Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

Anladım canım. Bazen nedense vücut o an hazır olmuyor sanırım sebepsiz interfilite olabiliyor ama çözülmesine çok sevindim demek sizde o kadar da problem yokmuş gözün aydın. :) Darısı bana olsun inşallah. Ben 28 yaşındayım, eşim 32 yaşında. Bizde eşimin sperm hacmi biraz az 0.5 ya da 1 ml geliyor her boşalmada. O nedenle sayı 20 milyonda sabit kalıyor. Hareket baya arttı 70lere çıktı 14 milyon sperm hareketli. Ama morfoloji de 0 çıktı. Keçiboynuzu ve sağlıklı beslenmeye teşvik ediyorum onu bir de proxeed plus kullanıyor.

Bişi sorabilirmiyim kuzum gerçi belirtim olmadı demiştin ama hiç adet olcakmış hissi oldu mu sende ağrı gibi yada his gibi 12.günden sonra falan
12. Günün gecesi sadece göğsüme bi sızı girmişti ağrımaya başladı ben reglye yordum zaten hiç beklemiyordum ben umudum yoktu. Sırf ertesi gün yeni bi işe başlayacaktım kafamda net olsun diye test yaptım evde 13. Günü çok silik çizgi çıktı hemen kan vermeye gittim pozitif çıkmıştı çok şaşırdım. O gece de karın ve kasık ağrısı girdi bildiğin regl ağrılarıydı ben dedim yanlış çıktı heralde ben regl olcam :) 2 gün sonra tekrarladım yükselmişti değer. İnşallah dizinde öyle olur pozitifi görürsünüz

İnşallah kuzum bendede 2 gündür umutsuzluğa kapıldım adet olma hissi var dün belime ağrı vurdu sol tarafımdan yumurtalarım ordaydı sağ tarafımda hiç ağrım olmadı acaba bu belirti mi

Evet banada sebepsiz infetilite denmişti. Neyse ki çok uzun sürmedi, Aslında ben biraz strese de bağladım bu işi. Stres herseyi etkilediği gibi bunuda etkiliyormuş :) teşekkür ederim İnşallah sende yaşarsın bu duyguyu canım Allah sana da nasip etsin Ama ikinizde gençsiniz daha canım olur merak etme. Çok kafaya takmamak lazım. Dediğin gibi sağlıklı beslenmekte etkiliyor. İyi yapıyorsun.

İnşallah kuzum bendede 2 gündür umutsuzluğa kapıldım adet olma hissi var dün belime ağrı vurdu sol tarafımdan yumurtalarım ordaydı sağ tarafımda hiç ağrım olmadı acaba bu belirti mi
İnşallah onun belirtisidir canım bişey diyemem şimdi kişiye göre değişiyor. umutsuzluğa kapılma ama iyi düşün iyi olsun.

merhaba bende geçen hafta aşılama oldum bugün 7. günüm kasık ağrım ve göğüslerim acıyo bunlar iğnenin etkisi olabilir mi? İlk defa yaptırdım beklemek gerçekten çok zor . Yaptıranlarında tutar inşallah o sevinci hepimiz yaşayalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…