Kasım- Aralık 2022 Son Yumurta Bükücüler

Tek yumurtanın şansı zor mu oluyor?
Her şekilde gebe kalma olasılığımız %50 kızlar. Doktorum da öyle demişti bana. Nur topu gibi iki yumurtam gelişti yine de döllenmedi. Allah dilediyse olur, teslimiyet çok önemli. Her şeyi yapın, gerisini Allah’a bırakın. Nasip etmişse tek yumurta bile yeterli ☺️

Her şekilde gebe kalma olasılığımız %50 kızlar. Doktorum da öyle demişti bana. Nur topu gibi iki yumurtam gelişti yine de döllenmedi. Allah dilediyse olur, teslimiyet çok önemli. Her şeyi yapın, gerisini Allah’a bırakın. Nasip etmişse tek yumurta bile yeterli ☺️
Ne bileyim fazla yumurta olunca ihtimal sanki daha yüksekmiş gibi geliyor insana…Bakalım rabbim dilediyse ol demesi yeterli inşallah olur 💕

günaydınn hatta tünaydınn :) Bugün doktor çağırmıştı gittim.. Kist oluşmuş yine ilk klomen+çatlatma da da yaşamıştık aynı sorunu.. bu ay tedavi yok. İnşallah sizlerden birinin güzel haberlerini alırız 🙏🏼🌸
Selam bende de aynı sıkıntı oluştu , ilk ay da kist oldu demişsin ya nasıl geçmişti ya da bu ay ki için ne dedi ilaç veriyor mu ya da korunmalısın dedi mi
Bana cyclo pro.. bişey verdi ve korun dedi ilk adetimle gitmedi diye kist

1 hafta gecikme varsa hemen test yap derim ☺️ Kremsi akıntı da gebelik belirtisi. Ayy bence hamilesin öyle hissettim 😍
Dedim yapim eşim dedi ki doktor sana dedi adettin gecikmesinden 10 gün sonra test yap eşim diyor 10 gün olsun ondan sonra yap boş umutlara kapılma diyor ben 1 yıllık evliyim daha önce 5 kez test yaptım ve çıkmadı eşim diyor yapma şimdi biraz zaman geçsin diyor

Dedim yapim eşim dedi ki doktor sana dedi adettin gecikmesinden 10 gün sonra test yap eşim diyor 10 gün olsun ondan sonra yap boş umutlara kapılma diyor ben 1 yıllık evliyim daha önce 5 kez test yaptım ve çıkmadı eşim diyor yapma şimdi biraz zaman geçsin diyor
10 günde aynı 7 günde ☺️ Tabi en iyi sen bilirsin canım. İnşallah hamilesindir ❤️

Yaaa çok sevindimm Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin canım😍senin sürecin nasıl olmuştu anlatır mısın
Ya CNN benim sürecim benim krem gibi akıntım vardı ve göğüslerimde hassasiyet ve şişlik vardı bide sırtım ağrıyordu benim belirtilerin bunlar Allah olmayan herkese nasip etsin inşallah 🤗😇

X