KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Merhaba kızlar ben de varım

Mayıs ayında bir düşüğüm oldu 8 haftalık kalp durması sonucu. İlk adetimden sonra korunmayı bıraktım ama hala olmadı, umutlar Kasım ayına

Sizler kaç aydır deniyorsunuz?

Sağ yumurtalığın çatlamış derken sağ overden bir yumurta mı çatlamış. Tedavi görüyor muydun canım
Ilaç vermişti bu ay canım Letu diye yumurtalıklarımın gelişimine bakmak için. Vücudumda cok fazla mikrop varmış enfeksiyon yokmuş mikrop yamultmuş beni böyle

Bat 13 kasım

canım uzulme bende aynı durumdayım ıkı yıldır denıyoruz ve bu ay artık asılama deneyecegız yapacak bısey yok, Rabbım hayırlısını sglıklısını versınde nasıl olursa artık. bız elımızden gelenı yapalım gerısı tevekkul

Geldim geldim bende burdayımmmmm Bu hafta adet olup tekrar tedaviye başlamayı ümit ediyorum

Canım bat tarihini alabilir miyim listeye eklicem

Üzülmüyorum kuzum artık akışına bıraktim bugun hastanede hamile olupta neler yaşayanları gördüm rabbim hayırlısını versin

Enfeksiyon devam edebilir canim benim de korunmayı bıraktığımdan bu yana adetim e yakın sürekli tekrarlayan bir enfeksiyona sahibim bu ay da aynısı oldu gebelik vardr diye ilaç da kullanamıyorum sıkıntılı regl den sonra geçiyor gecmis olsun tekrardan
İkinci olacak rabbim nasip ederse bir oğlum var 5 yaşında ona ilk günden gebe kalmışım anlamadan Allah nasip edince oluyorinşallah çok bekletmez miniklerimiz bizi
Amin canim insallah benim de 3 yaşında bir oğlum var bizim yumurtaliklar tembellesti sanırım 3 aydır deniyorum bende 4. Aya girdim Rabbım hayırlısını nasip etsin
Merhabalar ilk defa katılıyorum bat 17 Kasım herkes için hayırlı olur inşallah
Hosgeldin arkadasim Rabbım bu ay yüzümüzü güldürsün inşallah
Hosgelfin canim 3 aydır deniyorum ben ikinci gebeliğim olacak kısmet olursa Rabbım kucagimixi boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…