Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

LAHOYA, sen kullandın mı?ne kadardır kullanıyorsun.nasıl bir etki gördün..

guttoyu da kullanbilirsin talayı da,sonuçta ikisi de sahte olmadığı sürece iyidir herhalde.Ben BDS isimli karnca yumrtası yağı kremini kullanıyorum.gittigidiyor.com.dan aldım ve adam işe yaramazsa boş şişeyi yolla paran iade diye garanti verdi ve 4gündür kullanıyorum,2günde çıkan sert tüy henüz belirti bile vermedi. bi işe yarasın..o adamı zengin edicem :=)

a o bds'yi bana aktarda göstermişti...bu ilk çıkanlardan demişti...almadım ama kullanan olmadığı için yani sonuçları bilinmediği için... fisfisfis

Bu karınca ymrtası yağının krem şekli çoğunlukla BDS.nin, sonra Gutto var.Tala.nın görmedim bilemeyeceğim.Ve her yerde kremin yağdan daha çabuk sonuç verdiğini duydum

açıkcası ben korkuyorum bu kremi alıp kullanmaya tala çoğu klişide maalesef hüsranla sonuçlandı buda öyle olursa diye çok korkuyorum.madam_gutto sen bu kremi nerden aldın aktardan fln mı?herhangi bi batık olayı fln yaşadın mı?

faydasını gördüyseniz ne güzel.yok BDS diye yazılmış açılıımı ne bilmiyorum sosyetesifacisi sitesi var aldığım yerin.

BDS isimli karınca yumurtası yağı kremi...Sağlık bakanlığından onaylı..

Valla daha işin başındayım şuan için memnunum cidden ama ilerde ne olur tabi bilemem,uyguladıkça yazacağım.

Evet son kullanma tarihi var 2009 temmuz gibi sona eriyor,sağlık bakanlığı onayı var.alerjik bir durum olmadı çok şükür, inşallah bakalım bekliyorum

Bu bds dediğiniz gutto dan farklı bir marka sanırım? onu nerden buldunuz ben internette baktım bulamadım?

ben guttoyu sormaya aktara gittiğimde onun yerine bds'yi göstermişti bu ilk çıkanlardan demişti...ha bir de mecit efendi karıca yumurtası yağı kremi varmış...onu kullanan var mı...

Ben kullanıyorum ve memnunum. Fakat ben internetten almadım. Kozmetikçiden aldım canım.

neyi bds mi gutto yumu yoksa mecit efendiyimi zaten bide tala yağ var onuda yazıyım bari hangisi canım seninkisi

Canım benimkisi GUTTO :dance: Niye yalan söyleyim şimdiye kadar kullandığım en etkili krem.

BDS o değil canım..BDS.nin bir çok ürünü var bu da onlardan biri sadece ağda maskesi dediğin şey.BDS.nin karınca yağı yumurtası kremi var onu diyorum ben. Bu gösterdiğin, başka bir ürün

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu koltukaltına kullanan var mı peki? Ben onun için istiyorum da..?

kızlar hiç bi etkisi yok. Ben kaç defa kullandım hala kalın kalın çıkyo tüylerim. Acaba k yumurtası yağını bırakıp sadece kreminimi kullansam bilmiyom

kızlar hiç bi etkisi yok. Ben kaç defa kullandım hala kalın kalın çıkyo tüylerim. Acaba k yumurtası yağını bırakıp sadece kreminimi kullansam bilmiyom

Sen Gutto nun kreminden mi bahsediyorsun, o mu işe yaramadı ?Yoksa Talanın yağını falan mı kullandın ve memnun kalmadın?
Şahsen karınca yumurtası yağının kremlerinden sonra yağlarına itimadım kalmadı. yağ fayda eder gibi gelmiyor, kremler dikkatimi çekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…