Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

canım şöyle anlatayım benim regl günüm ayın 7 si ama biz eşimle bi gün yapıyoruz bi gün yapmıyoruz herneyse....bu 4. ayımız ve inşallah 2. bebişimiz olacak şimdi ben 2.5 hafta önce idrar testi yaptım 2 tane çok kalın çizgi çıktı fakat daha günüme var diye umursamadım 5-6 gün önce tekrar test yaptım nova marka fakat negatif çıktı bu sabah tekrar yapayım dedim yaptım ama ilk 1-2 dakikada 2. çizgi silik ama çok belirgin bi şekilde çıktı ayın 7 sinde olmazsam 1-2 gün daha bekleyip tekrar yapıcam tatlım bu arada ben ilk oğluma evliliğimizin 2. ayında kaldım 2. çocukta niye bu kadar sürdü ben de anlamıyorum öyle işte tatlım umarım bu sefer anlatabilmişimdir.

şimdi daha ayrıntılı olmuş canım:)ama işte benim anlamadığım idrar testleri adet gününden önce belirti vermez ya sen adetin günü gelmeden baya bi önce yapmışsın nasıl çift çizgi çıktı orda takılı kaldım birazcık.
herneyse canım umarım hamilesindir.belirtilerin de var.hakınızda hayırlısı olsun canım.niye bukadar sürdü demişsinya belki yumurtlama gününe denk gelememişsinizdir.dilerim daha fazla bekletmez miniğiniz :KK34:

bu arada benim belimde ağrımaya başladı sanki.arkadaşlar ben adetlerimde hiç ağrı sancı göğüslerde hassasiyet falan bilmem.öle sadece kanamam olur biter.ilaç v.s almadıktan sonra olmazdı öle belirtiler.ama bu defa farklı.hele göğüslerimdeki hassasiyet ve acı.şaşkınım bakalım sonucunda ne çıkacak.iyi geceler herkese....

kızlar ben de evlenelı bır sene uc ay oldu.tam bır sene dogum kontrol hapı kullandım.uc ay once bıraktım bebek calısmalarına tam olarak bı ay once basladım.acaba hamıle kalmamamın sebebı dogum kontrol hapı olabılırmı?gercı daha cok yenı basladım ama bılemıyorum yınede.

d.k.hapındanda olabiliyor diye duymuştum.ama daha çok yeni olmuş çalışmalara başlayalı.yumurtlama gününe denk gelmemiş olabilir.endişelenme canım drlar bile 1 senelik korunmasız ilişkinin ardından araştırmalara başlıyor.daha yolun çok başındasınız.hakkınızda hayırlısı olsun...inş.çok beklemezsiniz ve bu ay pozitif sonucu alırsınız.ama işte bazen plandaki gibi gitmiyor bu işler:)
düşünüyorumda eskidenmiş herhalde hemencik hamile kalmalar :KK1:

canım hiç üzülme bunların hepsi geride kalacak ben 2006da 4aylık bebeğimi kaybettim psikolojim bozuldu çok büyük tedaviler gördüm eşim uzunyol kaptanı ancak 10günde bir geliyor çok yalnızım ailem benden biraz uzakta sürekli görüşemiyorum dertleşmek için bir arkadaşım bile yok çok geceler ağlayarak uyuyup uyandığımı biliyorum herkesten kaçtım kimseyle görüşmedim hala bebiş yokmu sorusundan yoruldum tedavimi mart 2010da bıraktım yeter çok ama çok yoruldum hem madden hem manen adetlerim düzensiz 3ayda bir oluyordum sonra son adetimi 4 haziranda oldum 13 haziranda eşim geldi ogün çok ağladım çok yalvardım rabbime bana evlatsız yaşamanın sabrını ver dedim allahım sonra ben 9temmuzda ağır bir gribe yakalandım acile gittik tam ağrı kesici iğne yapacaklardıki içimden birseshayır yaptırma dedi doktora olmaz dedim ama 5günüm geçti dedim test yapacağız dedi risk alamam antibiyotik kullanacağım çünkü ama ateşim 41 boğazlarım şişmiş adım atamıyorum hemşire test yaptı hastalıktan heyacanlanamıyorum bile ki kaç eczane değiştirdim gebelik testleri yüzündem heray sayısız paralar kan tahlilleri sonra hemşire gözün aydın hamilesin demezmi ağlamaktan konuşamadım ne hayaller kurdum eşime müjdeyi verebilmek için oda rüya görmüş ama ben üzülmeyeyim diye söylememiş banaartık acili düşünün doktor dahil herkes ağladı şimdi mucizem 21 haftalık olişim var karnımda umudunuzu kaybetmeyin hiç beklrmediğiniz biranda gelecek size
Öykünüzden çok etkilendim ben de umudumu yitirdiğim andayım...

