KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Aynen tabi mantıklı kuzu
Bi çok kişi yapıyor bunu zaten
Sonrası için
aşılama yada tüp bebek için bi doktora hastaneye karar verirsen bana da özelden haber verir misin. fikir olsun .american hastanesi şişlide bana burdan uzak eleyeceğim onu hiç olmazsa koç hastanesi zeytinburnunda bu tarafta . sen nerde oturuyorsun

Bulundugun ilin plaka numarası ile (01hsl.com) gibi yazıyorsun canim iki giriş var vatandaş girişinden yapıyorsun TC gir doğum yılı gir barkod no gir doğrulama kodunu yaz sonuçlarının eskilerde dahil görürsun🙏
Benim olduğum şehirde çıkmıyor ya offf herşeyde mi geri kalır bir şehir yaa

aşılama yada tüp bebek için bi doktora hastaneye karar verirsen bana da özelden haber verir misin. fikir olsun .american hastanesi şişlide bana burdan uzak eleyeceğim onu hiç olmazsa koç hastanesi zeytinburnunda bu tarafta . sen nerde oturuyorsun
Tabi haber veririm, Başakşehirde oturuyorum bendE
Buraya zaten her yer uzak🤦‍♀️
Ama yılbaşında zam gelicekmiş fiyatlara birçok arkadas öyle diyor
O yüzden bu sürece girceksek biraz hızlı arastırmamız gerekiyor sanırım
Sende bana haber ver olur mu

Hamile kalan arkadaşlar sadece şunu merak ediyorum gebelik testi yaparken pozitif çıkacağını hissettiniz mi bence insan hisssder gibi geliyor anne olacağını
ben hissettim canım. Hatta geçen hafta pazartesi kan testi yaptırdım beta hcg 0.1 çıktı. ama içimde bir his hep hamilesin dedi. Bu pazartesi tekrar test yaptım ve çift çizgiyi gördüm.

31 yasındayım kuzu
Yaşım birazda korkutuyor beni açıkcası
Belki biraz daha erken baslasaydı bu süreçler acele etmezdim de
Doktorda diyor sizin durumlarınız biraz bizim içinde muamma
2 sene denemişsin olmamıs, olcak olsa olur muydu olurdu baslayalım artık işlemlere derim
Ama bu ay bi gidersin tüp bebek yaptırcam diye beklerken bana gebeyim diye gelirsin sebepsiz infertilite böyle bi durum diyor
Hiç hazır hissediyo musun diye sorsan inan bu süreçlere girceğim aklımın ucundan geçmezdi, hele bi problem yokken yinede buna zorunlu kalıcağımı düşünmezdim 🤦‍♀️ hazır değilim hiç
Bi ay klomen 2 ayda femara kullandım
Çatlatma iğnesi ile birlikte
Yumurta gelişiyor 21 22 mm boyutunda
Ama bi türlü bulusamıyor spermle anlamadım gitti=)

Benim inandığım bazen ne yaparsan yap herşey olacağına vardığı. Sen bir kaç ay dene baktin sıkıldın kafana yatanı yaparsın. Sebebi bulunmayan kısırlık aşırı muamma birşey. Zaten herşey bu kadar normal iken spremle bulusmamalari aynı sinir bozucu :))
Sen devam et doğal tüp fikri o sırada oturur kafana bir bakmışsın hamişsin herşeyin zamanı vakti var Rabbim bizlere de hayırlı zamanlarda sağlıklı sıhhatli evlâd versin 🤗

Tabi haber veririm, Başakşehirde oturuyorum bendE
Buraya zaten her yer uzak🤦‍♀️
Ama yılbaşında zam gelicekmiş fiyatlara birçok arkadas öyle diyor
O yüzden bu sürece girceksek biraz hızlı arastırmamız gerekiyor sanırım
Sende bana haber ver olur mu
olur canım haber veririm . başakşehirde dışarda kalıyor biraz evt ama en azından benden yakınsın ben tekirdağ dan gelicem. geeçn hafta kayaşehire arkadaşımı görmeye geldim arkalarda kalıyor bayağı:) 2 sene ikitellide çalıştım istanbulda da yaşadım

o zaman hayırlısı artık ne diyelim
yalancı malancı bi ikinci çizgi görürüz en azından. yazık 3 4 yıldır peşindeyiz
Bak canım daha önceki aylar o kadar tmitlenmiştim ki erken ğebelik testlerine ben hiç ğüvenmiyorum😔

Eklentiler

• Screenshot_2021-07-27-15-34-03-096_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-07-27-15-34-03-096_com.instagram.android.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 56
olur canım haber veririm . başakşehirde dışarda kalıyor biraz evt ama en azından benden yakınsın ben tekirdağ dan gelicem. geeçn hafta kayaşehire arkadaşımı görmeye geldim arkalarda kalıyor bayağı:) 2 sene ikitellide çalıştım istanbulda da yaşadım
Yakına gelmişsin=) bende evlenince taşındım buralara
Hiç bilmiyodum
Her yere uzak gerçekten, biraz saçma bi yer alısamadım henüz =)

Benim inandığım bazen ne yaparsan yap herşey olacağına vardığı. Sen bir kaç ay dene baktin sıkıldın kafana yatanı yaparsın. Sebebi bulunmayan kısırlık aşırı muamma birşey. Zaten herşey bu kadar normal iken spremle bulusmamalari aynı sinir bozucu :))
Sen devam et doğal tüp fikri o sırada oturur kafana bir bakmışsın hamişsin herşeyin zamanı vakti var Rabbim bizlere de hayırlı zamanlarda sağlıklı sıhhatli evlâd versin 🤗
Doğru kuzu, bencede bazen ne yaparsa yap hersey olacağına varıyo
Bence tevekkül sahibi olmak seninki
Hep diyorum zaten bende eksik kaldı bu aralar,
Yap elinden geleni, gerisini bırak Allah a
Kim yarı yolda kalmıs O'na güvenipte
Amin🥰 hayırlı zamanda, hayırlı evlatlar insallah❤️

Aranızda daha önce prowomen takviye kullanan oldu mu kızlar dün başladım 265 tlye aldım pkolulara çok iyi ğeldiğine tanık oldum..

Denesem mi bilmiyorum ki onuda
Tüp bebek için düşündüğüm yer 5 bin civarı dedi
O çok geldi bana
Bi kere denersem bi kez daha denimm tüp sartını sağlım diye düşünürüm muhtemelen 10 bin
Belki fiyar olarak daha uygun bi yer bulursam düşünebilirim kuzu
Gerçekten küçük hastaneler var en fazla 3 bin lira olan onlarda dene derim canım

Saol kuzuu 🥰
Kendimi su bi iki aylık süreçte ikna etmem lazım sanırım
Zaten burası olmasa danıscam kimse yok
Bu süreçlerden kimsenin haberi yok, insan bahsedemiyor yakınlarına sürekli bi soru yağmuru
Burda fikir alıyoruzda birbirimizden bi yollara çıkıyoruz işte❤️
Hayırlısı olur umuyorum hepimiz için❤️
Evet kuzum, ıyıce düşün ona göre en doğru kararı verırsınız inşallah.
bende aynı kımseye birşey anlatmıyorum sadece cok yakın bır arkadasım bılıyor esım ve ben ,birde sizler :)
cunku soru yagmuruda benı cok strese sokar hıc gerek yok kımsenın bılmesıne .

amınnn kuzum en hayırlısını versın Allahım

X