Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

meraba arkadaşlar..guttoyla ilgili yazıları burda okuduktan sonra almaya karar verdim..özellikle sahtesi olmasın diye resmi sitesinden aldım..gerçi sipariş yılan hikayesine döndü:) bi sipariş verdim orduya gelcek krem ne alakaysa ıspartaya gitti kargoyla! bikaç kere aramak zorunda kaldım,her seferinde biz sizi aricaz diyip aramıyolar ben geri aramak zorunda kalıyorum-ki bu müşteri olarak çok kızdığım bişey..neyse,bana ıspartaya giden yerine yenisini gönderdiler bu sefer de kargoya almaya gittiğimde 34.5 tl ödemem gerektiğini söylediler..halbuki ben ilk siparişimde 29.5 tl ödemiştim kredi kartıyla (hatta yanında maske hediyesi de vardı)..ikincisi teslimatta ödemeli diye gönderilmiş bidaha para ödemem isteniyo..neyse siteyi aradım yanlışlığı anlattım kargoya mail attılar filan da düzelttik..ha buarada içinden hediye maske de çıkmadı :) memnun kalırsam yakınlarıma da siteden sipariş etmeyi düşünüyodum ve beni çok uğraştırdıkları için vazgeçtim bunu onlara da söyledim..yine de aktarlardan alırım tabi annem için filan..ilk bıyıklarıma uyguladım gidişat şimdilik iyi..okuduğum kadarıyla hemen hemen herkes de memnun..hepimizde işe yarar umarım..

canım bunu nerden bulabiliriz İstanbul'da ?CADIARZU

ben kullanmayala başlayalı 6 ay oldu ve gerçekten işe yarıyor.başlarda hiç umudum yoktu ama sonlarında gözle görülür bi azalma oldu.mutlaka devamlı olarak kullanın sakın bırakmayın

tüm yorumları okumadım ben geçen yıl denedim. genital bölgeme. tüyler deriden çıkamadı bitürlü.
tala nın ürünüydü. geçenlerde lokman hekime gittim bana talanın sağlık baknlığından onayı olmadığnı guttonunkini almam gerektiğni söledi. onuda denicem ama gene aynı kıllar derinin altında kalırsa die korkuom

Ben yüzüme uyguladım Tala'nın yağını peki yüzümde çıkarsa batıklar( offff Zaten çok sorunlu bir cildim vardı zor toparladım, korktum şimdi Neyse ben 2 gün önce başladım kullanmaya normalde zaten 10 günü bulmadan başlıyor tüyler çıkmaya bakalım ne olacak, haberdar ederim.

selam arkadaşlar
krem gerçekten işe yarıyor
bende alırken kremden çok fazla bir yarar beklemiyordum
ama ilk seansımı yaptım
sadece bacaklarımda denedim
kremi kullanalı nerdeyse 3 hafta oldu
ve şimdi bakıyorumda bacaklarıma çok seyrek çıkmış tüylerim bide her yerde çıkmamış
belli belirsiz yani
düzenli kullanırsam sonuç alacağıma inanıyorum
ben koltukaltıma da uygulamaya başlayacağım sonuçları yazarım arkadaşlar

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben tala aldım sölendiği gibide kullandım ama sonuç aldımmı hayır daha doğrusu sanki biraz bi azalma oldu ilk kullanımlarda ama sivilcelerden cildim mahfoldu bide kuru bir cildim olmasına rağmen birsürü ve büyük sivilcelerim oldu hiç sivilce çıkmayan cildim sivilceden görünmez hale geldi kullanmayı bıraktıum baktım tüylerden kurtulayım derken cildimi mahvettim edecem bıraktım 3 4 hafta sonra kendi eski haline dönebildi cildim ama gerçekten kullanıp tüylerinden kurtulan varmı çook merak ediyorum varsa yazssın

arkadaslar lazerle birlikte kullansak bunu bir zarari olurmu?

