Göz Makyajı Kaş kalınlaştırmak için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar kuaför magduru oldum kaslarım adıle nasıt kasları gıbı kaldı en sonunda sarımsak ıse yaradı tam ortadan bolun ve surun 3 ay kullandım sımdı memnunum...benımde kıprıklerım problem nasıl uzar ve sıklasır...

MALZEMELER
1 kutu bepantene iğne
4-5 diş sarımsak
Has zeytinyağı
YAPILIŞI
Macun kıvamına gelecek şekilde ayarlayıp eski bir ilaç kutusuna koyup buzdolabında saklayın.
Akşamları bir parça pamuk yardımıyla kaşlarınıza yedirin.
Saça da kullanabilirsiniz.
ben deniyorum sizde deneyin
ayrıca tek başına badem yağı ve sarımsak bende denedim yıllardır çok az etkisini gördüm
hatta birkere jiletledim pek bi fark yok sadece koyulaştırıo bide bu yöntemi deniyorm bakalım ne olcak
ama çok kötü kokuo ve ilk sürüldüğünde çok yanıo dayana bilen yapsın

yılan yağını çok duydum, isminden bir önyargı olacak bir türlü alıp kullanmadım :) dün denemeye başladım,bir müddet kullanayım bakalım sonucu söylerim size :)

arkadaşlar benim kaşlarım ve kirpiklerim çok seyrek ve rengi açık hiç belli olmuyor yani çok çektim bu sebepten psikoljm bozuldu diyebilirim.ama bir çözüm buldum ve kesinlikle çok faydasını gördüm. her aksam kirpiklerinize ve kaşlarınıza badem yağı sürün 1-2 saat beklemesi yeterlidir ama gözlerinize kaçırmayın çok yakıyor yüzünüzü yıkadıktan sonra yatmadan önce kaşlarınıza ve kirpiklerinize vazelin sürün bol bol.haftada 3 defada sarımsağı ezin ve kaşlarınıza sürün 2 saat beklesin.sabır işi ama çok araştırdım başka yolu yok en azından kesinlikle işe yarıcaktır onu söyleyebilirim. kirpiklerim ve kaşlarım ciddi derece uzadı ve rengi koyulaştı sabredin ve deneyin arkadaslar

benim univ. kaslarimi bir kuafor aldi manyak nasil aldi ise..tam saydim 14 tel kas kalmisti kasimda..hatta o kaslari gorunce ablam direk dalga gecer 14 tel olmus diye..deyim gibi kaldi iste..

eve gelicem annme gorurse oldurecek 2 hafta hergun sarmisagi ikiye boldum aklima geldikce surdum...cok hizli uzadilar allahtan...senelerdir kas alama icin kuafore gitmem neden acaba :))

ya kızlar bende yaklaşık 14 yaşımdan beri takıyorum kafama kaşlarımı sarımsak ezip sürdüm yattım badem yağları denedim birtürlü çıkmadı en sonunda komple kaşlarımı jiletledim:KK1: artık
biraz daha iyi çıktı bir ay sonra ama bikere vurdum jileti şimdiki aklım olsa bikaç kez daha vururdumm kesmişken ama hala çok seyrek :=)karanfili bi deniyim bakalım oda olmazsa artık bıktım uğraşmıyıcam:KK70::KK70:

Kızlar benim kaşlarım seyrek değilde ince. Ben kaşlarım biraz kalınlaşsında aldırayım istiyorum :/ yani kaş olmayan yerlerden kaş çıksın istiyorum burada yazanları uygulasam olur mu?

uzun zaman sarmısak yağları denedim...yağların uzattığını fark ettim ama küsen bölgelerde hala çok başarılı diil...ama umudu kesmedim bakalım...

