Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Kızlarr yaaa gözümü korkuttunuz ama :S
kınayı atlattık
pazar günüde düğünü atlattıkmı tamamdır

oooo oske.06 hadiii bekliyoruz seni de

shewall resim olmaz mı : )) varda ben buraya yüklemesini beceremiyorum, biraz pc den anlamam da.

Bizim tartışmalarımız dün akşamda devam etti, gece yatağa yattığımda hiç sarılmadım o sarılmadı öylece yattık
Sabah kalkınca biraz sohbet ettik, birbirimizi çok kırıyoruz falan dedik, biraz aramız ii oldu
Bu arada bi de sistit dene hastalıktan oldum gene, genelde cinsel yolla bulaşan bir rahatsızlık.
Sürekli çişim varmış gibi oluyo, ve sürekli wc ye gidiyorum ama bi damla bile gelmiyo, ama varmış gibi bi his veriyo.
Allahtan geçen sene de böyle rahatsızlanmıştım ilaç içinde hemen toparladım.bu vesile ile biraz daha yakınlaştık birbirimize bakalım.

Sen de ne var ne yok ?

shewall biz şimdilik ikimiz de evdeyiz ve eşim kendi işinin olmamasından dolayı inanılmaz mutsuz. Tabi bu stresli ruh hali ikimize de yansıyor o kadar sıkıntı dolu ki içim anlatamam. Benim için problem değil şuan işinin olmaması, sonuçta boş oturmuyor arıyor sürekli iş. Ama ona göre bir utanç meselesi, erkek işte klasik...

Mervecim o temizlik problemi bir bakıma bizde de var. İnsan kendi evi olunca daha farklı oluyormuş, sürekli ay orası kirlendi burası tozlandı bulaşık kalmasın çamaşırlar hemen yıkansın modundayım. Eşimde ara sıra sen ne dağınık insansın demiyor mu, sinir oluyorum o zaman. Sen beni annemin evinde görseydin diyeceğim olmayacak. Daha adapte olmakta hala zorluk çekiyoruz sanırım hepimiz. İlk zamanlar oh güzelmiş hemen alıştım sevdim ben bu evlilik işini demiştim ama gün geçtikçe aslında alışamadığımı anlıyorum.

aok.1986
ahhh ahhhh, şu an bile telefonda kavga ediyoruz, ben ev işlerine falan artık onuda geçtim de, biz birbirimizede alışamadık.
Evliliğim konusunda çok endişeliyim evleneli daha 20 gün olmadı, ama söylediklerime bakın, siz anlayın...

mervecim düzelir zamanla herşey
hiç kendini bunaltma
iyi şeyler düşün
aokcum inşallah ikimizin eşide hemen iş bulur

Ben mesela geçen gün kumpir yaptım fırında çok da güzel oldu bence :))) Basit mi dersen, basit aslında ama patatesin pişmesi bir saat falan sürüyor. Kısacık anlatayım sevenler varsa yapsın kocalarına. Büyük boy patatesleri fırına attım bir saat falan durdular. Bıcaçla yokladım piştiklerini anladığım zaman fırından aldım. Ortasından yardım patatesleri, içlerini mümkün olduğunca oyarak bir kaba aldım. O kabın içine rendelenmiş kaşar ve tereyağı (miktarını kafama göre ayarladım) koyarak patates içlerini karıştırdım iyice. Sonra tekrar bu içi patateslere yerleştirdim. ÜStüne de kafama göre garnitür, salam, sosis, zeytin, mısır vs. koydum. En üstüne de ketçap mayonez sıktım ohh afiyetle yedik.