Kızlar bende yaklaşık dört yıldır bebek istiyorum ama nedensiz olmuyor artık her ay umut etmekten yoruldum her ay aynı senaryo artık rüyamda bile sürekli adet olduğumu görür oldum..hiç bir neden yok ama olmuyor işte..Kasım ayından da umutlu değilim...

bugun adet gunum kızlar bakalım ne olcak
duzensız adet oldugum ıcın belkı gecıkme olbılır dıye dusunuyorum pcos var cunku bende amam bgun olmasam yapıcam yarın sabah ınsallah guzel haber verırım sıze kızlarrrrrr

Kızlar bende yaklaşık dört yıldır bebek istiyorum ama nedensiz olmuyor artık her ay umut etmekten yoruldum her ay aynı senaryo artık rüyamda bile sürekli adet olduğumu görür oldum..hiç bir neden yok ama olmuyor işte..Kasım ayından da umutlu değilim...

canım ruyada adet oldugu nu grmek cocugunun olacagına ısaretmıs.........:emir_bebek::KK52:

günaydıın ben daha kırmızı kartı yemedim
3.gün gecikti eğer ki yarında gelmezse test yapıcam
Rabbime sığındım bekliyorum

öncelikle günaydın kızlar ,
winxperisi ve endleeslove sizden güzel haberler bekliyoruz öncelikle çünkü sizin gününüz geçti hadi bakalım .
benım gerıye sayımda beklenmeyen adetime kalan son 7 günnnn,
ben 30 yaşındayım,3,5 yıldır evliyim ve son bir yıldır korunmuyorum eşimde bi problem yok bende yumurta tembelliği vardı ama onuda aştık suanda gayet ii fakat yinede hamile kalamıyorummmm inş.buaya benimde yüzüm güler hayırlısı ise..........

ayrıca son bi haftaya girdim, ama hiçbir belirti yok bende göğüs ağrısı şişmesi hassasiyeti falan yokk sadece belim ağrıyor arada bir o kadar bakalım sonuç ne olacakkkkkkkkk:))))

oncekı hamıleleımde benımde ıcbır belırtı yoktu cnm belırtılere takılma hamıle olmadıgım aylar hemen hemen butun belırtılerı yasadım ben ama bısey yoktu oyuzden kendını dınleme derım

ayrıca son bi haftaya girdim, ama hiçbir belirti yok bende göğüs ağrısı şişmesi hassasiyeti falan yokk sadece belim ağrıyor arada bir o kadar bakalım sonuç ne olacakkkkkkkkk:))))

slm hanımlar herkeze iyi bir hafta sonu geçirmenizi diliyorumm nasılsınız?
cnm bak biyerde okumuştum eğer adet günün yaklaştığındaki yaşadığın herzamanki ağrılarından farklı olurmuş belirtiler bunu kendin anliyabilirsin ancak..
ama evet doğru belirtilere takmamak gerekir,çünkü sonu hüsran olabiliyor.
kendini başka şeylerle meşkul et cnm ozaman bu son 7 günün kolay geçer yoksa inan bu son günler hiiiiiç geçmiyo.

bugun adet gunum kızlar bakalım ne olcak
duzensız adet oldugum ıcın belkı gecıkme olbılır dıye dusunuyorum pcos var cunku bende amam bgun olmasam yapıcam yarın sabah ınsallah guzel haber verırım sıze kızlarrrrrr

cnm bende düzensiz adet oluyordum ama şu 3 aydır 27 günde bir olmaya başladım heralde düzene giriyorum artık.
bence sende adet günün 2gün bari geçsin cnm ozaman yap derim testi.

canım ben senin durumunu pek anlamadım açıkcası.senin adet günün geçtimi? 2.5 hafta önce pozitif çıkan şimdi nasıl silik çıkıyor.artı pozitiften sonra negatif çıkmış.biraz karışık geldi benmi anlamadım acaba :26: umarım hamilesindir bu arada....

heh ya şöle arkadaşlar.şimdi oldu işte.en azından konuşacak bişeyler çıkıyor.kızlar sizler daha çok yeni evlisiniz.ben 8 seneyi devirdim.şu anda 27 yaşındayım.evlendiğimde yaşım küçüktü.19 yaşına yeni girmiştim henüz.bende aşırı çocuk isteği vardı.evliliğimin 6.ayında gittim dr.a...bi başladım o başlayış...malesef zaman alan bi süreç bu tahliller,tedaviler v.s.
çoookkk zor dönemler geçirdim.kendimi eve kapattığım zamanlar oldu.ne zaman biyere çıksam herkes doğumundan,çoluk çocuğundan bahsediyordu.her önüme gelen çocuk sorar filan...

