Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Merhaba bende ilk ay gitmedi. 2. Ay gittiğimde yine duruyodu kistim doğum kontrol hapı verdi benim kullanmak hiç içimden gelmedi.. kullanmadım da. Doktora gittiğim günün akşamı kanamam çok çoğaldı. Normalde adetim az az gelir benim çok aşırı kanamalı geçirmem. 3 4 parça ile kisti ogün atmışım ben.Kullanmamak tamamen benim tercihimdi bu arada. Sana kullan yada kullanma diyemek tabiki

Ne güzel geçmiş benimki de inşallah bu ilaçla bu ay geçer de doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kalmam

Ayyy çatlayacağım Normalde beklemem, gelsin istemem hemen adet olurum. Şimdi gelsin istiyorum bekliyorum ama adetim gelmiyor inatla

Ben de şu ilaç bitse de adet olsam bir an önce diye iple çekiyorum inşallah gider kistim normale döner de tekrar çalışmalara devam

Selam kızlar ben de femara kullandm salı da çatlatma iğnesi yapldı. Daha önce 5 kez denemiştik bu tedaviyi ancak yanlış teşhis yüzünden ise yaramadı, çift rahimlyim diye 2 senem gitti meğerse perde varmış 2 kez operasyon geçirdim şimdi yeniden çalışmalara başladık. Zaten amh düşüktü geçtiğimiz zaman içerisinde de iyice azalmış yumurtalarım bakalm bundan sonra neler göreceğiz Rabbim herkesin gönlüne göre versin :)

İnşallah bundan sonra hayırlı haberler alırsın canım amiiiin bekliyoruz güzel haberlerini

Klomen kullanıyorum 2 aydır iğne kullanmayı istemedim inşallah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim
Merhaba hamile misiniz acaba merak ettim benzer durumdayız da?

Eki Görüntüle 3172098
Yeni test yaptım var gibi silik çizgi var bilmiyorum adet olmama 3 gün var bakalım hayırlısı
Var gibiiii Bence adete 3 gün varsa sonuç doğru gibi ama yine de bekleyelim bakalım. Ayy inşAllah vardır Rabbim gönlüne göre versin Bende cumartesi günü Femara’ya başladım, cumartesi kontrolüm var. İnşallah bu sefer hayırlı güzel haberi almayı Rabbim nasip eder dua edin kızlar

Canım sen femera ya yeni mi geçtin bir önceki ay da kullanmış mıydın benim mi öyle kaldı aklımda

İnşallah canım hayırlısı olsun gönlüne göre versin canım ❤Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…