Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Ben o süreçte hiç bel ağrısı çekmedim canım. Ama hamilelik belirtelim çpk fazlaydı

merhaba herkese ben de klomen kullandım vee ilk denemede korktuğun başıma geldi kist oluştu iğne olmama rağmen 2 ay uğraştık kistle çok korktum doğum kontrol kullandım ve gitti şükür geçen ayda femera kullandım ilk kez 2 yumurta oluşmuştu sağ tarafımda 1 kasımda iğnede oldum ve adetim 15 kasımdı hala regl olmadım kan verdim negatif tekrar kiste dönüştü sanırım çok endişeliyim dok yazdım haftaya gel söktürücü verelim dedi femerada kist yaparmı gerçekten çok zor bi süreç Allahım hepimizin yardımcısı olsun

Öncelikle geçmiş olsun canım. Yapabilir mi bilmiyorum hiç. Doktora gittiğinde ortaya çıkar yapmış mı yapmamış mı. İnşallah yapmamıştır. Bugün yarın regl kendiliğinden de gelebilir. Benim de gecikmeli geldi ama geldi. Öyle çok sancılı da geçmedi reglim normaldi. Hakkımızda hayırlısı olsun canım hepimiz muradımıza erelim inşallah

inşallah tabiki isteyen herkesin gecikmeden olur. herkes zamanında geldi yazmış beni rahatlattınız gelsin kist olmasında 3gün geciktim sizin ne kadar sonra gelmişti hatırlıyor musunuz ? eğer kist olmamışsa 1 kez daha femera sonra aşılama dedi doktorum

3-4 gün gecikmiştim sanırım ben. Herkeste aynı gün gelmesi mümkün değil çünkü hepimizin bünyesi farklı çalışıyor. Pazartesiye kadar gelebilir diye düşünüyorum. Kekik çayı demleyip içebilirisniz. Çok güzel adet söktürüyor. Belki faydası olur. İnşallah kist yoktur bu ay femera ile hamile kalırsınız

Arkadaşlar 2. Aşılamamı oldum klomen ve çatlatma iğnesiyle aşılama sonrası doktor duphaston verdi bu ilac adet olunca bırakacakmıyım kullanmaya devam mı edicem bilgisi olan varmı? Asılamanın 15. Günü kan testi verdim 0,11 cıktı sonuc olumsuz oldu. Adet agrılarım cok erken basladı ama hala adet olamadım birde bugun lekelenme tarzında baya koyu kahverengi akıntı geldi heralde adetim baslayacak. Duphastonu içmeye devam mı etmeliyim yoksa bırakayım mı?

Öncelikle negatif sonuçlanmasına üzüldüm canım ama vardır elbet bunda da bir hayır Canını sıkma, yeni ay yeni umutlar Kavuşacağız inşallah miniklerimize. Duphastonu ben adetin 16. Günü kullanmaya başlıyordum 10 gün kullanıyorum bırakıyordum ve akabinde regl oluyordum.

Teşekkür ederim hem bilgilendirmeniz hem de ümitvâr mesajınız için amiin hepimiz için tez zamanda olur bu kavuşma inşallah
Peki bi soru daha sorsam cok kararsız kaldım. Yeni tedaviye devam etmek için adet günlerinde cagırıyorlar ya suan lekelenme henüz adet gelmedi bunu birinci gün mü saymam gerekir yoksa atıyorum yarın geldi adetim cumartesiyimi birinci gün saymam gerekir? Pazartesi doktora gittigimde kacınca gunundeyim demeliyim cok kararsız kaldım da

Merhaba bende bu ay tedaviye başlayacağım. Adet olmayı bekliyorum birkaç güne yumurta büyütmek için iğneye başlayacağız. Umarım dileyen herkes hayırlısıyla en kısa zamanda bebeğine kavuşur

Yaa ne demek birbirimizi destelemek için bu topiği açtım ve git gide sayımız çoğalıyor. Çok mutluyum Soruya gelince de ben kendi kabul ediş şeklimden yola çıkayım Ben lekelenme de olsa o günü 1. Gün sayıyorum. Pazartesi 4. Gün oluyor sizinki bence

Merhaba bende bu ay tedaviye başlayacağım. Adet olmayı bekliyorum birkaç güne yumurta büyütmek için iğneye başlayacağız. Umarım dileyen herkes hayırlısıyla en kısa zamanda bebeğine kavuşur
Aramıza hoşgeldiiin O zaman güzel haber beklenenler listemize seni de alıyorum. Şimdilik yumurtalarınızın kocamaaan ve sağlıklı olması dileklerimle

Selammgeçmiş olsun aynı sıkıntı bende de oluştu bugün öğrendim kiste dönüşmüş bir yumurtam 3,5 cm lik
Benim de ilk klomen ve iğne kullanışımdı . 2 ay uğraştırdı demişsin kaç cm olmuştu neden iki ay sürdü ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…