Göz Makyajı Kaş rengini açma!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
kızlar ben kaşlarımın rengini açmak istiyooorum,,,hiç değilse rengi kırılsın..siz hiç kaş boyasına rastladınız mı??ya da açan var mı??bana yardım edermisiniz...bilgileriniz için şimdiden teşekkürler...:uhm:

• Konu Sahibi EU3

özel kaş ve kirpik boyaları var minik tüplerde,kağıt batlarla beraber satılıyor,3 renkti biz kullanırken,siyah kahve ve açık kahve,büyük kozmetik shop lara bak yada güzellik merkezlerinden temin edebilirsin

• Konu Sahibi EU3
ben kuaförüm ve kac boyama renkleri var kucük tüplerde sakin sac boyasiyla acmayin rengini cok telikeli ola bilirler onlar icin özel boyalar var

• Konu Sahibi EU3
kızlar selam ben saclarımı sarıya boyattıgım ıcın maalesef kaslarımı da actırmak zorunda kalıyorum dogal durması ıcın kuaforumde saclarımı actıgında kırıyordu rengını gecen diplerimi evde boyadim ve aynı sac boyasıyla actım 10 dakıka falan beklettım gayet guzel oldu kaslarımda dökülmedi ancak 15 gun sonra yıne sıyahlasacaklar:) dogayla mucadelem devam edecek...

• Konu Sahibi EU3

evet bende arkadaşımın saçlarının dibini boyadım geçen gün....kuaföre gitmediğimiz için aynı saç boyasından kaşlarına da sürdük...sonuç hiç de kötü değildi...hatta kuaförün yaptığın gibi olmuştu....haklısın 15 gün sonra çıkıcak..yine de olabiliyomuş:)

• Konu Sahibi EU3
ben de kaşlarımı kuaförde kumrala boyatıyorum..bir zararını görmedim

• Konu Sahibi EU3
yada boya al normal boya ne renk istiosan boya ben hep öle yapıorum bi zararınıda görmedim açıkcası...kısıl yapıorum hep

• Konu Sahibi EU3
Bende kuaförden oriel ve oksidan alıyorm kendim açıyorm istediğim renge kadar

• Konu Sahibi EU3
Merhaba kızlar benimde bi sorum olcaktı ya benm tenim esmer daha dogrusu sarımsı bienim var bugday tenlinin ascık koyusu yani ama kaslarım ve skirpiklerim simsiyah gçözlermde siyaha yakın koyu kahve şimdi benm sacım cikolata kahvesi kaslarım sırıtıo su refectocil die bi boya varmıs ben koyu kahvesini kullanmak istyrm ama siyahı acar mı yoksa direkt kahverengi olurmu acaba siyahı acması için acık kahve alsammı normal kahve olur karar veremdm nolur yardımcı olun bursada otururm gittigim kuaför ben acmıorum dedi ben kendm istyrm yardımcı olursanız cok sewnrm :)

kaşları boyamak için saç boyası tercih etme ileride dökülmesine yol açar özel kaş ve kirpik boyaları var bitkisel örnek istersen REFECTOCİL KAŞ VE KİRPİK BOYASI ister kaşının rengini koyulaştır istersen aç aşka bir sürü marka var ama bu bitkisel eğer kaşların çok koyuysa renk seçenekleri siyah ,mavi siyah,koyu kahve,açık kahve,gri kestane, kızıl var eğer boyamak istersen galiba senin için eğer koyuysa ve sen açılmasını istiyorsan açık kahve olabilir birde bunun yanında kirpiklerini boyamak istersen kirpik bantları alıyorsun

cnm tesekkür ederm ama ben simdi siyah kaslarıma acık kahve sürersem cok acık olmus olurmu benim istedigim renk bildigimiz kahverengi acık ta degil cok koyu da degil(asıcık koyu) acaba refecocilin acık kahvesi benm istedgim sonucu verirmi saol:)

