Karlık Evi Balayı

chaylack

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2014
18
14
Merhaba,

Kasım ayında balayı için Kapadokya Karlık Evini seçtik. Sitede de gidenlerden çok fazla olumlu yorum vardı. Benim gidenlere sormak istediğim kaç günlük bir tatil yeterli olur sizce? O bölgeyi gezmek, otelin, balayının tadını çıkarmak için :) Bir de bölgede akşam yemekleri için güzel yerler var mıdır? O bölgeyi hiç bilmeden rahatça gezebilir miyiz?

Bizde balayını Karlık Evinde yaptık canım gerçekten çok memnun kaldık bizim için harikaydı ve tüm eşim dostuma tavsiye ediyorum. Bana göre kapadokya 3 yada 4 günde rahat bir şekilde gezilir. 1 günde otelin keyfini cıkarsanız maksımum 5 gün. kapadokya hiç bilmeden de cok rahat bır sekılde gezebilirsinz. Karlık Evinin sahibi Abdullah bey olsun Ömer Bey olsun çok ilgililer size kapadokyayı tanıtırlar ne yapabileceğinizi nereleri gezebileceginizi nerelerde yemek yiyebileceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatırlar. Akşam yemekleri içinde çok güzel restoranlar var kapadokyada :) Şimdiden iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…