karın içinde acı hissi erken gebelik belirtisi mi?

Test yapmiyorum uygulamadan baktım ama pek dikkat etmiyorum günlerine
Merhabalar ben de iki yıllık evliyim ve hiç korunmadik Ağustos ayında düşük yaptım sonrasında da yeniden hamile kalmadım. 25 Şubat'ta rahim filmi çekildim. Tüp Bebek denedik demişsiniz tamamlayıcı tıptan yararlandiniz mı? Bu yöntemleri kullanan doktorlar da var, bu ay da hamile kalmazsam büyük ihtimalle ben de o tarz bir doktora gideceğim. Fikir olsun size de diye söylemek istedim akupunktur ozon rahim sülügü vs bunlarla hamile kalan bir sürü insan var. Her şeyden önce de kafaya takmamak gerekiyor ama takıyoruz maalesef sizi çok iyi anlıyorum. Rabb'im isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin

Bende adete 16 gün kala yumurtladım. Reglim 2 gün gecikti ama testler negatif
Kan vermeye gittiğimde doktor bana erken geldim diye kızmıştı adetin 1 hafta geçikince gel diye. Ben zannediyordum ki hemen kan da cıkar idrar testinde belli olur ama her hamilelik aynı değil sabırlı ol kafan sakin olsun. Stres yapıyorsun belki ondan adetin gecıkıyırdr bir de bebeğin tutunmasını zorlaştırıyırsun. Allah büyüktür

Bu ay boşvermiştim hatta son denemem olacaktı spora başlamak için reglimi bekliyordum. Pik günümü biliyordum yine de ovülasyon yaptım. O günü değerlendirdim Çatlamasını takip bile etmedim. Hatta değerlendirdiğimde sperm 5 günlüktü . Tutmaz kafasındaydım. Taki dün regli olmayana kadar. Taktığım zamanlarda bile gecikmemiştim. Düzenli döngüm var. Dediğiniz gibi bekleyeceğim biraz daha teşekkür ederim cevap için

İnan ben deli gibi araştırdım forumda sabaha kadar milletin hamilelik belirtilerini okuyor ben de var mı diye kendimi kontrol ediyordum ama kan testinde negatifi görünce saldım diğer türlüsü bana cok zarar verdi stresten uyuyamıyordum daha cok sigara içmeye başlamıştım

Teşekkür ederim. Erkek infertilitesi nde bu dedikleriniz işe yarıyor mu ? Duymamıştım daha önce. Aminn inşallah yarın bat günüm eğer regl olursam bende hsg cektirecegim

Başlarda bende yapıyordum bunu. Bu ay içimden hiç gebe olacağım geçmedi. Durduk yere beta sonuç rüyası görmüştüm onu da takmadım. Ama gecikince insan stres oluyor şuan takmamazlık yapamıyorum. Regli olsaydım üzülmeyecektim bile.

Teşekkür ederim. Erkek infertilitesi nde bu dedikleriniz işe yarıyor mu ? Duymamıştım daha önce. Aminn inşallah yarın bat günüm eğer regl olursam bende hsg cektirecegim
Neden olmasın ki, denenebilir. Sonuçta bir ameliyat ilaç tedavisi gibi değil. İstanbul'daysaniz op Dr Zuhal Dilek şanlı var tavsiye ederim. Hsg için nereye gideceksiniz bilmiyorum ama sonomed'dwn çok memnun kaldım. Rabb'im hayırlısıyla yüzünüzü güldürecek neticeler nasip etsin. Benim de 19u regl günüm ama şimdiden hamileliğe hevesleniyorum aklımdan çıkaramıyorum. HSG sonrasi hamilelik şansı artıyor vs dendiği için bir de hayıt meyvesi hapı kullanıyorum ama bakalım.

Sonucunuz ne oldu bende şiddetli karın ağrısı vurup gidiyor birde ishal bel ağrısı var

Sonucunuz ne oldu bende şiddetli karın ağrısı vurup gidiyor birde ishal bel ağrısı var
Hüsran oldu yani adet oldum cnm artık hiç bir belirtiye inanmiorum artık hamilelik dusunmuorum stres yaptıkça uzuo böle şeyler umarım senin bebiş vardı İnsALLAH bata ne kadar kaldı bide ben yedi gün geciklmeli adet gorduum bu ay baya baya hamile olduğumu düşünmüştüm demekki nasip değilmiş hala

Cuma günü görünüyor ağrı garip bi ağrı vuruyo gidiyor sendede öylemiydi

Cuma günü görünüyor ağrı garip bi ağrı vuruyo gidiyor sendede öylemiydi
Bendede öleydi cnm o ay bu ay kesin hamileyim diye düşündüm bekirtiler herşey bu ay baya degskti ama olmadı rabbim nasip etmedi zamanı değilmis demekki hayırlısı artık sende nasıl degsk belirtiler varmı hani geçen ay olmayp bu ay olan degskler

İşte adet sancım ile karısık karın ağrısı vurup gidiyor ama ben vajinusmus yeni bu ay yendim 3-4 defa ilişki oldu bilmiyorum olurmu olmaz mı. Ama garip bi şekilde şiddetli bel ve ara sıra vuran karın ağrım var bende umutlanmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…