KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Denesem mi bilmiyorum ki onuda
Tüp bebek için düşündüğüm yer 5 bin civarı dedi
O çok geldi bana
Bi kere denersem bi kez daha denimm tüp sartını sağlım diye düşünürüm muhtemelen 10 bin
Belki fiyar olarak daha uygun bi yer bulursam düşünebilirim kuzu
Benim çalıştığım hastane küçük bir hastane kadın doğumcuda gerçekten bu konuda iyi aşılama yapmada onun için diyorum çok lüks yerler değil daha küçük c sınıfı hastaneleri araştır tüp Bebek yerler pahalı oluyor çünkü

Ay ne belirtisi olacak 😂 sıkıcı süreci tamamlamışım işte 😂
Ya kızlar bi şey sorucam deli bu kız manyak mı dieceksiniz ama bana bi akıl verin belki ben boşuna kuruntu yapıyorum ama ben depresyona mı girdim yoksa hamile miyim bilmiyorum adet günüm kasımın 6 ben kasımın 1 de kan verdim negatif ama ben bu 2 gündür saçma sapan ağlıyorum şu sihirli annem dizisi var belki hatırlarsınız sabahları çıkıyo kardeşler küsüp barışınca ona bile ağlıyorum takmadım şeyleri takıp ağlıyorum ben niye böyle oldum şu an bile ağlıyorum ama neden ağladığı bilmiyorum kafayı mı yedim ben ya ya da çok mu bunaldım niye böyle oldum ben

Ya kızlar bi şey sorucam deli bu kız manyak mı dieceksiniz ama bana bi akıl verin belki ben boşuna kuruntu yapıyorum ama ben depresyona mı girdim yoksa hamile miyim bilmiyorum adet günüm kasımın 6 ben kasımın 1 de kan verdim negatif ama ben bu 2 gündür saçma sapan ağlıyorum şu sihirli annem dizisi var belki hatırlarsınız sabahları çıkıyo kardeşler küsüp barışınca ona bile ağlıyorum takmadım şeyleri takıp ağlıyorum ben niye böyle oldum şu an bile ağlıyorum ama neden ağladığı bilmiyorum kafayı mı yedim ben ya ya da çok mu bunaldım niye böyle oldum ben
hormon dengesizliğinden kafana takma. Bazı aylar daha hassas oluyor insan

Mavigrill Mavigrill regl olanlardan biri de benim.

Veda vakti diyemeyeceğim. Zira sonraki bat 29 Kasım olarak göründüğü için güncellemek daha iyi olacaktır..

Yakına gelmişsin=) bende evlenince taşındım buralara
Hiç bilmiyodum
Her yere uzak gerçekten, biraz saçma bi yer alısamadım henüz =)
canım Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi nin öneren oldu ablamın 2 arkadaşı orda tüp bebek yaptırmış ilkinde olmuş ikiside . aşılama ile uğraşmasınlar bence demişler . fiyat için orayı aradım dönüş yapacaklar bilmiyorum ne kadar fiyat . zaten ben ordan bi doktor takip ediyordum instagram dan .doc. dr mehmetresitasoglu bi bak istersen. giden beğenen çok

canım Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi nin öneren oldu ablamın 2 arkadaşı orda tüp bebek yaptırmış ilkinde olmuş ikiside . aşılama ile uğraşmasınlar bence demişler . fiyat için orayı aradım dönüş yapacaklar bilmiyorum ne kadar fiyat . zaten ben ordan bi doktor takip ediyordum instagram dan .doc. dr mehmetresitasoglu bi bak istersen. giden beğenen çok
Kuzu orayı biliyorum da
Tüp bebekte isim yapmıs bi yer orası
Fiyat kim bilir nasıldır orda🤦‍♀️
Öğrenince yaz mutlaka olur mu

Evet kuzum, ıyıce düşün ona göre en doğru kararı verırsınız inşallah.
bende aynı kımseye birşey anlatmıyorum sadece cok yakın bır arkadasım bılıyor esım ve ben ,birde sizler :)
cunku soru yagmuruda benı cok strese sokar hıc gerek yok kımsenın bılmesıne .

