Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

canım aldığın ürün karınca kremi diye satılıyor ama malesef değil onaysız satılan içinde de ne tür maddeler vardır bilinmez sonuç alabilirsin belki ama işallah zararını görmezsin ben incelenmesi için sağlık bakanlığına bu ve buna benzer bi kaç ürün gönderdim ama sonuç malesef içinde karınca yağı yok zaten karınca yağının türkiye ye gelişi bakanlık kontrolünde ve bunu herkes getirtemez ancak izinsiz ve denetimsiz olursa bilemem onunda belli bir oranı vardır ve bunu ciddi firmalardan temin etmenizi öneririm .yani tüyleri bi süre azaltmak veye geciktirmek başka maddelerlede mümkün amaq ne kadar sağlıklı o tartışılır dikkat etmenizi tavsiye ederim tüm bayanlar hatta beyler de kullanıyor beylerde dikkat diyorum sonuçta sağlık tüyden önemli.:enbuyukkk:

siz biliyor muydunuz bu markayı, ben güvenmiştim:çok üzgünüm:. bari bırakayım. sağlık bakanlığına gönderebiliyormuyuz acaba, sizin bir tanıdığınız mı var. gutto hakkında ne düşünüyorsunuz.:uhm:

siz biliyor muydunuz bu markayı, ben güvenmiştim:çok üzgünüm:. bari bırakayım. sağlık bakanlığına gönderebiliyormuyuz acaba, sizin bir tanıdığınız mı var. gutto hakkında ne düşünüyorsunuz.:uhm:

evet bunun gibi birkaç markayıda ben incelenmesi için gönderdim izinli olmadıkları için uyarı bile aldılar kullanmadım ama belirttiğim gibi sonuç belki alabilirsin ama içinde ne olduğu belli değil direkt sağlık bk na dilekçe ile alt bonroldeki üretici firma adını yazıp ankaraya posta ile gönderiyosun onlar geri dönüyolar örn.ben şu isimli ürünü aldım bu firmadan ama emin olamadığım için incelenmesini rica ediyorum diye yazı gönderin ben gutto yu da gönderdim ayrıca firmadanda isteğim üzere etkinlik ve alerji testlerinide gönderdiler .ve bakanlık ta onayladı bilgileri ben çok fazla ürün çıktıktan sonra hangileri sahte diye bunu araştırdım sadeca gutto nun orjinal olduğunu öğrendim diğerlerinin hepsinin fason merdiven altı ve sağlıksız olduğunu düşünüyorum .guttoyu uzun zmndır kullanıyorum çok iyi sonuç alıyorum ve firma da ürününün arkasında duruyor zaten o yüzden güveniyorum .umarım yardımcı olabilmişimdir bu konu hakkında çok fazla uyarı yazdım ama denk gelmediniz heralde .sağlıklı günler

ela çok teşekkür ederim ama üzülerek bişey söylemek istiyorum. sadece aklıma geldi, yoko adlı boy uzatıcıda bu olay başıma geldi de. satıcı değilsin değil mi

canım aldığın ürün karınca kremi diye satılıyor ama malesef değil onaysız satılan içinde de ne tür maddeler vardır bilinmez sonuç alabilirsin belki ama işallah zararını görmezsin ben incelenmesi için sağlık bakanlığına bu ve buna benzer bi kaç ürün gönderdim ama sonuç malesef içinde karınca yağı yok zaten karınca yağının türkiye ye gelişi bakanlık kontrolünde ve bunu herkes getirtemez ancak izinsiz ve denetimsiz olursa bilemem onunda belli bir oranı vardır ve bunu ciddi firmalardan temin etmenizi öneririm .yani tüyleri bi süre azaltmak veye geciktirmek başka maddelerlede mümkün amaq ne kadar sağlıklı o tartışılır dikkat etmenizi tavsiye ederim tüm bayanlar hatta beyler de kullanıyor beylerde dikkat diyorum sonuçta sağlık tüyden önemli.:enbuyukkk:

Elacım hangi firmaların onayı yokmuş bunu yazabilirmisin. Bizde onları almayalım canım. Neticede cildimize sürüyoruz bunları herhangi bir sağlık problemi yaşamayalım değilmi tatlım.

gutto karınca yumurtası yağı kremini kullandım,bence hiç ümitlenmeyin derim,en azından ben istediğim sonucu almadım.saygılar...

arkadaşım gerçek guttonun o fiyata verileceğini sanmıyorum. 25 den fazla olması lazım

ben bu gün aktardan tam 20 TL ye aldim valla deminde agdaya gittim
sir agda ile aldirdim kuaförümde dedi bes gün her aksam kullan
cok faydasi olacak dedi.simdi sürdüm oturdum.
gece yatmadan önce sürersen daha etkili olur diyolardı. bende aldım gutto ama daha yüzümdeki tüyler çıkmadı aldırınca kullanacam bakalım gerçekten işe yarayacakmı.

