Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Düşük değilmiş gebe değilim ki düşük olsun yumurtlaman olmuş çatlamış dedi doktorum günün geçerse test yap dedi
Sizde duygu durum değişikliği yarattı mı bu dönem? Ben tuhaf bir şekilde duygusal hissediyorum. Adetime 7 gün var ve belirtilerim başladığından beri durgunluk ve duygusallık halleri var üstümde

Canım sen femera ya yeni mi geçtin bir önceki ay da kullanmış mıydın benim mi öyle kaldı aklımda
Evet ikinci kullanışım kuzu benim. İlkinde çok güzel yumurtalar elde ettik ama sonuç negatif oldu. Diğer ay rahim filmi çekildim doktorum korunma önerdi. Bu ay regl oldum gittim işte şimdi Femera içiyorum. Cumartesi kontrole gideceğim bakalım inşallah yine büyür benim yumuşlarım

Sizde duygu durum değişikliği yarattı mı bu dönem? Ben tuhaf bir şekilde duygusal hissediyorum. Adetime 7 gün var ve belirtilerim başladığından beri durgunluk ve duygusallık halleri var üstümde
Canım bu tamamen psikolojik… Oldu mu olmadı mı? Regl mi olacağım bebek var mı… kesin tutmadı olmayacak gibi şeyler düşünüyo insan ve ister istemez durgun oluyor duygusal oluyor. Hepimiz için bu böyle

Eğer bu psikolojikse resmen beynim bana oyun oynuyor hem fiziksel hem ruhsal çünkü belirtilerin haddi hesabı yok çok merak ediyorum bunun sonucunu.

Eğer bu psikolojikse resmen beynim bana oyun oynuyor hem fiziksel hem ruhsal çünkü belirtilerin haddi hesabı yok çok merak ediyorum bunun sonucunu.
Zaten biz kendimizi sürekli belirtilere odakladığımız için her şeyden nem kapıyoruz en iyisi hiç düşünmemek

Ben de aynı durumdayım ya. Sizin bat ne zaman, ne zaman test yapmayı planlıyorsunuz
6 gün var daha ben direkt kan testi yapiim diyorum çünkü testte ne olursa olsun bir belirsizlik olabiliyor insanın içinde. Gecikirse adetim bir iki gün sonra kan vermeyi düşünüyorum.

artımed dışında başka ovülasyon testi önerisi olan hepsi bozuk çıktı testleri c çizgisi bile pembe olmuyor

6 gün var daha ben direkt kan testi yapiim diyorum çünkü testte ne olursa olsun bir belirsizlik olabiliyor insanın içinde. Gecikirse adetim bir iki gün sonra kan vermeyi düşünüyorum.
Hmmm evet öyle, silik mıydı hayalet mıydı var mıydı yok muydu oluyor. Ama mesela ben bugüne kadar yaptığım testlerde hep bembeyazlik gördüm ikinci tarafta. Bu kesin yok demekti ve yoktu zaten. Ondan farklı bisey , silik de olsa bi çizgi görürsem kan testi yaparım direkt zaten. Kan testi daha yıpratıcı geliyor bana negatif olunca, doktorla falan da muhattap oluyorsun ya. Çıkıp gebelik yok demesi üzüyor beni

Canım ben iğnenin 11.günündeyim daha hamilemiyim bilmiyorum testte yapmadım erken diye göğüslerimde şişlik ve hassasiyet var adet olacam korkusu var içimde sizce test yapmalımıyım

İnşallah canım bu defa gebelikle sonuçlanır hatta hayırlısıyla
Benim de klomen sonrası kist için ilaç verdi bu ay inşallah kisti düşürürsem ben de femera isteyecem bu defa
Ben birinden okudum ama nerde bilmiyorum bilgin var mı acaba Birisi femera klomen farketmez bununla birlikte duphaston vermiş doktoru gebelik olursa tutunsun olmazsa da kist olmasın diye. Gebeliği tutundurma etkisini duydum da kist engelleyici özelliği de var mı duphaston un duydun mu hiç

Çoook amin inşallaaah
Canım ben progestan kullanıyorum. Duphastonla hemen hemen aynı görevi görüyor. Eğer bebiş olursa tutunsun olmazsa da düzenli regl olabileyim diye. Kisti önleme etkisi var mı hiç bilmiyorum. Klomen sonrası nasıl kist oluşuyor? Yani klomen kullanıyorsun, yumurtalıklar büyüyor iğne de oluyorsun çatlamayıp kiste mi dönüşüyor?

Canım ben iğnenin 11.günündeyim daha hamilemiyim bilmiyorum testte yapmadım erken diye göğüslerimde şişlik ve hassasiyet var adet olacam korkusu var içimde sizce test yapmalımıyım
Bence hayal kırıklığı olmaması ve tam sonuç alabilmen için biraz daha bekle canım. Korkma, korku da kötü etkiliyor. Allah ne dilediyse o olacak. Duam hamile olmandan yana

Aynen öyle 4 tane çok güzel yumurtam oluşmuştu iğne de oldum ama bitanesi çatlamayıp 3,5 cm kiste dönüşmüş oldu

Zaten biz kendimizi sürekli belirtilere odakladığımız için her şeyden nem kapıyoruz en iyisi hiç düşünmemek
Haklısın canım ama en azından kesin sonuç muallaklık yok. Artık sağlığımız yerinde olduğu sürece pozitifi duycaz inş. Moralimizi yüksek tutalım önemli olan o. İnş güzel haberler alırız alamassak da bir dahaki sefere inş.

Bence hayal kırıklığı olmaması ve tam sonuç alabilmen için biraz daha bekle canım. Korkma, korku da kötü etkiliyor. Allah ne dilediyse o olacak. Duam hamile olmandan yana
Canım ben iğne olduğum günüde saymışım şu an 10.günümdeyim ve tabiki dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.Sanırım daha da pozitif olmaz veya olur bilmiyorum senin fikrin ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…