slm lazerle bi zararı olmaz aksine seansları azaltıyormuş klinik isimli bi programda program sunucusu kendi dermotoloğuna danıştığını ve birl,kte kullanıldığında seansları daha azalttığını söylediğini t.v. de söyledi . a.s

sanırım sahte olana denk gelmiş olabilirsin .yada cildin çok hassas olabilir aldığınız her üründe bir miktar kolunuzun iç kısmında alerji testi uygulayın .yada az bir bölgede önce deneyin sonra yüzünüze uygulayın .gelelim etki kısmına ben krem kullanıyorum ve çok faydasını gördüm %80 oranında tüylerim yok oldu diyebilirim .bacaklarım da hiç kalmadı nerdeyse ve çok geç çıkıyorlar kol altı ve genital de öyle ayrıca ağda acısı çok azaldı ve tüyler hemen kopuyor. bıyık bölgesi ise daha geç etkilenen bi yer olduğu için daha geç ama orada da %50 azalma var yani ben devam edip tamamen kurtulacağıma inanıyorum .

canım ben kullandım çokk ta memnunum ....
yanlız sahtesi olmasın ben aktardan alıyorum her zaman hep aynı yerden ...a.stala kullanıyorum . yanlız yüz bölgesinne dagıl bikini böugesine . epilasyon yapmadan fazla etki etmiyor . benım kullanış biçimim
epilasyandan sonra 5 gün enaz 5 kere günde ... sonuç çokk güzel hem %50den fazla azaldı hemde çıkanlar zayıf çıkıyo . ben çok memnunum tavsiye ederim epilasyon şart bence kıl kökü yagı almalı bide düzenli kullanım ...:1hug:a.s.

canim cevabin icin tsk ederim, lazere gidince sakin yuzunuze krem falan kulanmayin denildigi icin biraz supeye dusdum, egerki seanslarida azaltiyosa kesin kullanirim. dusundmki belki lazerin etkisini azaltir falan oyle birsey yoksa iyi yakaydirigubbakcemile2

kullanan bi arkadaşım var kız çok aşırı kıllı sakal gibi resmen bu duyduklarımı ona söylemiştim merak ettim şimdi görüştüm .gutto almış karınca y.y. kremi gerçekten etkili oldu dedi onu da yazıyım dedim sende kullanırsan sonucu bildirirmisin

tabiki canim benim, ben 13seasndir yuzume gidiyorum. simdi karinca yy kreminide kullancam lazerden sonra insallah en kisa zamanda kurtulurum. kurtulursam ilk islerimden biri kk bu mutlulugumu paylasmak olcakhihoyyyt

merhaba arkadaşlar..bende bu kremi kullanmak isteyip kullanamayanlardanım..kuzenim kullanıp önerdi bana yıllardır ağda kullanıyordum yaklaşık 5-6 aydır jiletkullandığımdam daha rahat etkisini görebileceğimi düşünmüyorum ama yardım ederseniz tavsiye ederseniz bende alıp kullanmak istiyorum

canım kremin kıl köklerine ulaşması gerekiyor, bu nedenle de jilet uygun yöntem değil...tüylerin kökünden alınması lazım bir şekilde...

folliex mi alsam gutto karınca yy kremi mi alsam kararsız kaldım yaa folliex'e de çok iyi diyolar. Ben karınca yumurtası yağı kullanmıştım önceden çok batık yapmıştı. Gutto batık yapıyo mu kızlar?

Merhaba arkadaşlar herkesin kullanıp nasıl etkisi olduğunu yazmasını rica etsem nasıl olur acaba? :1hug: Ben kollarıma kullandım bir etki göremedim sadece geç çıktılar. :1no2: Yüzümde de sadece belli bir azalma var. 2.seansımdayım şuan yüzümde. Kolaltıma yaptım onda da azalma oldu onunda 2.seansı bitti. Bacaklarıma ilk seansı uyguladım ama bekliyorum daha çıkmalarını. Ben yıllardır jilet kullanmış birisiyim. :çok üzgünüm: Son bir kaç aydır hemen hemen 1 yıldır ağdaya geçtim. Ama zaten çoğalcağı kadar çoğaldılar. senağlama Sanırım ondan olsa gerek diyorum. Geç bir zaman sonra etkisini gösterecek, umarım gösterirde. :Saruboceq:

slm kızlar bende gutto aldım denicem yazarım sizlere sonucu

uzun zamandır takip ediyorum bu konuyu, kremi kullanıp kullanmamakta kararsız kaldığım için şişli veya mecidiyeköy de bulan/alan varsa yazabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…