Karınca Yumurtası YAĞI KREMİ Kullananların Değerlendirmesi

hologram mı varmış?
ben 30a aldım eczaneden bakim hologramı varmı?
yeşil bi kutu dimi hanımlar???

nası bişi o hologram??? ben de eczaneden aldım haziran 2008 üretim tarihi üzerinde hologram fln yok ama kokusu tipi arkadaşların bahsettiğiyle aynıııı offfffff sahtemi bu yaa

nasıl yani ne hologramı? sahte olmadığını nerden anlıyacağız?yardım lütfenn

yeni kutularda hologram varmış üstünde, ama benimki haziran 2008 üretimi. eski resimlere baktığımda o hologram yok yeni koydular herhalde. yeni alacak olanlar üstünde gutto hologramlı olanları alsın arkadaşlar.

Aynen canim ben almanyada yasiyorum.:ecrin_bebek:

canım peki gerçekten boşnakmısın merak ettim ben istanbul pendikte boşnak mahallesinde oturuyorum ve bi çok boşnak arkadaşım var o yüzden sordum bi de almanyada gutto krem bulabiliyomusun acaba ha bi de hakkat boşnaklar çok güzel oluyora.s

panik yok kremileriniz orjinal tv de söylediler hologram olayı daha yeni üretilen ürünlerde varmış üzerindeki jelatinde de gutto yazıyorsa sorun yok yani yeşil kapağı açıyorsunuzya altta bi jelatin var onda dagutto yazıyo ama yazmayanlarda olabilir tedirgin olmayın bu ürün onaylı tek karınca kremi bu yüzden sahte olma ihtimaline karşın toplatılma kararı vardır hatta ben onayı olmayan ve çok ucuza satılan kremleri sağlık bakanlığına bildiriyorum kimsenin bizim sağlığımız üzerinden para kazanmaya hakkı yok sizlerde duyarlı olun lütfen hatta bu kremler yaşı küçük çocuklarda bile kullanılıyor ama orjinalleri tabi ama kullanılıyor diye tv den veya etraftan duyanlar karınca yağı veye herhangi kremini alıp kullanıyorlar düşünün çocuklarda hatta genital bölgelerde bu yüzden bence araştıın zira çok fazla araştırdım ve kızımda kullanıyorum.

nasıl yani ne hologramı? sahte olmadığını nerden anlıyacağız?yardım lütfenn

cnm hani paraların üzerinde küçük parlak kare gibi bişey varya o işte krem kapağının üzerine baya parlak ama bu öyle bişi yapmışlar bunu da araştırdım kutu temin edilebiliyo yasak olmasına rağmen içine herhangi krem de doldurabilirler üzerindeki resim de taklit edilebilir ama helogram nasıl sahte parada bu yapılamıyorsa kremde de yapılamaz haa tabi bu ürünler diyorum ya bakanlık onaylı tabiki onay almak için çok titiz daaranılır bakanlık her önüne gelene bunu vermez denek olayları dermolojik testler hem zaman alan hemde masraflı işler yani firma bunun ardını mutlaka sağlam tutar yani sahtelere fırsat vermez ve bu tarzpatentli ve onaylı ürünlerin taklidi tesbit edilirse cezaları çok ağırdır en azından ürettilen tüm taklitler piyasadan toplatılır yani cesaret isteyen bişey fekat buraıT.C herşey mümkün dikkatli olun çok inceleyin ama içinizi ferah tutun ok.kaydirigubbakcemile3

Evet gercekten bosnagim.Annemde Babamda hakiki bosnaktir.Almanya Türkiye kadar bitkiselcözümlerde okadar gelismis bi ülke degil malesef burda Aktarlar bile yok burda malesefsenağlama

slm bende herhangi bir sorun yaratmadı gutto krem aksine tala yağkullanan bir arkadaşım sizin sorununuzu yaşadığını söyledi benim önerimle gutto kullandı ve şimdi çok memnun yani cilt tipine göre her ürün herkese yaramayabilir zaten ilk önce alınan ürünü kolunuzun iç kısmında mutlaka test edin öyle kullanın ve krem meselesinde de mutlaka izin ve onaylı karınca kremlerini tercih edin erim ben(herkese)a.s

arkadaşlar kremi 1 seneden uzun süre kullanan yokmu aranızda :ecrin_bebek:

bende kullanıyorum ve gözle görülür bir azalma oldu yüzümde....