Merhabalar siteye yeni üye oldum.Bende kremi dün aldım .Bugün ilk kez denedim ,bakalım sonuçları ne kadar zaman sonra belli olacak.Umarım satıcıların söyledikleri kadar etkili olur .fisfisfis

kızlar özellikle yüzüne sürecek olanlarr lütfen ufak bir bölgede deneyin ondan sonra kullanın,
bana hiç iyi gelmedii gutto:1no2:
yüzümde sivilce yaptı yazmıştımm ama anladımki kıldönmesi-tatlicadiarzu-
inanın hala berbattbikaçı iyileşti:1no2:
geçmiş tarihteki msjıma bakabilirsiniz ozamandır geçmedi yani
bacagımın ufak bi bölgesinde denedim orada normall yani kıldönmesi falan yapmadıı
aman yüzünüzde dikkatli kullanınnnyerimseniben

acaba bioder en güvenlisi mi. kızlar ben zerdeçal marka kyyk kullandım. çokiyi geldi, gerçekten tüyler yarı yarıya azaldı. ama korktum şimdi. acaba bi zarar olmuş mudur.
ve yine acaba herşeyin doğalı mı iyi, yani çıktıkça almak. Allah hiçbirşeyi boşu boşuna yaratmamıştır.

arkadaşlar guttoyu ben aktardan değil sitesinden aldım,daha doğrusu sitesine üye olan samimi arkadaşımdan, bandrollü, 30 ytl. üzerinde de fiyatı 29,5 ytl yazıyor.ben yeni başlıycam.bizde kullananlar çok memnun. acaba aktarda satılanlar sahtesi mi? birde ben tv de bir doktordan duydum. karınca y. y. k nin yeşil kapaklı olanını kullanabilirsiniz demişti.adını söyleyemedi reklam olur diye.

Ben aylar once Gutto kullanip cok memnun oldugumu yazmistim. Ilk seansta gercekten sonuc cok umut vericiydi, kollarimdaki killar incelmisti elimle azicik ceksem kokunden cikiyolardi. Ikinci seani yaklasik bir ay sonra yaptim, ama ayni etkiyi goremedim. Zamanla incelen tuyler de eski haline dondu. Aldigim ikinci krem kutusu mu sahteydi bilmiyorum ama ayni yerden almistim. Ben Gutto'ya son bir sans daha vericem galiba, umut fakirin ekmegi:)

ben yaklaşık 1-1,5 ay önce bacaklarımda kullandım gutoyu ve ne hikmetse tüylerim eskisinden daha sert ve çabuk çıkmışlardı o zamandan bu zamana iyice uzamalarını beklemiştim almak için.bugün elimle çektim bi tane tüyü ve hiç zorlanmadan kökünden çıktı inanamadım elimle 10 santim kadar bi yeri temizledim zorlamadan tutar tutmaz ele geliyolar ve hiç acı da duymadım çok sevindim yarın ağda yapıp tekrar sürücem sonuçları yazarım

evet ben de hissettm onu kremi kullandıgımdan beri güçsüzleştiler sanki :) elimle çekebiliyorum

bilim olarak ne önerirsin ?
bioder kullandm bi fayda görmedm ?

karınca yumurtası yıllardır kullanılan bişi bana da ananem tavsiye etti
denemekten zarar çıkmaz diye başladım şimdilik memnunum bakalımm

bodrumdayaz senin diğer mesajlarını okudum bir tek dermoday ürünlerini öneriyosun.diğerlerini kötülüyosun.neden acaba?Sonrada bir markayı övüp ötekini kötülemek derdinde değillim diyosun..

bodrumdayaz senin diğer mesajlarını okudum bir tek dermoday ürünlerini öneriyosun.diğerlerini kötülüyosun.neden acaba?Sonrada bir markayı övüp ötekini kötülemek derdinde değillim diyosun..

eminimki arkadaş dermoday firmasının reklemını yapıyor ben bunun altında başka bişey aramam yani...artı bodrumdayaz senin 3.sınıf dediğin ürün sağlık bakanlığı onaylı ve tek sadece aktarlarda iranda değil türkiyede eczanelerde dahi satılıyor yani tıp okumuş insanlar dahi bunu kullanıyo bu kanuda benim çok fazla tanıdığım kişi var ve tamamen doğal şuan piyasadaki bir çok bilimsel ürünün içinde bile bitkiler kullanılıyo sen kremin içindeki karıncanın yağından yakınıyorsun dermodayın bir ürünün içinde salyangoz maddesi var bunları böle araştırıp burdaki insanlara güvenlik sertifikası varmı die soru soracağına intarnette araştırırsan guttonun güvenlik sertifikasını bulabilirsin ve son olarak madem bu kremi 3. sınıf bir madde olarak görüyorsan senin bu 3. sınıf bu konu formunda ne işin var hem kullanılıp bırakıldıkdan sonra tüyde bir artma olmuş olsaydı buraya bir kişide çıkıp söylerdi arkadaşlar kullanmayaın die kendininin kullanmadığın bir ürün hakkında neden bu kadar yorum yapıyorsun bu sitedeki insanların çoğu kremi kullanıp sonuç alan kişiler

ben 3.sınıf ürüne 3.sınıf derim..iyi ürüne de iyi derim..fikrimi söylerim..ama şunu almayında şunu alın diye fikir beyan etmem..ben heryerde bu saçma sapan karınca yumurtası yağı deden hepatid yayıcısı irandan gelen sıvıya karşı çıktım hala da çıkıyorum..gutto 3. sınıf bir kremdir hatta 3. sınıf yakıştırması gutto için şeref sayılır.. ama karınca yumurtası yağı denen uyduruk yağa ait güvenlik sertifikası -msds ellerinde varsa ve yayınlayacak cesaretleri , bilgileri,erkeklikleri de varsa özür dilerim.. ama yoookkkkkkk işte mesele bu..

hepatit yayıcısı mı ??? :1shok:

siz artık aleni, haksız reklam kampanyasına girşitiniz...

daha önce de uyardım uslubunuzu ama, bu artık asılsız atmaya kadar vardı.

rica ederim, madem siz Gutto'nun güvensiz ve sertifikasız, belgelenemez bir ürün olduğunu düşünüyorsunuz, siz de bu iddianızı, Gutto'nun Hepatit taşıdığını kanıtlayın, belgeleyin, o zaman tüm insanlık adına tarihe adınız yazılır, tıbbi kahraman olursunuz...
kesin! :kahve:

X