burda okuduktan sonra gaza gelip sarmısağı sürdüm şuan için resmen yanıyor kaşlarım :KK52: umarım çektiğim acıya değer durmak yok yola devam güzellik uğruna nelere katlanıyoruzzzz :KK1::KK1:

badem yağı ve sarımsakkk

her kaşlarımı aldırdığımda kadın sarımsak sür şu kaşlarına diyor sürmüyorum her seferinde de :KK70: çünkü seyrek kaşlarım ama alan olarak kalın yani ben de istemiyorum öyle çok sık olursa ilerde saçımı sarı gibi renklere boyatırsam abes durur diyee

merhaba arkadaşlar öncelikle ben buraya yazan herkese teşekkür etmek istiyorum... çok okudum yazdıklarınızı ama ilk kez yazıyorum...gerçekten yaptığım denediğim birçok şeyde bana buradaki bilgiler ışık oldu. bende kaşlarımı ve kirpiklerimi uzun görmek hayali ile ne bulsam sürdüm desem yalan olmaz artık gür kaş ve kirpiklere sahibim hangisi işe yaradı bilmiyorum ama ben söyleyeyim hepsini de hint yağı ceviz yağı ve yılan yağını kullandım (yalnız yılan ve ceviz yağı gözü yakıyor dikkatli sürün) kozmetik ürünler kullandım marka veriliyormu bilmiyorum o yüzden şöyle diyeyim biri halen bazı dizilerin de sponsorluğunu yapan eczane ürünü diğeri de benim kendi güzelllik salonumdan aldığım bir ürün ayrıca eczeneden birde bir göz damlası aldım o da işe yaradı sanırım göz tansiyonu için verilen bir ürünmüş vazelin de sürdüm yani ne bulduysam sürdüm ama çok düzenli hergün baktım eskiden uzun olsun diye takma kirpik kullanıyordum şimdi kendi kirpiklerimi takma sanıyorlar hala alt kirpiklerim istediğim kadar uzun ve kalın değil hala hepsinden de sürüyorum ve karşılığını alıyorum. azimle mermer delinir derler ya gerçekten sizde bıkmayın mutlaka sonuç alacaksınız :KK9::KK9:

merhaba arkadaşlar öncelikle ben buraya yazan herkese teşekkür etmek istiyorum... çok okudum yazdıklarınızı ama ilk kez yazıyorum...gerçekten yaptığım denediğim birçok şeyde bana buradaki bilgiler ışık oldu. bende kaşlarımı ve kirpiklerimi uzun görmek hayali ile ne bulsam sürdüm desem yalan olmaz artık gür kaş ve kirpiklere sahibim hangisi işe yaradı bilmiyorum ama ben söyleyeyim hepsini de hint yağı ceviz yağı ve yılan yağını kullandım (yalnız yılan ve ceviz yağı gözü yakıyor dikkatli sürün) kozmetik ürünler kullandım marka veriliyormu bilmiyorum o yüzden şöyle diyeyim biri halen bazı dizilerin de sponsorluğunu yapan eczane ürünü diğeri de benim kendi güzelllik salonumdan aldığım bir ürün ayrıca eczeneden birde bir göz damlası aldım o da işe yaradı sanırım göz tansiyonu için verilen bir ürünmüş vazelin de sürdüm yani ne bulduysam sürdüm ama çok düzenli hergün baktım eskiden uzun olsun diye takma kirpik kullanıyordum şimdi kendi kirpiklerimi takma sanıyorlar hala alt kirpiklerim istediğim kadar uzun ve kalın değil hala hepsinden de sürüyorum ve karşılığını alıyorum. azimle mermer delinir derler ya gerçekten sizde bıkmayın mutlaka sonuç alacaksınız :KK9::KK9:

Sanırım kirpiklerinizin uzamasında en çok o göz damlası etkili oldu. Bir yerde okumuştum, resimle de gördüm gözlerime inanamadım aynı takma kirpik gibi duruyordu .
Şuan ben de hint yağı+badem yağı+çörek otu yağı karışımı kullanıyorum. 1 hafta kadar oldu başlayalı. Şöyle söyleyeyim; Sol kirpiğim sağ kirpiğimden farklıydı, kısa kısa, rimel sürdüğümde topaklanıyordu. Ama şuan daha iyi, en azından kirpiklerimin uzadığını görüyorum tel tel ayrılabiliyor.

Bir şey sormak istiyorum. Göz tansiyonu ilacını nasıl kullandınız? Gözünüze olumsuz bir etki yaptı mı? Ne kadar kullandınız, fiyatı vs. hakkında bilgilendirir misiniz? :26:

Ben de bu kirpikleri gürleştirip uzatmak istiyorum, takma kirpik hiç denemedim. :KK4:

X