Göz Makyajı Kaş kalınlaştırmak için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
merhaba kizlar,
benim de kaslar seyreklesiyor git gide, daha kalin ve biraz yukaridan yaptirmak icin, yaklashik 3 haftadir aldirmiyorum kaslarimi, sarimsak tanesini bicakla ikiye bolup, ic tarafini kasima suruyorum, yardimi oluiyor. tesekkurler

bende sarımsak ve badem yağını denicem bakalım nolcak bi ara kirpiklerime badem yağı sürüyodum gözüme kaçıodu yakıodu sonra yıkamaya uğraş

ben sarımsak çam terebentin ve hint yağını karıştırıp 3 hafta düzenli kullandım ama bende bir işe yaramadı açıkçası

ben denemedim ama kaşlarımı alan bayan taze sarım sapı ikiye bölüp sür faydası olur demişti

arkadaşım kaş ve kirpik için badem yağı bilmemne yağı bence hikaye hep kullandıom hiç işe yaramadı yapman gereken tek şey kendine "Mavala-Double lash" kaş ve kirpik uzatıcı almak şu an kaşlarım inanılmaz sıklaştı ve çoğaldı kirpiklerimde. Büyük eczanalerde bulabilirsin fiyatı 35 tl civarında, pişman olmayacaksın:) tavsiye ediyorum

selam arkadaşlar bende kaşlarımın şeklini değiştirip biraz kalınlaştırma istiyorum yalnız renginin koyulaşmasını istemiyorum çünkü sarı saçla kötü durur.birde kaş boyatmakla uğraşmak istemiyorum.bu önerilerden hangisi rengine etki etmez acaba bir fikri olan varmı?yoksa kuvvetlendirdiği için haliyle hepsi koyulaştırırmı?öyleyse hiç denemeyeceğim zaten şekli düzgün seyrek değil kavisli ama biraz ince sanki

Ben de mavala double lash kullanıyorum 10 gün oldu ve kaşlarımın boş yerleri resmen doldu kaşlarım uzadı. tavsiye ederim cidden. strawberryney.com'da da satılıyor eczaneden daha ucuz.

arkdşlar bnm bi arkdşm bna srımsak sürmemi önerdi hem kaş çkartıo hmde saç saç derisne sürüodu snra zeytn yğı ve bdem yğıyla bkım ypıo bnde dnicem ztn egzamlra ii geliormş tdavi kullanıorum şu anda egzma içn ama srımsak da srücem

ben kaş değil de kirpik için bakım yağı kullanıyorum aktardan almıştım. çift taraflı diğer tarafı kaş için ben kirpiklerimden gayet memnuınum şu anda. önceleri çok az ve kısaydı. rimel bile süremiyordum

Krpik için badem yağı birebirmiş; ama ne kadar hassas davranırsan davran bir süre sonra göze sızıp fena feci yakıyor. Ben yatmadan önce bir kaç kez denemiştim. Hepsinde de gece acıyla uyanıp kendimi lavaboya zor atıyorum :S

Bence en etkili olabilecek şey sarımsak... Badem yağını da merak ediyorum ama onu sürmek zor geliyor cildim yağlı olduğu için o yağ cildime fln bulaşıp sivilce fln yapmasın sonra diye korkuyorum... Sarımsak daha önce sürdüm 2-3 kere ama istikrarlı bi şekilde kullanamadım bir türlü... Bu akşam yine heves geldi sürücem yatmadan... Kalın kaş çok hoşuma gidiyor da =))) Mavala'yı övenler olmuş şaşırdım açıkçası çünkü ben baya uzun süre kullandım yani 1 şişeyi bitirdim ve en ufak bi faydasını göremedim ona o kadar para verene kadar badem yağı sürün... Bir de ablam söylemişti bi türlü aklımda tutup alamadım e vitamini kapsülü varmış kaşlarınıza onu sürebilirsiniz, ablamın dediğine göre çok faydası olmuş ona, güzeldir onunda kaşları ama o kullanalı 10 sene olmuş, (bir ara kaşları inceldiğinde kullanmış)...Benimde şuan aklıma geldi yarın unutmazsam alayım... =)))

sarımsak bazı bünyelerde ters etki yaratabiliyor. çevremde gördüğüm çoğu kişi memnun ama yakın bir kaç arkadaşımda aynı etkiyi yapmadı. bende denemedim açıkcası... bu topıc i okudum ve bi kaç konuyu daha. badem yağı ve hint yağını karıştırmayı mantıklı buldum kendimce.. açıklamalardan ve yorumlardan çıkardığım bir sonuc... kipriklerime ve kaşlarıma sürdüm..çok şükür aşırı memnunum :)

pamuklu çubuk yağı çektiği için göze sızıyor olabilir,ben biten rimel şişesinin içini yıkıyorum günlerdir onun içine dolduracağım badem yağını

ayyy ben bişey yaptım kızlar çok güleceksiniz gamyoncuiremsu dün kaşlarımı jiletle kazıdım zaten kalıcı makyaj vardı ama silikti baya. sonuçlarını size yazarım

kızlar gözünüze kaşınıza yağ sürmeyin, ne yağı olursa olsun. ilerde sarkma yapıyor. sarkma zaten en fazla yağlı ciltlere olur. sakın diyorum.

sac cikariyor denilen yilan yagini kaslarimizi gurlestirmek icin kullansak olur mu acabaa bilmiyorumkismile
ne dersiniz kizlar

mavala - double lash gerçekten işe yarıyor mu?

bende sarımsak, badem yağı vs kullandım bir işe yaramadı ve yaklasık 1,5 aydır kas almıyorum banamısın demedı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…