Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Günaydın millttt
shewalla, gerçekten de çok güzel resimler.
gelinliğini neden bu kadar sade istedin biraz daha işlemeli olabilirdi.
ama bindallıya bittim yanii süper ötesiiii

bizim diğer kızlar, nerelerdesinizzz

Kızlar selammmmm. Geçmiş bayramınızı kutlarım hepinizin. Bi yerlerde internet bulabildikçe giriyorum ancak kadınlar kulübüne daha hala evde net yok ne yazık ki. Nasıl gidiyor evli çiftler memnun musunuz hayattan (benimki de soru mu yani şimdi ) biz çok iyiyiz valla, eşimin iş durumu dışında. Şu anda bir işi yok ve bu canını çok fena sıkıyor. Umarım bir an önce bulur. Bu arada biz daha nüfus cüzdanlarımızı değiştirmedik bunun en son zamanı gibi bir şey var mı mesela 15 gün içinde yapmamız lazım gibi???

Evlenecek çiftler sizlere de kolay gelsin kendinize iyi bakın kızlarrr

aok1986 valla gelinlik süper çok beğendim çok yakışmış sana
en kısa zamanda iş durumunu da hallederisiniz inşallah. bizim de borçlar biraz fazla nasıl ödücez diye sıkıntı yapıyoruz ama onun haricinde herşeyyy çok güzell, çok memnunum herşeyden. KAYINVALDEM dışında

Bizde nüfuslarımızı değiştirmedik ama ben dün bankaya gittim para çekmek için, nüfus istediler dedim yanımda ama evlendiğim için yenisini çıkartmadım.
hiç sorun değil dediler, önemli olan TC numarasıdır.

Selam kızlarrrr.Dün gece kına gecem oldu çok güzel geçti.hem eğlendik hemde içime sindi.yarın evleniyorum.hatta gece 12 yi çoktan geçti bugün evleniyorum.dualarınızı esirgemeyin çok heyecanlıyım.evlenen arkadaşlara mutluluklar henüz evlenmeyenlere de kolay gelsin.
en kısa zamanda tekrar yanınızdayımm.

bizim gelinler evlendikten sonra daha faal olmuş maşallahBende herşey gayet güzel Sadece çalıştığım için zorlanıyorum işleri yetiştirmekte...Zamanla alışmayı umut ediyorum.akşam eve gidince veya iş yerinde kafamın rahat olmasını özledim..Ama şimdi düşünüyorum gidince şunu yapcam bunu yapcam diye vakitte kalmıyor kocamla zaman geçirmeye:26:Ama herkese tavsiye ederim evliliği kimsenin gözü korkmasın..İzmirlipınarcım Allah yardımcın olsun gözünü açıp kapatıncaya kadar geçicek herşey,aylardır hazırlanıyordum bu kadar mı yani diyeceksin..Hep güzel şeyleri hatırlayacaksın..Ben çok eğlendim düğünümde darısı evlenecek olanlara inşallah...
Benim nikahım 20.10.2010daydı nüfus cüzdanımızı yeni değiştirdik bi sıkıntı olmadı.Ama bir an önce değiştirin derim millete açıklama yapmak zorunda kalmazsnız soyisim yüzünden

Teşekkür ederim Mervecim beğenmene sevindim :)))) Kayınvalideyle problem ne hayırdır???

mervecim özellikle bu kadar sade istedim. Sadeliği çok hoşuma gitti.
Çok teşekkürler yorumların için.

Aokcum canım benimde işimin eşi yok. Kader arkadaşım benim.
Inşallah senin eşinde benimki de en kısa zamanda güzel iş bulurlar.
Dua edelim canım birbirimize.

mervecim kayınvaliden napıyor ki, karışıyor mu size?
Benim kayınvalidem denizlide.

Ah sorma canım bekarken rahatmış.
Şimdi zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.
Ama çok zevkli herşey.
Insanın kendi eviyle uğraşması falan.

İzmirlipinar canım çok iyi anlıyorum heyecanı, şimdi nasılsın çokta merak ediyorum ?

