Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Klomen kullanıyorum 2 aydır iğne kullanmayı istemedim inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim

Hadi inşallah vallahi. Burda birbirimize destek olmak, umut vermek, motive etmek için toplanalım istedim. Allah; hepimize hayırlı kapılarını açsın ve yavrularımızla bizi kavuştursun inşAllah
Cok iyi yaptın canim bazen kimseye anlatamadığını içini dokemedigini burda konuşunca rahatliyor insan☺☺ Amin inşallah canım,Rabbım büyüktür inşallah olacak coo yakında☺❤❤

Hadi inşallah vallahi. Burda birbirimize destek olmak, umut vermek, motive etmek için toplanalım istedim. Allah; hepimize hayırlı kapılarını açsın ve yavrularımızla bizi kavuştursun inşAllah
Biraz önce adet oldum canim simdi Kasım ayının yumurtasını bükme zamanı ekimden de elendik sjsj

Biraz önce adet oldum canim simdi Kasım ayının yumurtasını bükme zamanı ekimden de elendik sjsj
Hiiiç moral bozmak yok; yola devam. Bende ekimden elenmiştim, demek ki hayırlısı böyleymiş dedim. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Şimdi tertemiz bi sayfa açıyoruz, yeni yumurtalarımızın gelişimini 4 gözle bekliyoruz. Kızlar ben bir de şey düşündüm; yaşayanlar bilir bu süreç çok düşündürücü ve yoran bi süreç. Gidip kendime şekilli şukullu bir defter alıp her günümü yazıya dökeyim diyorum. Tabi önce bi adet olayım, ilaca başlayım öyle.

Merhabaaalarr bu ay 2 kez klomen ve ovitrella tedavisine başladım ayın 8 inde ovitrelle çatlattık. Biraz önce progestron testi için kan verdim. Ayrıca pcos olduğumdan kaynaklı 15 gündür glifor kullanıyorum.. hepimize güzel haberler inşallah

5Güzel duana önce “çoook amin” diyerek mesajıma başlayayım. Neden iğne kullanmıyorsun canım
İki kızımda yumurtalamada problem yaşamadım canım kürtaj sonrası 8 ay geçti eşim ve ben tekrar çocuk istiyoruzdoktora gittim bir problem yok dedi muhtemelen yumurtalamada sorun var dedi klomen verdi iğne vermedi kendim alabilirmiyim bilmiyorum 2 aydır klomen kullanıyorum geçen ay olmadı bu ay olur inşallah tavsiyeniz olursa bilmek isterim

Öncelikle bebeğinizi kaybetmişsiniz sanırım çok üzüldüm, başınız sağ olsun Kendi öykümden bahsedeyim; ben ilk önce klomen kullandım yumurtam gelişmedi. İkinci ay Femera ile iki tane nur topu gibi yumurta geliştirdik, çatlattık fakat gebelik elde edemedik. Doktor bana; kist oluşmasını önlemek için iğne vurduğunu söyledi. Evet kendinden de çatlayabilir fakat çatlamazsa kist oluşur, kist ise tedavide aksamaya neden olur dedi.

Hoş geldiiiin aramıza Umarım tatlış yumurtaların çatlayıp döllenmiştir. Kaç tane yumurtan oluştu? Kaç mm’de çatlattınız?

Evet kaybettim sizede çok geçmiş olsun umarım allah tüm isteyenlere bizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin doktora pek gidemiyorum köyde oturuyorum gittiğimdeyse iğneye gerek görmedi sağlık ocağına yazdırsam iğneyi alabilirmiyim

Amiiin canım inşallah Doktor vermedikten sonra alıp yapmak çok doğru değil bence Doktora telefon yoluyla ulaşabiliyorsan ulaşıp bir sor istersen. Onun haricinde iğneyi eczanelerden yazdırmadan da temin edebilirsin.

Kesinlikle öyle baci biz güçlü kadinlariz evel Allah herseyin üstünde geliriz Çok mantıklı baci hem ilerde bebislere okutabiliriz seni böyle bekledik biz diye Ay çok güzel olur sjsj dur kız gidem de bakam defterlere

Git git bak bende bakacağım ama henüz değil

Ben 5 kasimda klomen başladım 12 Kasım ise igne günüm bugün 5. Gün ama durumum çok kötü gerçekten :) karın ağrısı mide bulantısı eklem ağrısı yorgunluk halsizlik hepsi bir arada normal mi bilmiyorum ama çok halsizim gercekten

Normal normal canım. Hadi inşallah senden de hayırlı haberler bekliyoruz

Hoş geldiiiin aramıza Umarım tatlış yumurtaların çatlayıp döllenmiştir. Kaç tane yumurtan oluştu? Kaç mm’de çatlattınız?
Maalesefki tek yumurtaydı. Geçen sefer çatlatma yaptığımız da 2 tane vardı.. 17 mm çatlatma yaptı bugün aşırı derece bir bel ağrım var.. çatlatma sonrası 9. Gün.. benim gibi ağrı yaşayan var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…