Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

kızlar selam
herşey yolunda gitsin, havalar güzel olsunnn
benimde ufak ufak tamamlanıyor. evim yerleşiyor.

amin aminnn aminnnnnnnnnnnn :)))) sabah sabah yazın çok iyi geldi
evin tadilatı bitsede bende yerleşme moduna girsem.annemin evi işporta tezgahına döndü.salonda bir sürü kutu var.boş vakiterde ıvır zıvır neler eksikse almaya çalışıyoruz.kurbana kadar inş yerleşme işi tamamlanır

gelinler yine koşturuyor sanırım:))

benim herşeyim tamamlandı gibi arkadaşlar.dün 2. gelinlik provam vardı..çok güzel olmuş.çok beğendim.bugünde gidip fotoğrafçıyla bir kuaförle görüşcem.KOLAY GELSİN BANADA SİZEDEvereliniortak

teşekkürler canım sanada kolay gelsin.

kızlar biz de ufak tefek çeyizleri, eşyaları taşımaya başlıyoruz bu hafta, öyle topluca götürmek istemedik. parça parça götürünce ütüsünü, temizliğini de yavaş yavaş yaparız.

kolay gelsin.bu arada birsey sormak istiyorum.yıkanıp ütülenecekleri yeni evdemi annenizin evinde mi yapacaksınz kızlar.ben yeni evde yapalım diyorum nasıl olur sizce.sonra paketlenip giderken yaptıgın ütüde yıkamada boşa gidebilir diye düşündüm.sizde anne evinde çeyiz serme varmı bilmiyorum ama ablamda olmuştu ama ben yapmıyacağım.paketli götürüp kendi evimde yıkayıp ütüleyelim diyorum

kolay gelsin.bu arada birsey sormak istiyorum.yıkanıp ütülenecekleri yeni evdemi annenizin evinde mi yapacaksınz kızlar.ben yeni evde yapalım diyorum nasıl olur sizce.sonra paketlenip giderken yaptıgın ütüde yıkamada boşa gidebilir diye düşündüm.sizde anne evinde çeyiz serme varmı bilmiyorum ama ablamda olmuştu ama ben yapmıyacağım.paketli götürüp kendi evimde yıkayıp ütüleyelim diyorum

bencede kendi evinde güzelce ütülersin
götürürken ister istemez kırışacaktır falan

günaydın kızlar

canım bencede en mantıklısı kendi evinde yapman ütünü..yoksa aynı işi iki kere yapabilirsin..zaten yoğunuz bide onla uğraşma istersen..bizde haftaya gidip yerleştircez çeyizimi..

giyimolog gelnliğin nasıl fotoğrafı varmıı

canım inanırmısın hiç çekmedim fotoğrafını benden başkada kimse göremedi gelinliğimi ne nişanlım nede ailemden biri herkese süpriz olsun istiyorum.... sadeliği gelinliğimade yansıttım..aslında tam bi sonbahar gelinliği ..kırık beyaz, kolları dantel dirsekte bitiyor,azcık göğüs ve omuz dekolteli...

canım inanırmısın hiç çekmedim fotoğrafını benden başkada kimse göremedi gelinliğimi ne nişanlım nede ailemden biri herkese süpriz olsun istiyorum.... sadeliği gelinliğimade yansıttım..aslında tam bi sonbahar gelinliği ..kırık beyaz, kolları dantel dirsekte bitiyor,azcık göğüs ve omuz dekolteli...

bende merak ettim şimdiikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

izmirlipınar bence de evine götürdüğün zaman ütülerini vs. yap kırışacaktır götürme sırasında.
Benim de dün bütün çeyizlikler anne evinden çıktı yeni evimize yerleşti. Daha hiçbir şeyi ütülemedim. Yarın bir gün boş kaldığımda onları da yapayım diyorum. Çok acayip bir duyguymuş kızlar yaa böyle eşyaları taşımakkk. Allah işlerimizi rast getirsin inş. hep. Bugün de perde davetiye gelinlik baktık. Davetiyeler verildi diğerleri daha hala net değil

