Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Yazdığım günün ertesi gün geçti canım çok şükür. Karnım çok şiş ödem falan olabilir dedi haftaya tekrar kontrol var hayırlısı olsun sıkıntı yok şükür sen nasılsın
İyi maşallah bende de sorun yok çok şükür iz kremine devam , haftada bir mi çağırıyor doktorun ?

Hadi güzel sonuçlar alalım inşallah. Karnında ödem olabilir diye haftaya gene çağırdı beni hayırlısı olsun inşallah bir sıkıntı olmaz
İnşaallah canım
Bende karın germe, bacak içi, kol, sırt, bel, karın ve pubis lipo oldu bide iç kaslar dikildi. Şuan 53. Günümdeyim.
Geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar alalım hepimiz maddi manevi zor bir süreç sürekli sabır istiyor

Teşekkür ederim inşallah yaza güzel olur çok ödem oldu başta yoktu birden çoğaldı nefes alamıyorum
İlk hafta çok yoğundu bende artı 7 kilo ödem vardı tartıda
Bromelain içerikli ilaç falan verdiler mi onun çok faydası olmuştu bana
Ester C yazıldı bana

Sizlerin ne kadar olduu? Benim acaip ödemim var. Şiştimmm valla
28 gün oldu bana da ödemlerim daha iyi ama halâ var tabii ki karnım sırtım çok sert ve şiş
Yemeği fazla kaçırınca dediğin gibi nefes alamayacakmış gibi oluyor bende de
Ve çok su için kızlar ödem için çok faydasını gördüm ben 4 litre su içiyordum ilk hafta ödem için A ay_ay_ayy

12. Gundeyim bende ödem zamanla iner galiba ama kaşıntı arada iğne batar gibi oluyor dikislerde. Ödem ilacı aldım iz kremi verdi ona baslayacam yarın hayırlısı olsun süreç devam ediyor. Göğüs şiş benimde

Pansuman a devam mı bıraktınız mı ?

Evet benimde öyle arada karnımın içi sızlıyor gibi olmaya başladı birkaç gündür öncesinde yoktu
Kaşıntıdan ağladığımı biliyorum ben özellikle memeler karnımda kaşıntı yokda

Evet benimde öyle arada karnımın içi sızlıyor gibi olmaya başladı birkaç gündür öncesinde yoktu
Kaşıntıdan ağladığımı biliyorum ben özellikle memeler karnımda kaşıntı yokda
Aynen meme çok fazla kaşınıyor ödemde çok var şuan neler yapabiliyorsun peki sen rahatladinmi

Aynen meme çok fazla kaşınıyor ödemde çok var şuan neler yapabiliyorsun peki sen rahatladinmi
Ben iyiyim ama sürekli dinlenmeye çalışıyorum halâ iş güç yapmıyorum dikkat etmem gerek diye
Yaparsam tabağı çanağı evdekilerden isteyip kahvaltı hazırlıyorum onun dışında yatış

Kızlar göbek deliği benimki gibi olan var mı? Çok kötü görünüyor hiç böyle görmedim internette, yarın kontrolüm var bunu düzeltmesini istesem doktordan ne tepki verir acaba?

Eklentiler

• CB24E4F8-EC14-4C2F-B39B-CAB76A4A9B9F.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 55
  • A034AF0F-4A58-4686-A8A1-056722226039.jpeg
    88,1 KB · Görüntüleme: 58
  • FA4DB35B-3CAA-4D56-83E8-9F687CB42CDF.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 56
İçi boş değil de boğum boğum et, düzelir mi acaba zamanla benimki gibi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…