ok canım bilmiyordum o markayı.ilk defa duydum.bi tala bide gutto su an rağbette olanlar.o etkilimi peki.hiç kullanan varmı arasında arkadaslar bds.yi

ben kullanmadım ama kullanan bi arkadaş kokusundan çok rahatsız olduğunu kullanamadığını söyledi mazot gibi kokuyuormuş ben de mazot gibi kokan yağların sahte olduğunu öğrendiğim için hiç ilgilenmedim açıkçası zaten mazot da tüy köklerini yakıyomuş ve bi süre çıkmıyormuş ama sonrası çok kötü oluyormuş yani biz etkili zannediyoruz ama cilde ciddi zarar veriyormuş.

merhaba kızlar bende tala karınca yumurta yagı kremı ( karısık yazdım galıme ) kullananlardanım burayı TIKlamak yenı aklıma geldı ben nerdeyse temmuzun ortalarından bu yana kullanıyorum .. normalde kıl kokum gayet zayıf ama ben hiç çıkmasın diynlerdenım
ilk zamanlar unutuyordum kremı duzenlı surmeyı ozaman bile etkılı oldunu soyleyebılırım suan epilasyondan sonra duzenlı olarak kullanıyorum ve nerde 1.5ay sonra yenı yenı çıkmaya basladı ve tuylerımde seyreklesmeler olmaya basladı.. (1cm veya 2cm aralarla cıkıyor )
bende kozmetıkten 24ytl ye almıstım ..
herkeze kolay gelsın olumlu sonuclar almanız dileğiyle..

aklıma gelmısken bu yagı kullanan bi arkadasım kuaförde yaptırtıyor kendınede neyse işte kuaforcu kadın demıs kıl kokun gucluyse senın olumlu sonuc alman biraz gecıkebılır ama zayıfsa daha erken sonuc alırsın demıs... yanı kızlar kıl kokumuzle ilgiliymiş

ben sonuç alamadım hatta arttırdı diyebilirim
adana da reşatbeybey mahallesindeki çerçi yusuftan aldım(adanalılar bilir oldukça meşhur bir aktardır)
ilk ay gayet düzenli kullandım ama 15 günde eskisinden daha da fazla ve kara kara çıktı yüzümdeki tüyler
kullandığım kremin kokusu nivea ya benziyordu arkadaşlarım sahte olabileceğini söylediler
kullandıktan 15 gün sonra tekrar aldırmak zorunda kaldım ki normalde yüzüme ağda yaptırdığımda 2 ay idare ediyordum
o kadar bezdim ki şuan kaşlarımı bile almıyorum bıyıklı ve sakallı geziyorum resmen
çıkan sivilceler de cabası

ya arkadaşlar bu yağın orjinali kokusuz olanmı yoksa benzin gbi kokanmı?

ben yağ değil krem kullandım ama yağ da asla koku olmayacak o benzin gibi kokanı sakın kullanma sahte olabilir sahtelerde mazot katılıyomuş 15mlg yağı 5-10 ytl arası alıyorsunuz ben 150mlg kremi 25 ytl ye aldım sahte olma korkusu olmadan hemde gramaj 10 kat fazla çok hoş ta kokuyor krem kullanmak yağ kullanmaktan daha kolay ve sorunsuz bence etkisi de süperrr

bende birazdan cıkıp eczaneye alıcam bu kremden bioder serumu tam 12 ay kullandım ama etkisi bana göre cok zayıff tüylerim yine siyah siyah duruyo o kadar emeklerim boşa cıktı. Kullanan arkadaslar yorumlarını yazmaya devam etsin lütfen. Son çarem gutto krem artık inşallah pişman olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…