pınarcım biz hafa sonu evimi tuttugumuz ildeyiz inşallah eşyaları ayarladım burdan paketlere falan bizde de çeyiz düzme oluyor kuzenlerimin bebeği var evinde tek kızı olunca annemle ikimiz gidiyoruz sadece burda ütülesek katlama izi falan olacak orda önce temizlik yapacaz sonra mutfak eşyalarını yerleştirecez sonrada ütü işte bakalım planım öyle düğünden sonra tek başıma zor olur diye yani sengözlerimebaksanab

giyimolog gelinliğini ben de merak ettim valla. Öyle dantel kollar hep ilgimi çekmiştir aslında ama hiç hazır dikilmişini göremedim şöyle canlı canlı :))) Eminim çok güzel olmuşturkaydirigubbakcemile2

bu arada mutfağa perde beğenmekte çok zorlandım kızlar bir fikir verir misiniz bana?? Mutfağım beyaz mürdüm. Perdeyi stor yaptıracağım. O da mor tonu olursa çok boğacak mutfağı gibi geliyor bana, çok da geniş bir mutfak değil zaten. Ne renk yaptırsam mor ve beyaza uyumlu olur sizce? Nişanlım şöyle canlı renkler olsun diyor sarı turuncu falan uyar mı sizce yaa???

ben kırık beyaz seçtim tatlım hoş duracak galiba bence mürdüm için o şekilde bi renk seç ki boğmasın

Canım benim mutfağımda bordo krem olcak
düz krem stor düşünüyorum bende
çok renk cümbüşüne gerek yok
farklı renkleri büyük mekanlarda kullanırsan güzel durur yoksa boğabilir canım

bu arada mutfağa perde beğenmekte çok zorlandım kızlar bir fikir verir misiniz bana?? Mutfağım beyaz mürdüm. Perdeyi stor yaptıracağım. O da mor tonu olursa çok boğacak mutfağı gibi geliyor bana, çok da geniş bir mutfak değil zaten. Ne renk yaptırsam mor ve beyaza uyumlu olur sizce? Nişanlım şöyle canlı renkler olsun diyor sarı turuncu falan uyar mı sizce yaa???

canım canlı renklere pek bulaşma bence de, mutfağını karatabilir. ben zaten perdede hep açık renk taraftarıyım. bu arada zebra diye geçen perdeler çok şık, istersen krem, ekru gibi bir renginde yaptırabilirsin. kuzenim öyle yaptırdı, çok şık duruyor.

kızlar selam, kolay gelsin telaşlarınız
oskecim düğün günün için hayırlısı olsun. senin için ne güzel olacaksa o olsun canım

kızlar selam, kolay gelsin telaşlarınız
oskecim düğün günün için hayırlısı olsun. senin için ne güzel olacaksa o olsun canım

saol shewall canım
belki pazartesi günü İstanbula gelcem gün alabiliriz
içimden sanki 28 Kasım geçiyor ama hayırlısı :)

kızlar ben netten bi gelinlik beğendim ama
bunu gelinlikçilerde bulabilirmiyim acaba diktirmek istemiyorum
bulayım deneyim ve alayım diyorum :)

günaydın kızzlarr.herkese işlerinde kolaylıklarr.benim programlar her gün değişiyor ama sanırım yavş yavaş son şeklini alıyor.kına gecesini evde mütevazi bir şekilde yapacakdık ama zaten nikah yapacaz diye tepkile geldi.bende bu sabah belediyenin park içinde bir küçük düğün salonu var orasını kına gecsi için tuttum.nikahdan sonrada yakın arkadaş ve kuzenlerle Keyf-i Sefa Rest. & Cafe Bara yemeğe gidecez.
evin tadilatı hala devam ediyor.ay sonuna inş yetişir.seçtiğim davetiyeyi de nişanlım çocuksu buldu halaylı olanı o yüzden resmini ekliyorm buna karar verdim.hala davetiye seçmeyen varsa fikir olabilir.
[URL=http://img830.imageshack.us/i/thumber.jpg/][/URL]

cenım ya arkadaşlar gerçi benzer fikirlerini yazmışlar ama bencede boğar o renk mutfağını.kar beyaz değilde kırık beyaz hem daha ferah hemde daha uyumlu olur kanısındayım

X