Göz Makyajı Kaş rengini açma!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sarışın olmama rağmen kaşlarım inanılmaz koyudur kömür siyahı denemez belki ama siyahtır.
çözümüm çok basit sıvı peroksit %9 luk alıp sürüorum yaklaşık 1-2 saat bekletiyorum çok doğal oluyor rengi kırılıyor tavsiye ederim (aman kullanırken dikkat göze değmesin ve kaşlarınızı aldıktan hemen sonra sürmek gibi bi hataya düşmeyin cayır cayır yakıyor )

Ben de siyah olan kaşımı hafif orta dereceaçık kahverengi yapmak istedim.Kaş boyaları pahalı ve nasıl olacağını bilemediğimiçin denemekten çekindim. Tüy sarartıcılar var ya onu diplerine doğru heryeri iiyice kapsayacak şekilde sürdüm ve sadece 2 dakika tuttum(normalde sapsarı olması için baya bekletilio) sonuç tamistediğim gibiydi. Daha naturel ve sade bi görüntü oldu.

Bu yöntemi denemek isteyenler dikkat etsin, yalnızca tam 2dk. tutsun,yoksa çok sarı olabilir :)en azından daha da açmak isterseniz,2dk.dan sonra bi bakarsınız ona göre biraz daha tutarsınız bi 1-2 veya 3 dak. daha.

cnm bnm kaşlar kapkara saçlarım bakır bn de denesem nasıl olur ki ne kadar bekletsem kırılır 1 dakıkada sarı mı oluo kumral mı oluo kaşların anlamadımm ?

oksidan mı o dediğn hanı boya ıçıne katılann çok sıvı deıl mı nasıl sürüyorsun ??

...........................................

merhabalar kızlar. bir arkadaş REFECTOCİL KAŞ VE KİRPİK BOYASInı önermiş. ben bugday tenliyim saç rengim ise açık kahverengi fakat kaslarım ve kirpiklerim simsiyah diyebilirim ayrıca kalın ve gür. bu zamana kadar çok düşündüm kaş rengimle oynamayı fakat kuaförlerin kimisi olur diyor kimisi olmaz diyor. bu refectoili kullanan var mı ? ne kadar süre idare ediyor bir de bunu ögrenmek istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Tavsiyelerinize ve tecrubelerinize guvenerek ben de bugun sesu tuy sarartici yaptim kaslarima...Daha once de birkac kez kuaforum, sac boyami birkac dk bekleterek yapmisti. Tuy sarartici ile evde yaptigim uygulama kesinlikle cok daha dogal oldu. Kuaforde yapilanin kizil yansimalari oluyordu. Sonra tatli badem yagi surdum kaslarima beslensin diye. Bir taraftan bozup bir taraftan yapiyorum :))
Tavsiyede bulunan arkadaslara tesekkur ederim...

Bayanlar benim saçlarım açık kahverengi ve kaşlarım simsiyahtı,sıvı peroksit kullanıyorum ben,çok açık renk olmasını istemediğim için yarım saat bekletip yıkıyorum,%6'lık daha az açıyor rengini ama benim için renginin kırılması bile yeterli,çok açık renk elde etmek istiyorsanız %9‘luk peroksiti yaklaşık 1 saat ya da daha fazla kaşınızda tutmanız gerekir sanıyorum

peroksitte kızıl yansımalar olmuyor mu? bende sarışınım ve kaşımı hep sesu tüy sarartıcıyla açıyordum fakat 1 haftada diplerinden siyah çıkıyor kırçınlı bir hal alıyor ve parlıyor. kaşlarımda 3-4 renk oluyor koyu kahve,açık kahve,kızılımsı sarı hani tüy sarartıcı hiç yoktan iyi . şimdi nette saç boyasıyla açtıklarını yazmışlar denedim tabi hemen 8.1 açık küllü sarı boya ve oksidanı karıştırıp yine kızıllık oldu kaşlarımda hatta tüy sarartıcıdan daha çok kızıllık oldu. kızıllık olmadan açılmıyor mu bu kaş yahu

2 senedir refectocil kullanıyorum çok memnunum. refectocil sıfır numara ve oksidanını alıcaksınız açmak için. biraz pahalı saç boyasına göre ama 1.5-2 sene kullandım.kaşa özel kaşınıza cildinize zarar vermiyor ve istediğiniz açık ton oranında bekletiyosunuz gayet güzel açıyor.