sen siyah kaşlarına normal kahve rengi alırsan bence kaşlarının rengini açmaz
ama istersen şöyle birşey yapabilirsin her iki kahve renginden al senin kaşlarında olan birinin saçından çok azıcık kes ve her iki boyayla boya hangi renk senin için uygunsa onunla boyarsın yada önce normal kahveye boya hala koyu gelirse açık kahveye boyarsın fiyatları çok ucuz

kızlar sakın saç boyasıyla açmayın,kaşlarım rezil oldu bu işlemden en sonunda,hemde 1 yıl sonra oldu,sinsice döküldü resmen.kavisleri bile kaybolmuştusenağlamagünlerce kalemle boyadım,geceleride badem yağı ve bitkisel yağlar sürdüm,masaj yaptım kan dolaşımım hızlansın diye.çok şükür eski haline geldi,çok uğraştım ama,tekrar kavislerimede kavuştum.şimdi tüplerde özel satılar bitkisel kaş boyası arıyorum.asla saç boyasıyla kaş boyamayın size tavsiyemdir.bugün dökülmese bir sabah bi uyanırsınız aynaya bakamazsınız:1shok::a015:

arkadaşlar şu kaş boyasını minimum kuaförlere danışmak amacıyla sordum!hepsi aslında kaş boyasınında saç boyası ile aynı olduğu söledi ne kadar doru bilemicem

ben de doğalında açık kahve olan saçlarımı simsiyah yapmıştım ama kaşlarım koyu renk zaten sırıtmıyo ama ben yine de kaşlarımı açtırcam çünkü ten rengim müsait. kuaförde yaptırmayı düşünüyorum, o riske evde girişemem

internette okudum bazı arkadaşlar sesu tüy sarartıcıyla kaşları açıyorlarmış çok da memnun kalmışlar...üstelik bu tüy sarartıcı papatya özlü falan olduğu için kaşları zayıflatmadığı gibi güçlendiriyormuş..hiç bunu düşünen yada deneyen oldu mu ?

Refectocil ' in sarısı var bu arada. Ben anneme koyu kahvesini aldım, annemin kaşları açık sarıdır. Renklerin içinde siyah, koyu kahve, naturel kahve, kızıl ın haricinde sarı da vardı. Annem memnun kaldı, bir problem yaşamadık, gerçi annemde renk açma gibi bir durum yoktu ama güzel kaş boyasıdır, çok minik bir miktar 2 kaşa yetti.

Tüple birlikte oksidan solüsyonu/kremini alman gerekir, kremini almanı tavsiye ederim. Fİyatını net hatırlamıyorum ama 2'sini 25-30 arası bir rakama almıştım.

Ama tereddütün varsa kuaföre gitmende yarar var tabi. Bu arada Saç boyası ve sesu'yu ben uygun görmüyorum arkadaşlar, sesu böle açık sarı turuncumsu bir renk çıkartabilir ortaya, saçboyalarının da içinde kaş ve kirpik için kullanmayınız yazar.

evet ben denedim hiç tavsiye etmiyorum.3 güniçinde dipten siyahlar çıkmaya başlıyor,e başlıyosun tekrar boyamaya,bu sefer hepsi oluyor mu turuncumsu bir sarı,sonra dipten tekrar görünen siyahlarda çok komik oluyortatlicadiarzu
ben refectocilin krem oksidanıyla birlikte açık kahverengisini almayı düşünüyorum internetten(çünkü kaşlarım siyah olduğu için normal kahve açmaz diye düşündüm)?ne dersiniz olur mu acaba:uhm:bitkisel bir boya ve kaş için hazırlanmış zaten.siz refectocili denedinizmi?iyi sonuç veriyor mu?

benim kuaförüm boyuyo..ama saçıma sürdüğü boyayla değil..ayrı bi karışım hazırlıo..o kdr doğal oluyorki..hemde hç döküldüğünü görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…