kaş ve göz konusunda

bewildhavefun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
26
5
merhabalar, ben gozlerimin uclarinin daha kalkik olmasini istiyorum ama aksine cok dusuk duruyor halbuki yasim henuz 19, yasli gosteriyor sizce ne yapilabilir? kaşlarima kavis verdirmeye calisiyorum ama pek olmuyor. kaşlarimi ve onun etkisiyle de gozlerimi de hafif kaldirmanin ameliyat disinda bir yolu var midir?

canım göz kapağı sinirleriyle alakalı bi durum göz kapağı düşüklüğü o da daha yorgun ve yaşlı görünmeye sebep oluyor aynı dertten bende de var sadece gözün uç kısmına eyeliner sürüyorum ve saçımı bazen iyice gerdirip topluyorum rimeli de bol sürüceksin tabi ki göz kapağını bi nebze kapatsın. ben bi kaç yıla kadar ameliyat düşünüyorum ilerde daha çok düşmesin diye:KK14::KK14::KK14:

peki sey olur mu acaba, kaşlarimi biraz daha kalinlastirip (badem yagiyla falan) sonra dogru duzgun kavisli aldirabilir miyim ki? o da bi cozum..

merhabalar, ben gozlerimin uclarinin daha kalkik olmasini istiyorum ama aksine cok dusuk duruyor halbuki yasim henuz 19, yasli gosteriyor sizce ne yapilabilir? kaşlarima kavis verdirmeye calisiyorum ama pek olmuyor. kaşlarimi ve onun etkisiyle de gozlerimi de hafif kaldirmanin ameliyat disinda bir yolu var midir?

slm benimde kaslarim biraz dusuk ve bundan pek hoslanmiyorum ama artik botox var biliyorsun 5 dakikada hallediyorlar

canım botox gibi yapay maddelere bulasmayayım diyorum. dun kuaforumle konustum kaşlarını biraz yukarı dogru kalınlastırırsak o yönde alıp kavis verebilirim dedi. öyle yapmaya çalışıcam sarımsakla :KK9:

X