Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Bende bu ay Femera kullandım şuan adet günümü bekliyorum ama fazlada ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum hakkmızda hayırlısı olsun bir evladım var çok şükür arayı çok açtım birde pko var bende zor hamile kalıyorum 😕

Bende bu ay Femera kullandım şuan adet günümü bekliyorum ama fazlada ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum hakkmızda hayırlısı olsun bir evladım var çok şükür arayı çok açtım birde pko var bende zor hamile kalıyorum 😕
Rabbim evladınızı bağışlasın. Ne güzel bir tanede olsa kavuşmuşsunuz yavrunuza :) İnşallah Rabbim ikince kere de nasip etsin. :) Bende pcos ile uğraşıyorum. Kasım sonu gibi başlayacağım tekrar Femeraya. Bakalım neler olacak... Hakkımızda hayırlısı olur inşallah :)

Femera ile klomen arasındaki farkı bilen var mı neye göre tercih sebebi oluyor doktorlarda
Doktorunuzdan duydunuz mu bununla ilgili bir yorum

Femera ile klomen arasındaki farkı bilen var mı neye göre tercih sebebi oluyor doktorlarda
Doktorunuzdan duydunuz mu bununla ilgili bir yorum
Femera daha kaliteli yumurta geliştiriyor diye biliyorum. Doktorum bana ilk ay klomen denedi sonra yumurtalarım büyümeyince Femeraya geçtik.

Sağol canım hoş buldum 🌺 ben klomen kullandım bu ay 4 yumurta gayet güzel büyüdü ilaca iyi tepki vermiş doktorun söylediğine göre fsh lh falan yüksekti amh düşük falan çatlatma iğneside oldu 3 yumurta çatladı akıbeti belli değil ne oldukları ama biri kiste dönüşmüş şimdi adet bekliyorum bir sonraki aya dedim ben de klomen değil de femera mı istesem diye

Sağol canım hoş buldum 🌺 ben klomen kullandım bu ay 4 yumurta gayet güzel büyüdü ilaca iyi tepki vermiş doktorun söylediğine göre fsh lh falan yüksekti amh düşük falan çatlatma iğneside oldu 3 yumurta çatladı akıbeti belli değil ne oldukları ama biri kiste dönüşmüş şimdi adet bekliyorum bir sonraki aya dedim ben de klomen değil de femera mı istesem diye
Doktorun durumuna göre en doğru tercihi yapacaktır kuzu. Eğer güveniyosan doktoruna tedavide teslim olmak çok önemli 😀 Ben bir çok şey duyuyorum görüyorum etraftan forumdan ama yine de doktorumun dediğinin dışına çıkmıyorum ☺️

Doktorun durumuna göre en doğru tercihi yapacaktır kuzu. Eğer güveniyosan doktoruna tedavide teslim olmak çok önemli 😀 Ben bir çok şey duyuyorum görüyorum etraftan forumdan ama yine de doktorumun dediğinin dışına çıkmıyorum ☺️
Ben kaç doktora gittiysem hiç tedavi falan bişey demeden umutsuz vaka tüp bebek bile çok zor dediler en iyileride dahil. Ben kendim bu defa hedef odaklı girdim doktora sizin kontrolünüzde klomen kullanmak istiyorum dedim. Dur hemen olmaz hormonlarına bakalım deyip fsh lh a çok değil ama yüksekti. Kullan bakalım tepki verecek mi yumurtaların dedi. Kontrolde o bile şaşırdı çok iyi tepki vermiş dedi gözleri ışıldadı umutla bakmaya başladı 😂 çatlama iğnesini de yaptı şugün bugün ilşki falan şimdi git ya adet ya test yapmaya gel falan dedi. Ben dayanamadım arada gittim çünkü huylandım kist mazim olduğundan da ki içime dığan başıma geldi teki kiste dönüştü. Önemli değil ya adetle gider gebelik olsa da bikaç ayda gider falan dedi. Ben de bekliyorum şimdi kuzu

