Göz Makyajı Kaş rengini açma!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar yaa ben saçlar4ımı kahveye döndürücem esmer olduğumdan kaşlarım simsiyah kalıyo boyasam kendim ne renk almalıyım kaş boyasını?
istadiğim rengi de söyliyeyim, kumralların kaş renkleri gibi grimsi istiyorum yani kahve veya sarı barındırmıcak içinde... ayrıca 25-30 ytl 15 günde bir için çok değil mi acaba?

yerimsenibenyahu bırakın kaslarınız doğal dursun bari

kaşini boyatana kadar kaliteli kaş kalemiyle boya hem daha dogal ve daha iyi.

kuaförde yaptırıyolar ama boya yaptırma sadece kırdır rengini boyatınca abes duruyor bence

benim de aklıma yattı. bu zamana kadar denemedim ama bi kuaföre danışayım bakalım

peki rengini kırıdrmakla aboyatmak arasındaki fark nedir?
2 sini de sürekli yaptırmak gerekir mi?
renk kırıdırnca ne renk olur siyah kaş?
ve saçlar gibi bunu da iyi bir kuaföre mi yaptırmak gerekir yoksa basit bi işlemmidir?
ve bi zararı var mıdır? döker mi?
çok soru sordum bunları daha önce de sordum bir allahın kulu cevap vermedi..

bir arkadaşımız bır topıkte kaş açmak için tuy sarartıcı tavsıye etmıstı palette yogun renk acıcı topıkınde yazmıstı yanılmıyorsam
denemedım ama haberınız olsun dıye şey ettim :icecream:

valla ben koyultmak için uğraşıyodum sonunda boyattım ve çok memnun kaldım..

bir arkadaşımız bır topıkte kaş açmak için tuy sarartıcı tavsıye etmıstı palette yogun renk acıcı topıkınde yazmıstı yanılmıyorsam
denemedım ama haberınız olsun dıye şey ettim :icecream:

kızlar 2 yıldır sesu tüy sarartıcı kullanıyorum..bi çok yerde okudum tek kullanan ben değilmişim sırnaşık şey 1 dk bekletip siliyorum çok doğal duruyor..tabi bu bekleme süresi, rengi ne kadar açmak istediğine bağlı..

kızlarr bende sesu kullanıyorum.cok memnunum.bu sitede okudum uyguladım.gecen günlerime yanıyorum.sarı saclılar denesinn tavsiye ediyorum.ama önemli not cok bekletmeyinnn.truncu olur yoksa.

sesu nun tüy sarartııcısyla açan arkadaşım var hiçte bişey olmuyor :-) önce kumral gibi sonra sarıya dönüyor ne kadar istiyorsanız o kadar tutup yıkayın kızlar.kötü bile olsa max 1 haftada eski rengine dönüyor zaten

kızlar Refectocil Kaş Açıcı Boya aldım oksidanla karıştırdım ama boya nedense macun kıvamında olmadı.
pütür pütür oldu neden?

Ben saçlarımı boyatırken açık renk boya olduğu için kaşlarımada sürdürüyorum 5 dakika bekletip yıkatıyorum canım tabi max. iki hafta dayanıyo memnunum sorun yaşamadımbayanssulusmile

Son düzenleme:
Refectocil Kaş Açıcı Boya almayı düşünüyorum kızlar ama kaşımın rengi koyu oldugu için kumral tonları yakalayabilmek için sanırım en acık rengini almam gerek , aklıma takılan 2 hafta sonra tiplerden cıkan koyu kaşları kapatmak için boyayı uyguladıgımızda bu sefer daha önce acılan kaşlar daha fazla acılmazmı yanı sarı olmazmı ??? aynı durum normal boyada da gecerli olabilir . böyle oluyormu kızlar sizde ???

Refectocil Kaş Açıcı Boya almayı düşünüyorum kızlar ama kaşımın rengi koyu oldugu için kumral tonları yakalayabilmek için sanırım en acık rengini almam gerek , aklıma takılan 2 hafta sonra tiplerden cıkan koyu kaşları kapatmak için boyayı uyguladıgımızda bu sefer daha önce acılan kaşlar daha fazla acılmazmı yanı sarı olmazmı ??? aynı durum normal boyada da gecerli olabilir . böyle oluyormu kızlar sizde ???

bende bu düşünce ile boğuşuyorum resmen. diplerden çıkanları boyamak isterken diğer açılanlar daha çok açılıcak diye düşünüyorum :/
kullanan arkadaşlar detaylı bilgi verirse çok iyi olur.

merhaba arkadaşlar..kaşlarımın simsiyah kömür siyahı olmasından muzdarip birisi olarak kaşlarımı sesu tüy sarartıcıyla açmak, kuaförde boyatmak, saç boyasıyla boyamak gibi birçok şey denedim..ama genelde güneşe çıktığımda güneş vurduğunda kaşlarım simli simli parlıyor ve boyalı olduklarını çok belli ediyorlardı..ve diplerinin de hemen çıkması cabası...

tresan şampuanın papatya özlü olanının doğal saç rengini açtığını farketmiştim..acaba bu şampuandan alıp düzenli olarak kaşlarımı bu şampuanla yıkasam doğal şekilde ve zarar vermeden rengi açılır mı ?
daha önemlisi güneşe çıkınca kaşlarım boyalı gibi parlamaz dimi ? saçlarda öle değildi durum en azından..

kızlar ben 2,3 yıldır sesunun tüy sarartıcısını kullandım kaşlarıma.ama kaş da biraz fazla beklesen turunculaşıyo falan,neyse ben de refectocil i gördüm,deneyen memnun kalan var mı acaba?bir de refectocil in sadece 0 numara olup da kaş açan boyası da varmış.benim kaşlarım siyah ve saçlarımı bakırlı bir kahve tonuna boyuycam.sizde refectocil in açık kahvesi nasıl,yoksa sesu ya devam mı edeyim

kızlarr bende sesu kullanıyorum.cok memnunum.bu sitede okudum uyguladım.gecen günlerime yanıyorum.sarı saclılar denesinn tavsiye ediyorum.ama önemli not cok bekletmeyinnn.truncu olur yoksa.

ne kdr bekletmemiz lazım?

X