Bu arada eşim bir iş buldu sonunda ama bir ay deneme süresi var. Bakalım şartları çok iyi değil ama görmek lazım

aokcum kumpir tarifi için sağol.
eşinin işi içinde hayırlı olsun.
inşallah memnun kalır işinden, onlarda ondan memnun kalır devam eder.
benim eşimde de gelişmeler var bakalım ne zaman netleşicek darısı bize.

mervecim sen nasılsın
moralin nasıl, sağlığın

kızlar bu gece ilk kez ayrıyız eşimle iş için bursaya geldim gece burdayım.
çok zor geldi
nasıl alışmışım.

aok1986 canım öncelikle bu iş için çok sevindim, hadi hayırlısı olsun inşallah sürekli daim olur, memnun kalır o da.
Tarif güzelmiş denemek lazım valla, kumpiri kim sevmezz.

shewall canım maşallah diyorum kendime, eşimle çok iyiyiz. Çok şükür Allaha bu aralar süper gidiyo.Sorun yok çok şükür. sadece biraz maddi sorunlarımız var, bende çalışıyorum o da çalışıyo ama işte bilirsin yetmiyo : ))
Bu arada senin 1 günlük bu iş olayında eşin izin veriyo bravo valla :))
benimki asla izin vermezdi.

Kızlarr siz kocaları bigün bizim ewimize gönderinde
dünya kaç bucakmış görsün
ben hem dağınığım hemde aşırı titiz değilim :)
ayy benimkide öle bişey derse yandımmm bittim kül oldumm
belki kendi evimde değişirim ne dersiniz :)

Shewall sağol umarım sizin işler de yolunda gider.
Oske inan ben de inanılmaz dağınık bir insanım annem hep şikayet ederdi. İnsan kendi evi olunca değişiyor sanırım gerçekten, daha az önce mutfağın tezgahını evyeyi falan pırıl pırıl yaptım mesela, annemin evindeyken elimi sürmezdim oysa Yarın da büyük bir ev temizliği beni bekliyor. Geçen gün misafir geldi çocuklu oturma odasının acil temizliğe ihtiyacı var ne varsa döktü yaaa

kızlar merabalar uzun bi aradan sonra ben geldim:))yazdıklarınızı okumaya çalıştım biraz sorunlu başlamış evlilikler sanırım...umarım yolunda gider bundan sonra ...benim düğünlerimde kazasız belasız bitti(resimlerimi ekliycem daha sonra)benim tek sorunum şimdi eşimden ve evimden ayrı olmam olacak...bizim eş durumundan tayinimiz ocakta olacak yani 1,5 a kadar ayrı kalıcaz.15 gün izin almıştım işten ama bitti..pazartesi tekrar başlıycam ve görev yerime bugün itibariyle eşimle geldim..pazar günü beni bırakıp gitcek ama nasıl ayrılcaz bilmiyorum

giyimolog düğünleri yaptınız demek çok sevindim artık sende bize katıldın
Bu 1,5 ay hiç anlamadığınız kadar hızlı geçerde birbirinize hemen kavuşursunuz.

aok1986 kolay gelsin canımm, beni de pazar günü bekliyo cam çerçeve temizlik :)) eşimde pazarları çalışmıyo beraber girişicez artık temizliğe
ama ben daha misafir kabul etmiorum

giyimolog düğünleri yaptınız demek çok sevindim artık sende bize katıldın
Bu 1,5 ay hiç anlamadığınız kadar hızlı geçerde birbirinize hemen kavuşursunuz.

mervecim inşallah dediğin gibi olur ve çabucak geçer..ben şimdiden özledim çünkü((

günaydın yeni gelin mervecim:)kötüyüm ben 25 günden sonra işe başlamak çok zor oldu...sen nasılsın

giyimolog haklısın valla, ya ben ne yapıyım düğün cumartesiydi pazar tatildi, pazartesi iş başı
çok iğrenç oluyo.
Bi de yeni evlilere bi tuhaf baklıo yaa, sinir oluyorum ne ima etmeye çalışıyolarsa artık bilemicemm fesat insanlar utanıyorum valla
sizde oldu mu hiç böyle

yok canım bugün ilk iş günümdü ama öyle imalı bakanlar olmadı....evlilik yaramış yok kilo almışın diyenler falan oldu okadar yani...ama evlendikten bikaç gün sonra olsaydı senin dediğin gibi olurdu kesin...oturup kalkmana kadar bakıyolar:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…