KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Diğer arkadaşlar gibi bende Temmuz annelerinin oraya gittim ama buradaki samimiyeti bulamadım maalesef :))
Aramıza biran önce gelinde biz oluşturalım kendi grubumuzu
Bana Ankara'da önerebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı acaba?
Birde benim beta hcg değerim 3+4te 279 çıktı. Bende ikiz gebelik mi acaba demeden duramıyorum buradaki bazı yorumlara bakınca :)) eski gebeliklerinde benim gibi olan var mı acaba.

Kuzum kuaföre gitmen lazım 2 renkse sacın kendin kapatamazsın. Hangi şehirde yasıyosunn

Ben oğlumda kasık batmasını sağda hissettim ama bununla alakalı olduğunu hiç sanmıyorum. Zira cinsiyet konusunda pek belirleyici etken değiliz. Erkek ne verirse o
Evet canım ama solda erkek doğuran varmı merak ediyorum.

Pek kimsede evet ben sol tarafımdan erkek bebeğe hamile kaldım demiyor. Bende kızımda sağ taraftan hamile idim

Canım benimde kızım sağ tarafa iidi.
Ama sağ tarafa kız oğlan oluyor
Ama kimsede sol taraftan oğlum oldu demiyor ben onu merak ediyorum

Enfeksiyon varsa tüm vücuda yayarsıniz çok zararlı nasıl boyle seyler deniyorlar hayret ediyorum
Ben hiç denemedim araştırma haldeyim ama velakin enfeksiyon ile sıcak su torbasın in bütün vücuda yayılmasinin ne alakası var ? geçen ay ben çok çok çok rahatsız olduğum için midemde enfeksiyon vardı ve devamlı üşüdüğüm için doktor bana üşünmeni engellemek için sıcak su torbasını kullanabilirsin dedi bunu diyen bir doktor benim bütün vücudumu enfeksiyon yayılacağını bile bile niye bu tedavi yap dedisin ki..!! Hadi bunu da geçtim ben bekarken regli sancısını hafifletmek için sıcak su torbasını kullanıyordum ayaklarımı sıcak tutmak ve sancımı hafifletmek için buda mi bile bile lades oluyor şimdi

Sıcak enfeksiyonun daha çok yayılmasına sebep olur..Sicak su torbası dikkatli kullanılması lazım zaten kullanımında yazar..ayaklarına koymanda sıkıntı yok ama öteki bölgeler riskli kafana göre kullanma..Doktor ayaklarına koymanı söylemiştir bazıları karın, sirt bölgesine de koyuyor ben bunlardan bahsediyorum enfeksiyon varsa yayılır

Kuzu orayı biliyorum da
Tüp bebekte isim yapmıs bi yer orası
Fiyat kim bilir nasıldır orda
Öğrenince yaz mutlaka olur mu
canım bahceci tüp bebek merkezi aradı . fiyat olarak muayene ücreti 650 tl bir defalık dedi. tüp bebek 12,000 tl aşılama 4000 tl dedi .koç hastanesi ile aynı yani . ilaçlar sorunu olmayan hastanalar da 2000 falan tutar dedi. aklıma yattı ama şişlide olması dezavantaj birde koç hastanesinde yumurta takibini tekirdağ da anlaşmalı olan özel bir hastanede yaptırıp toplama ve transfere bize gelebilirsiniz diyor burdaki doktor bilgi ve sonuçları onlara atıyor muş . ama fulya tüp bebek te böyle bişey yok hepsini kendileri yapıyor muş.

Adet öncesi dönem de gebelikte de var progesteron hormonu baskın oluyor o da duygusallık, kabızlık, memelerde şişkinlik vs. yapar canım

Kizlar tarlusal kullandinizmi kaç gün sonra regl gelir bakarken kullanmıştım 1 kere ama hatırlamıyorum yaaa A R Y A M mavili_yeshll
Yusra-61 canim prolaktin 18 olmus sence soğandan mi en son 48 du ama reglim 10 gundur gelmiyo MaviliGizem canim bende prowomen aldım yarın gelicek başlıcam sende olumlu etki falan yaptımi

Hiç alakası yok cinsiyeti erkeğin spermi belirliyor

kızlar bahçeciyi bilmiyorum ama koç ün. de ben gördüğüm kadarı ıle zorlama vs yok. kan testlerımı daha ucuz bı yerde yaptırdım getırdım onu ble kabl ettıler hatta kendılerı onerdı, birde ılk görüşmede aşılama veya tüp bebek deneyebilirsiniz demşti Barış bey, yanı ılla burda yapın vs gıbı bır konusma gecmedı. sonucum aşıalmada ne olur bılmıyorum ama ızlenım olarak ben cok memnunum şuana kadar. bahçeciyi düşüüyordum ben açıkçası ama burası kısmet oldu

canim prolaktin 18 olmus sence soğandan mi en son 48 du

Arslan pençesinden kaynaklı düşmüştür prolaktinin.sogan kürü tam tersi erken adet oldurur o kullandigin seyler duzenleyen seyler onlar birsey yaptigini sanmıyorum.
Esracim hormonların nasıl peki ?
Düşme olmuş mu fsh veya lh da ?
Bu ay yumurtlamanda sıkıntı olduğu için adetin gelmiyor olblr diye düşünüyorm lh testlerini düzenli devam etseydin belki geç yumurtlama yaşadın ondan adetin gecikiyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…