karın içinde acı hissi erken gebelik belirtisi mi?

Yaaaaa rabbim dilime solettirdi insALLAH hamilesindir insALLAH yaa rabbim bu mübarek günler hürmetine hayırlı sağlıklı Salih Saliha evlatlr nasip rabbim tüm bekleyenlere bizlere hayırlı müjdeli haberler versin İnsALLAH rabbim umutlarımızı boşa çıkarmaz kapısını bize hiç kapatmaz hayirlisi ile vericek insALLAH evimiz çocuk sesleriyle coşsun oyuncaklar yüzünden evimiz hiç toplu olmasın insALLAH

şişkinlik çok hatırlamıyorum ama çok gazım vardı canım. hala daha öyle abdest tutmak baya zor benim için.
Gecen hafta yumurtlamam oldu 1 hafta geçti üstünden, dün gazdan sancısından uyuyamadım ve probitotik bile içtim normalde düzelirdi düzelmedi. Hem karnım şiş hem efsane gaz varihtimal vermiyorum ama sormak istedim

Amiin inşallah tüm bekleyenleri Rabbim müjdelerin en güzeliyle sevindirsin hala test yapmadinmii

Amiin inşallah tüm bekleyenleri Rabbim müjdelerin en güzeliyle sevindirsin hala test yapmadinmii
Aminnnn İnsALLAH cnm yok yapmadım bu ay nedense hiç yapmak gelmio hep negatif gördüğüm için yapsam gene negatif çıkar bide iki aydır adet günüm degsio önce sekiz sonra beşinde oldum bakalım bu ay ne olcak ara ara karın ağrım var sanki oldum olucam yarın adet günüm olmassa pazartesi kan vericem

Hayırlısı ile olsun insallah. Umudunu kaybetme stres de adet gecikmesi yapıyor stres kesinlikle yapma.. Rabbim hiç ummadigimiz anda çiçek açtıracak biliyorum..

Hayırlısı ile olsun insallah. Umudunu kaybetme stres de adet gecikmesi yapıyor stres kesinlikle yapma.. Rabbim hiç ummadigimiz anda çiçek açtıracak biliyorum..
Valla bu ay çok sikinti yapmadım halada oldummu olucakmi diye aklıma pek gelmio arada karın ağrısı olursa aklıma gelio

İnşallah vardır canım. tez vakitte nasip etsin Rabbim.❤

Bıçak saplanır gibi ani kramplarmıydı o acı hissi

Bıçak saplanır gibi ani kramplarmıydı o acı hissi
Evet oda oldu hala oluyor ara ara özellikle ani hareketlerde bazen otururken ayaktayken saniyelik oluyor. ama bu acı hissi dediğim karnımın alt kısmının icinde acı gibi bişey hissettim . Sonra hafif ağrılara dönüştü.

Güncelleme: bugün de inanılmaz bir bel ağrısı çektim evi zor süpürdüm.. inşallah güzel haberlere gebedir bu belirtiler

Birde 3-4 gecedir uyuyamıyorum saat başı uyanıyorum. Ya ağrım oluyor uyuyamıyorum yada hicbisey yok ama saat başı uyanıyorum

Bende de oldu ama 2 dk içinde aralıklarla sürdü. İki büklüm kaldım. Sağ yumurtalık tarafımda oldu. Ağrım yok. Batıma 5 gün var.

Valla bu ay çok sikinti yapmadım halada oldummu olucakmi diye aklıma pek gelmio arada karın ağrısı olursa aklıma gelio
Mutlaka haber ver canım. Mübarek cuma gecesindeyiz imkanı olan arkadaşlar niyetinizi alıp EL- VARİS CELLE CELALUHU ismi şerifini çeksinler bol bol. Kitapta 707 yazıyor ama sayısız da çekebilirsiniz. İnternetten araştırın ben yumurtlama döneminden önce çekmiştim eşimle beraber bir kaç gün sonra belirtileri hissettim İnşallah evladı olmayanların evladı oluyormuş. İnşallah güzel haberleri alırız. Dua bin acamayacagi hiç bir kapı yok

Bende de oldu ama 2 dk içinde aralıklarla sürdü. İki büklüm kaldım. Sağ yumurtalık tarafımda oldu. Ağrım yok. Batıma 5 gün var.
Normalde oluyormu canım bu tarz ağrılar adet öncesinde. İnşallah sende güzel haberi verirsin buradan bende de sol taraftaydi ilk zamanlar şimdi bazen sağdan da oluyor karnımin altında da oluyor solda da. Kişiden kişiye değişiyor tabiki hiç belirtisi olmayıp hamile olduğunu öğrenenler de oluyor . Nasip inşallah

* Çocuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Vâris celle calâlühû” okursa Allah’ın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.

* Bu ismi celili evladı olmayanların okuması çok faydalıdır. Ancak okunurken adet tayin etmemeli ve şu ayeti kerimeyi de birlikte okumalıdır: “Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisiyn.” “Rabbim, Beni tek başıma evlatsız bırakma. Varislerin en hayırlısı sensin.”

Dün oldu bi daha olmadı. Daha önce de hiç başıma gelmedi. Nasip olursa ikinci gebeliğim olacak. İlkinde belirti yaşadım mı hiç bilmiyorum. Tecrübesizdim o zamanlar :)
Ama bu aydan da umudum da yok ne diyim. Bu ay tutsa ekstra sevinirim herhalde. Tahmini doğum bnm doğum günü zamanıma denk düşüyor ( bunu neden hesapladım ? Çocuğum hep kendi burcumdan olsun istemişimdir. Ukte işte ) rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin

Çok şükür bir evladınız olmuş ikincisi de olur Allah'ın izniyle ... Yaa kıyamam bende dün düşünüyorum olursa Kasım ayına doğar heralde eşimin doğum günü de Nisan ayında ozamana kadar da toparlanır tam sevilmelik olur diye inşallah cumlemize

Bende çektim başka bı dua 4774 tane rabbim kabul etsin İnsALLAH biz duamızı ediyoruz insALLAH rabbim hayırlısı ile nasip eder cnm dua herşeyin güzelliği duasiz olmaz rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin herkese hepimize insALLAH senin adet günün ne zman

İnşallah canimm. Daha 7 gün var yarın 6
11 mart ilk defa sabırsızlıkla adet gününü bekliyorum. Yarın test alcak eşim iki gün sonra falan yapmaya başlarim daha fazla sabredemiycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…