Evlilik güzelde bizim tartışmalar biraz erken başladı
Ben çalıştığım için evin temizliği vs vs ile ilgilenmekte çok zorlanıyorum, geceleri geç yatıyoruz ve sabahları kalkamıyorum eşime kahvaltı hazırlayamıyorum. Eşimde sabah kahvaltısını seven biri.
bu konuda biraz sorun yaşıyorum.
Onun haricinde eşim çok titiz eğilip halının üstünden kırıntı toplayabilicek kadar titiz, bense ona göre daha rahatım.pislenirse temizlerim ne olucak diyip sallayan bi tipim.
Eşimin bu hareketleri yüzünden üstümde sürekli bi baskı hissediyorum.
Sanki sürekli bi şeyleri eksik yapmışım gibi hissediyorum.
Sürekli bunları düşünüyorum, acaba servisin üstü kirli mi ?
Acaba oturma odası temiz mi ? Bizim mutfak salon bir olduğu için mecbur toplu olmam gerek.
Yatağımı düzelttim mi ?
Ütü var mı ?
Yıkanıcak çamaşırlar , ipte asılmış ama toplanmamış çamaşır var mı ?
Sürekli aklım bunlarda ve ben hep tetikteyim bu da beni çok rahatsız ediyo, huzursuz, mutsuz oluyorum bi o kadar da SİNİRLİ :2:
Bu da sürekli tartışmamıza neden oluyo....

Bütün bunlarla başedicek gücüm kalmadı.

mervecim insan herşey iyi olsun düzenli olsun istiyor.
ondan dolayı bir huzursuzluk oluyor. acaba o his mi sende ki de.
benim eşim titiz değil ama anlattığın ruh hali bende de var.
sürekli kendimi tetikte hissediyorum.
zamanla oturur heralde canım bişeyler ne dersin.
yeni yaşama alışmak hemen olmayacak sanırım.
ben de kendimi yorgun ve stresli hissediyorum ev işleri ve yemekten dolayı.

shewall Bilmiyorum ama eğer eşimin dediği doğruysa bu aralar çok sinirliymişim,
ama bende o siniri yapan eşimin davranışları !!!
Dediğin gibi yeni yaşama alışmak hemen kolay olmucak,
daha 17 günlük evliyim, ev işleri deil ama eşimin üstümde kurmuş olduğu baskıdan çok fazlasıyla bunaldım

bunaltmamaya çalış canım kendini.
sakin ol olduğu kadar.

kaçta evde oluyorsun canım.
haftasonu çalışıyor musun
ben 22 gün nasıl geçti anlamadım.
zaman çook hızlı geçiyor
buda yoruyor sanırım

burda dertleşelim rahatlayalım. ne dersin?

Dertleşmek nasıl iyi geliyo insana bi bilsen ?
Çok fazla kimseye de açamıyosun derdini, herkes anlayışlı olmuyo aklından neler neler geçio. Daha kaç günlük evli ama şimdi den dert yanıo vs vs gibi düşüncelerin insanların kafasında şekillensin istemiyorum.
Ben bi tek pazar günleri çalışmıyorum, zaten eşimle aynı işteyim.
senin nasıl çalışma şartların ?

Canım ben 9-6 çalışıyorum akşam 7 de evde oluyorum gece 1 nasıl oluyor anlamıyorum. yorgun argın yatağa gidiyorum.
eşim henüz çalışmıyor bütün gün evde. ona da çok yakınmak istemiyorum ama baya yoruluyorum
ufaktan yardım etmeye başladı halimi anladı biraz heralde.
cumartesileri çalışmıyorum ben ama 1 ay sonra teslim etmem gereken tezim var ona da çalışmam lazım.
işe de adapte olamadım.
sıkıntılı yani.
eşinle aynı işte çalışmak nasıl
senin mesleğin neydi canım
bizde bir ihtimal aynı işte çalışabiliriz.

bende ailemden dolayı üzülüyorum
dün bize geldiler.
babam yakınıyor hiç arayıp sorduğun yok diye
ben adapte olamamışım
onlara şimdiden sık gidip gelemem ki, evime alışmam lazım
sanıyorki çok vaktim var.
kendimi bilemedim daha

Biz su bayisinde çalışıyoruz, ben saat 8 de geliyorum iş, akşam 19:30 olmadan çıkamıyorum
Bi de yazları gör sen yazları yoğun oluyo çook, gece 23.00 te falan çıkıyorum.
Bazen eşimi telefona oturtuyorum, Allahtan evim yakın 15 dk ta gidiyorum salatamı yapıyorum yemeğimi yapmaya çalışıorum. sonra gene işe dönüyorum.
Allahtan annemlerin evi yakında, kendi evime geçerken onlara da uğruyorum. ama bu telaş koşturmaca içinde canım çıkıyo.

Oy canım yoğunmuş seninde işin. Cumartesi çalışmakta zor. Bende bu Cumartesi çalışıcam.
Benim evim uzak. Istanbulun diğer yakasında.
Adapte oluruz alışırız inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…