Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

slm arkadaşlar bende bu gün internetten guttonun kremini aldım ilk seansa başladım bakalım hayırlısı....

merhaba kızlar, ben de tam 16 gün önce kollarımı ve koltukaltımı aldım ve gutto kullandım,normalde 10 günde çıkan tüyler şimdi minicik ve çok sarılar(kendim sarışınım bu arada)ama normalde çıktıklarında belli olurlardı şimdi belli belirsizler.hiç çıkmayan yerlerde var.2,seansta daha iyi olacağına inanıyorum.bu arada alırken de dolunay takvimine bağlı kalıyorum.

merhaba kızlar, ben de tam 16 gün önce kollarımı ve koltukaltımı aldım ve gutto kullandım,normalde 10 günde çıkan tüyler şimdi minicik ve çok sarılar(kendim sarışınım bu arada)ama normalde çıktıklarında belli olurlardı şimdi belli belirsizler.hiç çıkmayan yerlerde var.2,seansta daha iyi olacağına inanıyorum.bu arada alırken de dolunay takvimine bağlı kalıyorum.

slm dolunay takvimi ni duymuştum tam olarak bi tarif edermisin cnm tşk

slm dolunay takvimi ni duymuştum tam olarak bi tarif edermisin cnm tşk

googleye dolunay tarihleri yaz,oradan tarihleri not et.saatleri var örneğin 14,13 yazar o saatten sonra tüylerimi almaya başlıyorum,ayın tam dolunaya girmesi lazım.daha sonra aldığın yerlere kremi sür.ben 4 gün gece yatmadan sürdüm.

kaydirigubbakcemile2merhaba arkadaşlar site süper çok begendim bu konuyu paylaşmanız gerçekten çok güzel bende deyimlerimi yazmak istedim tala ky yagı kullandım sadece bacaklarımda iki seans faydasını gördüm tüylerde incelme oldu ve seyrekleştigini farkettim agdayı normalde haftada yaparken 15 gün oldu geç çıkmaya başladı ilk seanta ikinci seansta daha seyrekleşme oldu 20 çıktı çıkmaaralıgı üçncü seansı yapcaktım ama kıl batmalarını farkettim önceden böyle bi sorunum yoktu yapdım şimdide yagını denemek istiyorum iyi şallah faydasını görür sizinle baplaşırım ve bu sorunum ortadan kalkar

kızlar bu dolunay takvimi konusunu biraz açarmısınız ne gibi bi faydası var hiç bişi anlamadım ne gibi bi yararı var bize cv bekliyeorum şimdiden teşekkürler

kızlar bende 1seans denedim guttoyu hemde yüzümde
ama sivilce yaptı ya kıllar çıkamayınca oldu galiba
kıldönmeside diyemiyorumm
tesadüfmü onuda anlamadım
ayrıca geç çıkmasına etkisi var galibaa
hiç sivilce çıkan oldumu???

bende dün aldım sürdüm evet bendede çıktı ama ilk diye belki cilt alışmadı daha diye düşünüyorum bakalım ne olcak

bende başlamıştım 20 gün önce kullanmaya.şu an olumlu bi etki görmedim.aksine daha sert ve çabuk çıktı tüylerim.bi yerde okumuştum yanlış hatırlamıyosam bu durum kremin etki ettiğini önce bi anda sert çıkarabileceğini yazıyordu.kullanmaya devam edicem yinede gelişmeleri yazarım .

bende sivilce fln olmadı.devam ediyorum bi hafta oldu.....

gutto değil de zerdeçal diye bir markadan çook iyi sonuç aldım. üstelik daha ikinci seansta. öneririyorum

abim irandan orjinalini getirmişti çok kullanmama rağmen etkisini gördüm ve arkadaşımda kullandı o da çok memnun sivilce yapğabilir komşu kullanıyor çok memnunum ama sivilce yaptı dedi...tala karınca yumurtası yağı türkiyede orjinali nadir bulunuyormuş sağolsun abim getirdi oralardan ta işe yarıyor...

arkadaşlar bende kullandım ama istedigim sonucu alamadım

ben 4 ay once kullanmistim : cikmasini geciktirdi ince tuyleride azaltti ..Yani kesin bir cozum olmadi ben devam etmiyorum ( zaten turkiyeden arkadasim getirmisti ve beraber denemistik fransada olmadigi icin)

gutto değil de zerdeçal diye bir markadan çook iyi sonuç aldım. üstelik daha ikinci seansta. öneririyorum

canım aldığın ürün karınca kremi diye satılıyor ama malesef değil onaysız satılan içinde de ne tür maddeler vardır bilinmez sonuç alabilirsin belki ama işallah zararını görmezsin ben incelenmesi için sağlık bakanlığına bu ve buna benzer bi kaç ürün gönderdim ama sonuç malesef içinde karınca yağı yok zaten karınca yağının türkiye ye gelişi bakanlık kontrolünde ve bunu herkes getirtemez ancak izinsiz ve denetimsiz olursa bilemem onunda belli bir oranı vardır ve bunu ciddi firmalardan temin etmenizi öneririm .yani tüyleri bi süre azaltmak veye geciktirmek başka maddelerlede mümkün amaq ne kadar sağlıklı o tartışılır dikkat etmenizi tavsiye ederim tüm bayanlar hatta beyler de kullanıyor beylerde dikkat diyorum sonuçta sağlık tüyden önemli.:enbuyukkk:

günaydın kızlar guttonun sitesinden karınca yumurtası yağı kremi sipariş etmiştim şimdi geldi. kullanınca sonuçları yazarım.

ben 4 ay once kullanmistim : cikmasini geciktirdi ince tuyleride azaltti ..Yani kesin bir cozum olmadi ben devam etmiyorum ( zaten turkiyeden arkadasim getirmisti ve beraber denemistik fransada olmadigi icin)

ama kesin sonuç için uzun süre kulllanmanız gerekiyor 4 ay da bırakırsanız işe yaramayabilir

yüzündemi denedin sen?
ne sıklıkla kullandınn??ayrıca guttomu

bıyık bölgesi ve genitale sürdüm ben.bi haftayı geçti kullanıyorum geciktirdi şimdilik ama azalmayı şimdiden göremem.sivilce olmadı
gutto benmki bandrolü de var:nazar:

X