Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

giyimolog haklısın valla, ya ben ne yapıyım düğün cumartesiydi pazar tatildi, pazartesi iş başı :kk77:
çok iğrenç oluyo.
Bi de yeni evlilere bi tuhaf baklıo yaa, sinir oluyorum ne ima etmeye çalışıyolarsa artık bilemicemm fesat insanlar utanıyorum valla:KK53:
sizde oldu mu hiç böyle
Merhabalar kızlarr. Giyimolog kolay gelsin cnm inş.çabucacık geçer sayılı gün ne de olsa.
Mervecim bu yeni gelinlere bakma işi cidden sinir bozucu yaa. Belki de bakmıyolardır bile ama ben hep gözleri üstümde hissediyorum. "Aynı şeyleri siz de yaşadınız ne bakıyosunuz öyle" diyeceğim diyemiyorum da :KK9:

ne mutlu yaa demek bi tek ben hissetmiyorum o duyguları : ))
kızlar bu akşam ne pişiriyosunuz ?
Bu düşüncelerle yakında sıyırıcam :KK53:

canım benim şuan öyle bi derdim yok ama internetten bak yemek sitelerine pratik yemek tarifleri diye gir filan....ama yemek büyük dertmiş...annemi daha iyi anlıyorum şimdi:)

Merve biraz geç cvp verdim ama ben bugün mercimek köftesi yaptım. KAyınvalidem de etli patates yemeği yapmış ondan verdi bi tabak ben de ona mercimek köftesinden verdim :p (onlar bizim üst katta oturuyor da...)

Ama cidden zor yaa bu yemek bulma işi. Eşim her yemeği de beğenmez öyle kolay kolay yandım ben walla yarın ne yapsam acaba???

shewall canım maşallah diyorum kendime, eşimle çok iyiyiz. Çok şükür Allaha bu aralar süper gidiyo.Sorun yok çok şükür. sadece biraz maddi sorunlarımız var, bende çalışıyorum o da çalışıyo ama işte bilirsin yetmiyo : ))
Bu arada senin 1 günlük bu iş olayında eşin izin veriyo bravo valla :))
benimki asla izin vermezdi.

mervecim ben şu anda eşimin eski işinde çalışıyorum beni buraya o aldırmıştı. Ortamı biliyor. Bir de danışmanlık olduğu için böyle projelere falan gitmek zorunda kalınıyor. Anlayışlı olmak durumunda.
Ama bu işe girdiğimde biz henüz arkadaştık şimdi diyorki evlenceğimizi bilseydim girdirmezdim.

kızlar merabalar uzun bi aradan sonra ben geldim:))yazdıklarınızı okumaya çalıştım biraz sorunlu başlamış evlilikler sanırım...umarım yolunda gider bundan sonra ...benim düğünlerimde kazasız belasız bitti(resimlerimi ekliycem daha sonra)benim tek sorunum şimdi eşimden ve evimden ayrı olmam olacak...bizim eş durumundan tayinimiz ocakta olacak yani 1,5 a kadar ayrı kalıcaz.15 gün izin almıştım işten ama bitti..pazartesi tekrar başlıycam ve görev yerime bugün itibariyle eşimle geldim..pazar günü beni bırakıp gitcek ama nasıl ayrılcaz bilmiyorum:KK50:

Giyimologum hayırlı uğurlu olsun şekerim hoşgeldin aramıza. Sana eşinle birlikte mutluluklar dilerim.
Tez zamanda tayininiz çıkar kavuşursunuz inşallah.

ben resim eklicem ama ekleyemedim yaaa..boyutundan sanırım akşam bidaha deniyeyim.....

Canım irfanview diye bir program var resim küçültüyor. Bir dene istersen.

Günaydın yeni gelinlerr : ))
Nasılsınız ? hafta sonu nasıl geçtiii :))

Mervecim giremedim yoğunluktan.
Perşembe akşamı işte bursada yalnız kaldım. Nasıl özledik anlatamam birbirimizi. Cuma dedim iyiki evlendik kavuşunca. Ben onsuz napıyorrmuşum bilmiyorum. Nasıl dayanmışım kıbrıstayken hasretine.
Cumartesi evdeydim temizlik vs. akşamında ders çalıştım biraz. Bi ara kuaföre çıktım. Pazar da tüm gün evdeydik. Ben eskiden evden çıkmadan yapamazdım şimdi hiç çıkasım gelmiyor. Hem yorgunluğumu atamadım sanırım hemde evimi seviyorum demekki.

Dün ilk kez evimde pilav yaptım. Ilk denemeye rağmen iyiydi.
Taze fasulye birde cacık yaptım. Eşim çok beğendi fasulyeyide. He birde pudingli pasta yaptım bisküvili.
Çok zevkli eşine yemek yapması insanın.
Sizde nedir yemek durumları

canım benim şuan öyle bi derdim yok ama internetten bak yemek sitelerine pratik yemek tarifleri diye gir filan....ama yemek büyük dertmiş...annemi daha iyi anlıyorum şimdi:)

Merve biraz geç cvp verdim ama ben bugün mercimek köftesi yaptım. KAyınvalidem de etli patates yemeği yapmış ondan verdi bi tabak ben de ona mercimek köftesinden verdim :p (onlar bizim üst katta oturuyor da...)

