karın içinde acı hissi erken gebelik belirtisi mi?

İnşallah cnm ya rabbim Sanada tüm isteyenlere de versin. O batma yine oldu bak saniyelik bi acı ya. Sanki canım çekiliyor o an. Psikolojik mi anlamadım gitti

İnşallah canimm. Daha 7 gün var yarın 6 ilk defa sabırsızlıkla adet gününü bekliyorum. Yarın test alcak eşim iki gün sonra falan yapmaya başlarim daha fazla sabredemiycem
Ahh ne güzel insALLAH çift çizgiyi görürüz cnm ben almadım nedense alaşım yok şuan karın ağrısı oluncada hiç gerek yok diorum ben bu ayda umudu yitiryorum

İnşallah cnm ya rabbim Sanada tüm isteyenlere de versin. O batma yine oldu bak saniyelik bi acı ya. Sanki canım çekiliyor o an. Psikolojik mi anlamadım gitti
Amin canım insallah buradan hepimiz cift cizgilerimizi atalım inşallah Psikolojik de ağrı hisseder mi insan onu aklım almıyor vallahi . Benimkiler kesinlikle psikolojik değil kafama takmıyodum çünkü salmistim artik. Ya bebek var inşallah öyledir yada kist vs başka bişey normal değil çünkü. şuan gene karın ve bel ağrım var adet olacak gibi ama adete 1 hafta var hem hemde adet öncesi böyle ağrılarım olmaz.

Ahh ne güzel insALLAH çift çizgiyi görürüz cnm ben almadım nedense alaşım yok şuan karın ağrısı oluncada hiç gerek yok diorum ben bu ayda umudu yitiryorum
Öyle deme yaa tabiki her karın ağrısı adet te değil gebelikte .. benimde şuan inanılmaz bir bel Va karın ağrım var ama şuan adet olması imkansız günü var çünkü . Hiç belli olmaz sıkma canını . Bu ay olmazsa öbür aylara ama elbet bizde göreceğiz o çift cizgileri Allah'ın izniyle

Bende hiç düşünmüyorum inan ki. Hatta ovülasyon günümü bildiğim halde ovülasyon testi yaptım piki o gün gördüm yarısı gün çatladı mı diye bakmadım bile. Sadece pik gününü değerlendirdim. Ve pik günü sperm 5 günlüktü. 5 gün olunca bayatlıyo dıyorlar. Tutma ihtimali de az gibi geliyo o yüzden. Adet belirtisi göğüs acımasından başka yaşamıyorum ben. Göğüs hassasiyetim de çok az. Reglimden önce dokunamazdım normalde. Valla bu ayda tutmazsa spor yapcam gebelik işini yaza bırakcam. Düşünmiyim diyorum ama vücut bi yerden düşünmek için sinyal çakıyor

Aminnnnnnnnnn İnsALLAH cnm hep duam öle hayırlısı İnsALLAH sabrimizin sonu selamet olsun insALLAH yarın olmasam belki umutlnirim

Zaten düşünmeyince gelio bebek düşündükçe gelmio

Vallahi bu ay olursa hamilelik çok şaşırrimm soğan suyu içtim bu ay bakalım

Pikten sonra denemediniz mi canım belki ozaman olmuştur. Hiç belli olmaz . Bu ay olmazsa Tam saldigin an olacak bence. Stresten olacağı varsa da olmuyor

Pikten sonra denemediniz mi canım belki ozaman olmuştur. Hiç belli olmaz . Bu ay olmazsa Tam saldigin an olacak bence. Stresten olacağı varsa da olmuyor
2 gün sonra oldu. Benim boşverdiğimde spermler de boşverilmiş bi haldeydi sonunu bilemiyorum

Test yaptınız mı, süreç nasıl ilerledi bilgi verebilir misiniz? bende benzer şeyler yaşıyorum, yumurtlama bitiminden beri kasık ağrıları batmalar ve sırt ağrısı, hala regle 9 gün var test yapsamda çıkmaz muhtemelen.. sizin sonucu merak ettim de

Bende eşimin israrlariyla şimdi test yaptım ama negatif tabiki daha 6 gün var bat e erken gebelik testlerine guvenmedigim için normal test yaptım. Bir kaç gün daha bekleyeceğim mecbur

Bende eşimin israrlariyla şimdi test yaptım ama negatif tabiki daha 6 gün var bat e erken gebelik testlerine guvenmedigim için normal test yaptım. Bir kaç gün daha bekleyeceğim mecbur
beklemek en mantıklısı, erken yaptığın herşey bi şüphe bırakıyor, tatmin olmuyosun ister istemez. regl bi kaç gün geçinceye kadar , unutmak lazım bu muhabbeti de psikopata bağladım aklımdan çıkarıp hiç bişeye odaklanamıyorum..

Ah o kadar aynıyız kii bir an aklımdan çıkmıyor . Bu kadar takmazdim hiç ama bu belirtiler çok başka oldu ilk defa oldu o yüzden aklimdan çıkmıyor hiç . Annem ve kv enfeksiyon falan olabilir Dr git dediler ama gitmek istemiyorum gebelik yok diyecekler diye. Enfeksiyon da bunlar olurmu bukadar onu da bilmiyorum

Bi tek enfeksiyondan olmazda psikolojik etmenlerde devreye girdiği için ikisi birleşince mümkün. bende o yüzden emin olamıyorum zaten, yani benim regl den bi kaç gün önce başlayan ağrılar 12 gün önce falan başladı. hafifleyip şiddetlenme şeklinde dalgalı, yer yer batmalar söz konusu.. Gönlümüzü ferah tutup bekleyeceğiizz, bizde de 1 buçuk yıldır olmuyor, fiziksel hiç bi sorun yok.. geçen ay sinirlerim artık harap olduğu için doktoru bıraktım, bakalım nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…