Kızlar bildiğimiz tüy sarartıcı kremler.. "Vivet" markası yüz için kullanımlara da uygundur, ben saçlarımı bakır kullandığım için devamlı ihtiyaç duyuyorum, eskiden kuaförde yaptırırdım ama sıklığına bakınca pahalıya gelmeye başladı, ne gerek var sarartıcılar ile çok az bekleyip rengi çok güzel kırılabiliyor ve doğal geçiş sağlıyor. Bu arada boya kaşta doğal durmuyor bana göre, boyayanların aklında bulunsun :)

bir fotosunu atar mısın canım kaşlarının sana zahmet

En büyük problemlerimden biri kaş rengi..Saçları sarı yaptım ama bi uygun renk bulamadım kaşlara.Boyadan sürünce turumcumsu oluyor ve dipleri 2 güne geliyor siyah turuncu geziyorum Tüy sarartıcı yaptım oldu altın sarısı güneşte ay gibi parlıyo rezelett Saç orjınal rengi kumral ama kaşlar daha koyu ve istediğim gibi kıramıyorum..Yardımcı olursanız sevinirm bnde

benim saçlarım bakır kumral, ben de boyuyorum kaşlarımı, kuaförüm bana saç renginin iki üç ton koyusu yapmalısın demişti, saçlarımı bakıra kaşlarımı da koyu bi bakıra boyadı, şimdi ben de evde boyuyorum, gayet de doğal duruyor, sarı saça kahveye yakın bi kaş rengi hoş olur diye düşünüyorum ben

bal köpügü boyamıştm kaşları çok iyi durmuştu ama şimdi kaş için ayrı boya saç için ayrı ohoo yandık valla

bal köpügü boyamıştm kaşları çok iyi durmuştu ama şimdi kaş için ayrı boya saç için ayrı ohoo yandık valla
valla öyle maalesef ben kaş için koleston aldım eve bi damla boya bi damla yanındakı sıvıdan katıyorum hafif sürüyorum kaşlarıma max 2-3 dk bekleyip yıkıyorum, kaş boya tutmadığı için her hafta boya istiyor, gitmiyorum kuaföre.. zaten zamanım da yok nasıl gideyim, ayda bir de boya alıp kuaföre gidiyorum tamamdır ben urfada yaşıyorum ve burda kuaförler çok pahalı, aynı boyayı ben netten 30-35 liraya alıyorum, kuaşör o markayla boyayınca 150 lira istiyor... kendi kendimin kuförü oldum bunlar yüzünden

2 senedir sarıya boyuyorum sadece birkez kuaföre gittim zaten bidaha da gitmem.Ben evde kendi boyadığımda daha güzel oluoyr Kuföre vereceğim paranın 5te 1 i ile on numara iş çıkarıyorum hem zamandan da tasarruf kuaför salonlarında sıra beklemektense
Kaşıda beceremiyorlar zaten profesyonel bi kuaförle çalışmak lazım o da bizi aşar gibi yahu

tatlım kaş çok önemli sarı saçta.. o yüzden 1 tüp boya al sırf kaş için baya da gider o zaten merak etme.. ben kaş dökülmesi vesaire olmasın diye profesyonel boya aldım koleston perfect.. numarası 8.11.. ekstra küllü koyu sarıdır bu.. ekstra küllü olması kaşının açılırken turuncu açılmamasını sağlıyor.. ben 5 dk kadar bekletiyorum.. sen istediğin tona göre ne kadar bekleyeceğini deneye deneye bulursun zaten.. bir de kaş farı al istediğin tonda makyaj yaparken de o farla üstünden geçtin mi ooh mis gibi kaşların oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…