Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

kremi tam olarak nasıl kullanıyorsunuz?günde kaç kere ve kaç gün?birde epilasyondan sonra hemen mi sürüyorsunuz.ben pek düzenli kullanamıyorum ama bugünden itibaren başlayacam düzenli kullanmaya çünkü düzensiz kullanmama rağmen çok azda olsa fayda gördüm.sonuç alanlar yazarlarsa nasıl kullandıklarını çok sevinirim...

kremi tam olarak nasıl kullanıyorsunuz?günde kaç kere ve kaç gün?birde epilasyondan sonra hemen mi sürüyorsunuz.ben pek düzenli kullanamıyorum...

Canım öncelikle tüyleri sirle alıyorum ve hemen sonrasında gutto karınca yumurtası yağı kremi sürerek min. 5 dakika masaj yapıyorum alınan bölgeye,kıl köklerine iyice nüfus etmesi için,5 gece 5 dk masajlarla devam ediyorum.Tüyler alınacak kıvama gelince tekrar alıp,5 gece devam ediyorum kreme.Sonuç almak istiyorsak düzenli kullanım şart.Kokusu gayet hoş,rahatsız etmiyor.Ben bu kremden cok memnunum hihoyyyt Yüzümdeki sarı tüycüklerden kurtuldum sayılır sayesinde hihoyyyt

merhaba arkadaşlar, karınca yumurtası yağı kremini eczanelerin dışında aktarcılarda bulabilir miyim, ayrıca sahtesi olmaz değil mi CADIARZU ayrıca tüylerini aldıktan sonra ne kadar süreyle kullanacağız... Lütfen bilgisi olan biri cevap versin...:1hug:

canım ya sen nekadar zamandır kullanıosun bunu
bi kaç ay oldumu acaba ?benneyaptımki

arkadaşlar ben aktardan tala krem aldım üzerinde karınca resmi var bundan kullanan varmı,yararlı bi ürünmü aldm acaba lütfen yardımcı olun.

bende karınca yumurtası yağı aldım fark varmıki ??

kızlar selamlar ben yeni üyeyim siteyi tam bilemiyorum tesadüf buralara geldim ama anlayamadım karınca yumurtası yağı kremi mi yağımı burda paylaşılıyor uzun zamandır siteyi takip ediyorum üye olmak yeni nasip oldu bende yorumlarımı paylaşmak isterim

arkadaşlar ben aktardan tala krem aldım üzerinde karınca resmi var bundan kullanan varmı,yararlı bi ürünmü aldm acaba lütfen yardımcı olun.

slm canım ben yeni bir sayfa açtım karınca yumurtası yağ ları hakkında aldığın üründe bu belirttiğim unsurlar yoksa üzgünüm sahte bir ürün almışsın bildiğim kadarıyla tek bir kremde izin ve onaylar var sağlığın açısından kullanmanı tavsiye etmem çünkü sahte olanların içinde asit ve mazot kullanıldığını bunların kıl köklerini yakmak suretiyle bi süre azaltıyo görünümü verip sonrasında hiç bir işe yaramadığını biliyorum zira bu konuyu çok araştırdım ve sağlık açısından kılllardan kurtulalım derken ilerde problem yaşamayalım bende karınca kremi kullanıyorum ve çok iyi sonuçlar alıyorum ama dikkatli tüketici olmanızı her üründe tavsiye ediyorum tşk

bu Karincayumurtasiyagkremi bildigim kadariyla sadece ezcanelerde satiliyor.Ben bikac ay önce alicaktim param kalmamisti alamadim ve fiyatida cok uygundu 20-25 ytl gibi biseydi.Ama ozamanlar daha denemeasisindaydi ve bugün ne göreyim petekdincözde bu Karincayumurtasininyagkremini tanittilar.cok pisman oldum keske alsaydim dedim sonra.Ya simdi kesin bunun Fiyatlarida pahallis Tvye cikti diye arkadaslar.

arkadaşlar ben bugün bacaklarıma sürdüm karınca yumurtası yağı kremini.kokusu çok güzel ya.yağını kullananlar kokusunun kötülüğünden şikayetçiydiler bende tedirgin açtım kremi ama limonu andıran bir kokusu var.umarım faydasını görürüm

aktarcının önünden geçerken aklıma geldi birden alim dedim şu guttodan yanımdada babam var :1ninca:
-kızım ne kremi bu
-baba hani ablam lazere gidio ya 2 milyar verdin tüyleri için , onun krem versiyonu çıkmış :lepi:
-babam;kaç ytl bu meret
-aktarcı 25 ytl abi
-al kızım al tmm sengözlerimebaksanab
hadi hayırlısı kremi temin ettik ağdayı bekliyo pamuk vücudum naniknanik
vücudumun bütün tüylerine selam büyüyorum sizinle :lepi: hadi güzel bayanlar işiniz rast gitsin kılsız günler hepinize

babaya bak helalllllllllllllll yürü beeeeeeeeee anlayışlı baban varmış:1no2::1no2:benim babam da öle olsa keşkesenağlamaben kendi başımın çaresine kendim bakıyomsenağlamaöğrenci harçlığıyla ne kadar olacaksa artık

slm üzülme ben bu gün ikinci kutı kremimi aldım hemde 25 ytl üstelik dahada kaliteli yapmışlar kıvamı kokusu daha belirgin bi de kapaktaki helogram çok iyi olmuş tereddüt etmeden aldım sahte olma şüpesi yok .bide programı bende izledim memnundum şimdi hiç kuşkum kalmadı artı her eve lazım da 39 ytl ye satılıyor aynı krem sanırım yurtdışında bulamayanlar alıyor heralde internette baktım orda en çok satılan 3.ürün karınca kremi biz şanslıyız sadece eczane değil kozmetik ve aktarlarda da varhihoyyyt

Oo Allah nasip ederse Kisin Türkiyemdeyim insallah bende alicam yaa.Sevindim :)mALESEF bu GAvuryerde yoktur kesin.Biraz saftakoz su alamanlar.bizim Türkler gibi cingöz degiller.:teytey:

gutto diye bi krem var ondan alıcam bakalım düzenli kullanıcam eğer işe yararsa herkese tavsiye edicem gittigidiyorda uygun fiyata buldum arkadaş memnun kalmış umarım bendede işe yarar

bende karınca yumurta uagı kreminden buhafta alcam inşallah fayda eder kızlar buarada yeni mesajlar butonu yok bende yeni konulara nerden bakıcam

arkadaşlar önemli bi uyarı söliyim size bu kremleri kullanmadan önce kesinlikle krem süreceğiniz yeri sabun ve ılık suyla yıkayın ama kesin sabun olsun duş jeli filan değil çünkü sabun cildi kurutur ve cilt o kremleri daha hızlı emer daha hızlı bi sonuç elde edersiniz bende krem alcam bakalım nasıl olacak??

bende karınca yumurta uagı kreminden buhafta alcam inşallah fayda eder kızlar buarada yeni mesajlar butonu yok bende yeni konulara nerden bakıcam

evet nereye gitmiş ben kullanıcı ismimin üzerine tıklayıp girdim konulara ordan mesela vücut bakımına tıklayıp en altta kısa yoldan konulara giriliyor ama yeni msj lar yok şimdilik

Oo Allah nasip ederse Kisin Türkiyemdeyim insallah bende alicam yaa.Sevindim :)mALESEF bu GAvuryerde yoktur kesin.Biraz saftakoz su alamanlar.bizim Türkler gibi cingöz degiller.:teytey:

cnm sen yurtdışındamı yaşıyopsun sanki öyle anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…