amınnn kuzum en hayırlısını versın Allahım
Amin kuzu, hepimize ❤️

Kalbim kadar temiz bir lh daha 😂

Eklentiler

• IMG_20211103_145256.jpg
    IMG_20211103_145256.jpg
    180,4 KB · Görüntüleme: 89
Kızlar merhaba. Polikistik over var bata kaç gün var bilmiyorum ama 1 haftadan az kaldığına eminim. Az önce iş yerinde test yaptım negatif olduğunu düşünerek 2 dk bekleyip çantama kaldırdım. 1 saat sonra baktığımda hafif belirsiz çizgi gördüm. Kuruma çizgisine pek benzemiyor gibi geldi ama bu markayı da ilk defa kullanıyorum. Sizce kuruma çizgisi mi?

Eklentiler

• IMG_20211103_135204.jpg
    IMG_20211103_135204.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20211103_135105.jpg
    IMG_20211103_135105.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar merhaba. Polikistik over var bata kaç gün var bilmiyorum ama 1 haftadan az kaldığına eminim. Az önce iş yerinde test yaptım negatif olduğunu düşünerek 2 dk bekleyip çantama kaldırdım. 1 saat sonra baktığımda hafif belirsiz çizgi gördüm. Kuruma çizgisine pek benzemiyor gibi geldi ama bu markayı da ilk defa kullanıyorum. Sizce kuruma çizgisi mi?
Canim cizgi var gibi duruyor ama zaman gectigu için bisey diyemiyorum yarin sabah ilk idrarla bir kez daha yapsan daha mantıklı olur

Bu testlere bir türlü güvenemiyorum ben trdendyoldan prodoctor markasından aldım 5 li 25 tl gibi bir rakamdı bence ondan alın.

Ilk ciddi anlamda gogus sizlamasi ve acimasi yasadim sabah kalktigimda ozellikle oyle agridiki ilk defa boyle bisey yasadim suan da dokundugumda aciyo sizlamasi ara ara geliyo sonra karnimin alti agridi once tum gun agridi suanda bazen hic agri yok bombos bi his bazende adet agrisina benzer bi agri ama ayni degil kesinlikle ve 3 gundur cok istahsizim acliktan mideme kramp giriyo ama istahim yemek kabul etmiyo tiksinmiyorum ama yemek istemiyorum diger 2 cocugumda asla midem bulanmadi bu farkli
Masallah ne güzel benim karın ağrısı falan yok ama çok uyku hali var adete kaldı 6 inşallah gelmez bu aydan ama hiç ümidim yok hayirlisi

Kuzum naptın, gittin mi doktora? Maviesra Maviesra
Gittim bebiş valla kan verdim çıkmasını bekliyorum ona göre söktürücü vericek hormon testi vs yapıldı bakalim sonuçlar nasıl ultrosan da kist vs görülmedi sağ tarafta yumurtalar vardı sormadım unuttum kaç ml die solda bisey yoktu hatta orasında ağrının devamlı olduğunu söyledim oda laparoski mi ne öyle bise ile bakılıyor oralara dedi neyse zaten regl olunca hsg gibi bişey çekicekler ilaçlı şu vericekler rahme bise varmi yokmu ozaman beli olur

Reglime 11 gun kaldı kızlar kasiklarim sancılarniyo acaba tekrardan mi yumurtlama yaşıyorum en son 26sinda olmuştu göğüslerim çok hassaslasmis kicimdan belirti mi uyduruyorum yoksa 🙈😅😅

Reglime 11 gun kaldı kızlar kasiklarim sancılarniyo acaba tekrardan mi yumurtlama yaşıyorum en son 26sinda olmuştu göğüslerim çok hassaslasmis kicimdan belirti mi uyduruyorum yoksa 🙈😅😅
Yumurtlama belirtisi canım :KK70: geçen ay benimde çok kasık ağrım vardı hamileyim diyordum kesin ama değilmişim :KK70: heralde 2 kere yumurtladım diye düşünüyorum

X