bu arada pkolu olduğumu çok sonra öğrendim.hikayemi anlatsam uzun sürer.epeyce bi uğraştan sonra,ilaçlar,iğneler,aşılamalar derken geldik son nokta olan tüp bebeğe.ama 2.denemede pozitif sonuç alabildik.ilki denemeden sayılmazdı gerçi...yani arkadaşlar 6.senemde kucağıma bebeğimi alabildim.şimdi kerata rahat bırakmıyor,zor yazıyorum.içine gircek pc nin. :KK9:
sizlere göre tecrübeli sayılırım :KK34:
Rabbim inş. tekrar dr.a,tedaviye gerek kalmadan oğluma bi kardeş nasip eder...

cnm inş 2.ciyide alırsın kucağına ama bence 2.ciyide planlıyorsan çok fazla ara vermeden çalışmalara başla derim ben,benimde 2tane kuzucuklarım var ve 3.cüyü istiyoruz ama oda 1 senedir gelmek istemiyo galiba:KK50:...olsun ama rabbim vermişya bize kuzucuk çok şükür onların ömrünü uzun ve mutlu tutsun inş.

günaydın kızlar.....

ben bugün eşime keçiboynuzu kürü yaptım... daha önce varikoselden amaliyat olmuş...

adetime son bir hafta var bakalım ne olacak...Rabbim isteyen herkese nasip etsinn

sağlıcakla kalın...:79:

günaydın kızlar

bencede belirtilere takılmamak lazım.çünkü biçoğu tamamen psikolojik.heleki bulantıymış,uyku haliymiş v.s.bunlar gebeliğin 5-6.haftalarında başlayan,hatta bazen hiç başlamayan belirtiler.çünkü ben hamileliğimde bunların hiçbirini yaşamadım.bazen üzüldüğüm bile oluurdu niye benim midem bulanmıyo diye:)
ama bi gerçek varki arkadaşlar adet öncesi çoğunlukla yaşanan şeyler:göğüslerde hassasiyet,kasık ve bel ağrısı,birde ani hareketlerde ama her an değil batma kısa süreli batma şeklindeki ağrı.birde arkadaşlar biz belirtilere fazla takıldığımız için,kendimizi dinlediğimiz için bazı şeyleri hissediyoruz.nice insanlar var hamile olduğunu çok sonradan öğrenip şaşıran.ben derdimki nasıl anlamazlar yaaa.ama anlamayanlarda oluyormuş işte.
günü gelen,geçen arkadaşlar.hadi güzel haberler verin bizlerede sevinelim.moral olun bizlere.tabi olmazsa da bidahaki aya inş. demekten başka çare yok.üzülmek yok.elbet birgün göreceksiniz pozitif sonucu.umudu olmayan arkadaşlarım.zaten umudun bittiği anda geliveriyor o güzel haber.hiç ummadığınız anda.Allahın izniyle tıpta herşeye çare var artık.yeterki isteyin.Yüce rabbim nelere kadir değilki...

günaydın kızlar

bencede belirtilere takılmamak lazım.çünkü biçoğu tamamen psikolojik.heleki bulantıymış,uyku haliymiş v.s.bunlar gebeliğin 5-6.haftalarında başlayan,hatta bazen hiç başlamayan belirtiler.çünkü ben hamileliğimde bunların hiçbirini yaşamadım.bazen üzüldüğüm bile oluurdu niye benim midem bulanmıyo diye:)
ama bi gerçek varki arkadaşlar adet öncesi çoğunlukla yaşanan şeyler:göğüslerde hassasiyet,kasık ve bel ağrısı,birde ani hareketlerde ama her an değil batma kısa süreli batma şeklindeki ağrı.birde arkadaşlar biz belirtilere fazla takıldığımız için,kendimizi dinlediğimiz için bazı şeyleri hissediyoruz.nice insanlar var hamile olduğunu çok sonradan öğrenip şaşıran.ben derdimki nasıl anlamazlar yaaa.ama anlamayanlarda oluyormuş işte.
günü gelen,geçen arkadaşlar.hadi güzel haberler verin bizlerede sevinelim.moral olun bizlere.tabi olmazsa da bidahaki aya inş. demekten başka çare yok.üzülmek yok.elbet birgün göreceksiniz pozitif sonucu.umudu olmayan arkadaşlarım.zaten umudun bittiği anda geliveriyor o güzel haber.hiç ummadığınız anda.Allahın izniyle tıpta herşeye çare var artık.yeterki isteyin.Yüce rabbim nelere kadir değilki...

evet cnm haklısın,bende kızımı çoook sonradan öğrenmiştim hemede 2 aylıktı öğrendiğimde:KK9: hiç bir belirtim yoktu hele mide bulantısı hiççç yaşamadım,ama oğlumdada tam 4ay çektiğimi bilirim rabbim herşeyin sağlıklısını varsin inş.:98:

X