Karşı komşu sapık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akli dengesi şaşmış olabilir mi,düpedüz saçmalıyor çünkü.
Yanından geçerken duymamazlıktan gelseniz geçip gitseniz olmaz mı ?

Geçip gidiyorum . Ama mesela dışarı çıktım bugün korka korka kapıyı açıp çocuklarla koşa koşa merdivene gidiyorum, ya da en büyük zevkim akşamları 1 bardak kahve ve kitap okumak .acaba ışığımı görürmüş diye çıkamıyorum. Bu baskı beni yıpratıyor

Geçip gidiyorum . Ama mesela dışarı çıktım bugün korka korka kapıyı açıp çocuklarla koşa koşa merdivene gidiyorum, ya da en büyük zevkim akşamları 1 bardak kahve ve kitap okumak .acaba ışığımı görürmüş diye çıkamıyorum. Bu baskı beni yıpratıyor
Taşının diyemem kira ve taşınma masrafı alıp başını giden kiralar baya düşündürüyor insanı.
Karısına söyleseniz desem anlar mı,inanır mı bilemedim hadi anladı dede anlar mı saçmaladığını.
Çocukları gelip gidiyor mu tanıyor musunuz,onlarla konuşsanız

Valla hiç bunamışa benzemiyor bildiğin sapık!
Siz yatak odasını kullanmıyor musunuz derken eşinle o işi yapıp yapmadığını öğrenmeye çalışmış. Senden net cevap alamayınca acitasyon ayağına öpüp dokunmaya yeltenmiş. Sen ses etmeseydin daha sonra ne olurdu Allah bilir.

Birde şakır şakır ağzını yamuldu yamulta ağladı. 300 erkeğin içinde fabrikada çalıştım böyle birsey görmedim. Bu yaşlı başlı tövbe. 3 kuruşluk huzurum vardı

Zaten gelmiş 70 ine, çok tercih edeni de yok, kimi tutarsam kar artık diye bakıyor. Kime inandıracaksın bu herifin böyle olduğuna bir de o da var .
Yav benzer bir konuda da bunamıştır falan diyen çok olmuştu. Valla ben de diyorum ki bana ne? Bu benim tacize uğradığım gerçeğini değiştirmez. Herkes kendi yaşlısına dikkat edecek.
Bir de bunak olduğu kesin bile değil. Her yaşlı bunak değil. Bazı insanlar 20 yaşındayken de tacizci oluyor, 70 yaşında da.

Taşının diyemem kira ve taşınma masrafı alıp başını giden kiralar baya düşündürüyor insanı.
Karısına söyleseniz desem anlar mı,inanır mı bilemedim hadi anladı dede anlar mı saçmaladığını.

Yok çocuk vs görmedim. Adam eşine çok yalaka . Kadın pazardan geldiğinde sultanım gelmiş diye karşılıyor. Bana inanirmi ki

Yav benzer bir konuda da bunamıştır falan diyen çok olmuştu. Valla ben de diyorum ki bana ne? Bu benim tacize uğradığım gerçeğini değiştirmez. Herkes kendi yaşlısına dikkat edecek.
Bir de bunak olduğu kesin bile değil. Her yaşlı bunak değil. Bazı insanlar 20 yaşındayken de tacizci oluyor, 70 yaşında da.
Ne bunağı kız, her yeri sorunsuz çalışıyor valla.

Evet ev sahibimiz çok iyi depizit pesinat almadı.çok uygun tuttuk burdan çıksak 2 katı kira buluruz ancak. Nakliye depozit vs hesap ettim 15 bini geçer

Bazı yaşlılara anlam veremiyorum çok boş konuşuyorlar ama bu amcamızda var bir sapıklık var bi ekstra anormallik. Bence tepkiniz çok yerinde olmuş daha size bu tür bir sarkıntılıkta bulunmaz diye düşünüyorum çünkü tepkinizden çekinip hemen lafı kıvırmış. Baktınız devam ediyor sizi rahatsız etmeye, durumu hemen eşinize açın. Ama ben olsam bu öpme olayı olduğunda kesin anlatırdım.

Birde şakır şakır ağzını yamuldu yamulta ağladı. 300 erkeğin içinde fabrikada çalıştım böyle birsey görmedim. Bu yaşlı başlı tövbe. 3 kuruşluk huzurum vardı
Anamın bi lafı var, o... ağlamakla kurtulurmuş diye.

Adam o yaşında kulağını vermiş sizin yatak odanızdan ses gelip gelmediğini mi dinliyor bide. Sizin dışarı çıkıp gelmenizi takip edip kapı açması bahane bulup sarılmaya kalkması çok korkutucu. Sapık bunak 👊

Diyorum ya bunaksa bile konu sahibine ne? Kadının huzuru kalmamış. Merdiven dairesinde yürüyemiyor kadın, kendi evinde kahve içemiyor geceleri. Bu ne canım? Böyle iş mi olur?
Katılıyorum herkes bunağına sahip çıksın, çizersem niye çizdin demek yokkk.

Hayırlı aksamlar arkadaşlar benim bir problemim var ve içimi kemiriyor.
Oturduğum eve 1 yıl önce taşındık. Karşı komşumuz adam 70 ,kadın 60 yaşında bir çift. Adam ne zaman binada görse laf atar selam verirdi bende sağol amca vs derdim. Son bir aydır mesela; ben dışarıdan geliyorum camdan beni görüp otomatiğe basıyor, ben evin kapısını açınca o da açıyordu. 1 hafta önce ben dışarı çıkarken kapıyı açtı. Bana "sizden önce yeni evli bir çift vardı geceleri yatak odasından sesler gelirdi siz yatak odanızı kullanmiyormusunuz dedi. O an anlam veremedim.(adam yaşlı sakallı etrafta sevilen hacı denen biri beklemediğim birseydi)
1 gün sonra yine beni gördü geceleri balkonun ışığı açık dedi( çocuklar uyuduktan sonra mutfağı toplayıp balkonda kahve içip kitap okuyorum) . 2 gün sonra yine görünce başladı ağlamaya ve seni ölen ablama benzetiyorum diyip sarılıp öpmeye çalıştı. Bende bağırdım seni sakalından tutar merdivenden atarim dedim.yanlis anladın dedi. Şok oldum. Çok korktum. O günden sonra hiç huzurlu değilim ben mi abartıyorum. Eşime anlatsam kan çıkar. Ama adamı görünce selamlasiyor. Yine dün oğluma dini bir çocuk dergisi vermiş. Alma desem olmuyor. Eşime anlatmadikçada daha çok yüz bulur mu? Ya da benim için komsulata vs yüz verdi vs diye iftira atarmı diye tedirgin oldum.
Taşınmak istiyorum ama bu eve taşınırken boya badana yaptık .nakliye vs hep karta yüklendik yeni yeni bitiyor.eşimin işleri bozuk tekrar taşınma masrafını imkanı yok karşılayamayiz. Ne yapsam eşine mi söylesem
Bence eşinizle paylasmayin
Adama hafiften vursa adam ölür eşinizden olursunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X