Ben kaç doktora gittiysem hiç tedavi falan bişey demeden umutsuz vaka tüp bebek bile çok zor dediler en iyileride dahil. Ben kendim bu defa hedef odaklı girdim doktora sizin kontrolünüzde klomen kullanmak istiyorum dedim. Dur hemen olmaz hormonlarına bakalım deyip fsh lh a çok değil ama yüksekti. Kullan bakalım tepki verecek mi yumurtaların dedi. Kontrolde o bile şaşırdı çok iyi tepki vermiş dedi gözleri ışıldadı umutla bakmaya başladı 😂 çatlama iğnesini de yaptı şugün bugün ilşki falan şimdi git ya adet ya test yapmaya gel falan dedi. Ben dayanamadım arada gittim çünkü huylandım kist mazim olduğundan da ki içime dığan başıma geldi teki kiste dönüştü. Önemli değil ya adetle gider gebelik olsa da bikaç ayda gider falan dedi. Ben de bekliyorum şimdi kuzu
Bazen bazı doktorlar gerçekten sadece moral bozmak için varlar gibi… 😔 Hadi bakalım inşallah gebelik vardır kuzu. İçini ferah tut. Yoksa da genelde kistler adetle gidiyor. İyi yapmışsın sen kendi tedavini yönlendirerek ☺️

Amin canım yarın bi kan testi vercem 25. günüm benim döngüm de 22 27 arası değişiyor. Bi tarafım zaten adet olmak istiyor kisti düşürüp rahatça yola devam etmek ama asıl tarafım tabiki gebelik )) Allah hayırlı zamanda bersin inşallah hepimize . En azından gebe değilsem soğan kürü falan yapayım dedim 😒

Amin canım yarın bi kan testi vercem 25. günüm benim döngüm de 22 27 arası değişiyor. Bi tarafım zaten adet olmak istiyor kisti düşürüp rahatça yola devam etmek ama asıl tarafım tabiki gebelik )) Allah hayırlı zamanda bersin inşallah hepimize . En azından gebe değilsem soğan kürü falan yapayım dedim 😒
Aynen canım duruma göre hareket edersin artıık☺️

Selammgeçmiş olsun aynı sıkıntı bende de oluştu bugün öğrendim kiste dönüşmüş bir yumurtam 3,5 cm lik
Benim de ilk klomen ve iğne kullanışımdı . 2 ay uğraştırdı demişsin kaç cm olmuştu neden iki ay sürdü ki ☹️
Merhaba ilk ay duphastın verdi miğde bulantısı yaptı içemedin 2 ay 4mm olmuştu yumyrta doğum kontrol verdi o geçirdi

Merhaba ilk ay duphastın verdi miğde bulantısı yaptı içemedin 2 ay 4mm olmuştu yumyrta doğum kontrol verdi o geçirdi
Adetle düşmedi ve doğum kontrol verdi yani öyle mi (( şimdi ne durumdasın peki
Bikaç ay geriye atacağı nerdeyse kesin yani de mi 😔

Adetle düşmedi ve doğum kontrol verdi yani öyle mi (( şimdi ne durumdasın peki
Bikaç ay geriye atacağı nerdeyse kesin yani de mi 😔
Normalde 1 ay adetle gidiyormuş ama benim gitmedi bünyeden bğnyeye değişio ben femera kullamdım oda kist yaptı çatşamba kontrolüm var adet söktüeücü vercek

Ya arkadaşlar daha önce yazmıştım bu ay aşılamamın 15. Günü test vermiştim 0,11 cıkmıştı sonucum negatif. Cuma gunu koyu kahve rengi akıntım geldi ben adetim başlıyor sandım üstünden iki gün geçti hala adet olmadım. Kasık ve gögüs agrılarım da biraz daha hafifledi. Adetim aşırı düzenli değildir ama bu kadar da gecikmezdi. Daha öncesinde lekelenme gibi durumlar yaşamadım. Olumsuz cıkınca kendim bir daha test falan yapmadım. Bu değer sonradan artar mı yani pozitif olma gibi bi ihtimal var mı bilgisi olan var mı test yapsammı yoksa adeti beklemeye devam mı edeyim

Arkadaşlar bugün gonalf ile tedaviye başladım yumurtalarımdan bir ya da iki tanesi gelişirse aşılama yapılacak rica etsem benim için dua eder misiniz? Bugün iğneyi vurduktan sonra hormonal midir yoksa psikolojik midir bilmiyorum duygusal olarak biraz kötü hissetmeye başladım. 😢😢 Bu süreç maddi ve manevi çok yıpratıcı. Dileyen herkes hayırlısıyla en kısa zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alsın inşallah 🙏🙏

X