Ama cidden zor yaa bu yemek bulma işi. Eşim her yemeği de beğenmez öyle kolay kolay yandım ben walla yarın ne yapsam acaba???

Bekarken rahatmışız yemekten dolayı dimi kızlar.
Ben kendimi feci sorumlu hissediyorum yemek konusunda.
Kızlar bugün fırında patates yapcam arkadaşım tarif etti. Patatesleri kabuklarını soyup 4 e bölüyormuşuz. Sonra fırın tepsisine dizip, zeytinyağı ve knor sebzeli çeşni döküp fırına veriyormuşuz. Çoook lezzetli oluyormuş. Anlatırken ağzım sulandı. Bakalım deneyeyim.
Eşim sağolsun öyle çok çeşit aramıyor
Yemek yapmasan da olur diyor.

çok uzun yazdım kızlar kusura bakmayın
Bayadır yazamıyordum ya
Oskecim naptı acaba
Evlenmiştir bu hafta sonu balayındadır.

Bizim bugün 1. Ayımız doldu kızlar.

shewall Maşallahhhhh :nazar: daha ne aylar yıllar geçicek inşallah:nazar:

Bu arada çok uzun olmuş ama güzel olmuş bütün cevapları toptan almış olduk :KK51:

Bu gün sabah yataktan hiç çıkmak istemedim, çok zorlandım yaaa

Son düzenleme:
günaydın kızlarrr,
hafta sonu gelsinnn bir an öncee özelliklede cumartesi günü.çok yoruldum dün bu günde bir sürü iş var.

günaydın mervecim
ben bu ctesi çalışıcam sanırım.
bir de evde bitirmemiz gereken tezim var.
of bi bitseydi.
dün 1.ayımız doldu kızlar.
eşim çiçek almış çok sevindim
mervecim topikte ilk ben gelin oldum dimi?

shewall evet sen oldun benim bildiğim, ama senden önce bir kişi daha varmış.İlk konu açıldığında başlarda var ama sonra göremedik kendilerini :nazar:
Tanıdıklarımız arasında ilk sensin, yani nikah büyüğümüzsün :KK1:

Bu gün içim çok sıkılıyo kızlar, öyle bi sıkıntı varki içimde anlatamam. Sığamıyorum hiç bi yere.
Hayır olsun, bu borçlar canımızı çok sıkıyo az önce eşimlede onu konuştuk nasıl çıkıcaz işin içinden nasıl bi ödeme planı yapsak sürekli düşünüyorum :KK61:

shewall evet sen oldun benim bildiğim, ama senden önce bir kişi daha varmış.İlk konu açıldığında başlarda var ama sonra göremedik kendilerini :nazar:
Tanıdıklarımız arasında ilk sensin, yani nikah büyüğümüzsün :KK1:

Bu gün içim çok sıkılıyo kızlar, öyle bi sıkıntı varki içimde anlatamam. Sığamıyorum hiç bi yere.
Hayır olsun, bu borçlar canımızı çok sıkıyo az önce eşimlede onu konuştuk nasıl çıkıcaz işin içinden nasıl bi ödeme planı yapsak sürekli düşünüyorum :KK61:

Allah yardımcınız olsun canım, çok mu borcunuz.
öder kurtulursunuz inşallah.
sıkma canım içini. dua et için sıkıldığında. :KK71:

31 bin tl cik. ocak ayında 7.750 ödücez. şubat mart nisan. 4 tane 7.750 çek.
1 çekin parası tamam hazır.2.si de şöyle böyle hazır. mart nisan da ne yaparız bilmiyorum işte.
Ona canım sıkılıo :KK59:

31 bin tl cik. ocak ayında 7.750 ödücez. şubat mart nisan. 4 tane 7.750 çek.
1 çekin parası tamam hazır.2.si de şöyle böyle hazır. mart nisan da ne yaparız bilmiyorum işte.
Ona canım sıkılıo :KK59:

Allah kolaylık versin canım.
bir avazda ödeyin.

uzun zamandır ugrayamamıstım kızlar
dugun resımlerımı album yaptım bakmak ıstersenız http://www.kadinlarkulubu.com/album...bumu-yaptimiste-mutlu-gunum.html#post16543467

xzgicim hayırlı olsun.
çok tatlı resimlerin
çok mutlu ol.

Selam kızlarr.
Mervecim umarım bir an önce sıkıntısız bir şekilde ödersiniz borçlarınızı.
Shewall tebrik ederim bir ayını dolduran ilk gelinimizsin. Eşin de ne kadar düşünceliymiş çiçek almış gelmiş bizimki hayatta düşünmez öyle şeyler gcıkkk.:KK57:
Nasıl gidiyor bakalım kızlar? Ben evdeyim ve artık sıkılmaya başlıyorum evde oturmaktan. Bir an önce bir işe başlasam çok iyi olacak. :KK37:
Shewall bu arada yüksek lisans falan mı yapıyorsun tez hazırladığını okudum da...
Ayrıca ezgicim kendi topiğine de yazdım ama burada da söylemeden geçemeyeceğim harika olmuşsun tekrar mutluluklar...:nazar:

X