Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Kızlar göbek deliği benimki gibi olan var mı? Çok kötü görünüyor hiç böyle görmedim internette, yarın kontrolüm var bunu düzeltmesini istesem doktordan ne tepki verir acaba?
Göbek deliği düzeltilmesi kolay benim dikişler tamamen açıldı 20.gündü tekrar baştan göbek deliği yaptı ameliyathanede değil klinikte yaptı çok kolaydı.

Göbek deki dikilerin üstü sismi sizin ben bugün ilk ke ayakta baktım sis ve sarkık gibi tuaf birşey var sizdede oldumu bu durum pupis bölgesi de sis dikiş yeri ve ustude duzelirmi acaba

Göbek deki dikilerin üstü sismi sizin ben bugün ilk ke ayakta baktım sis ve sarkık gibi tuaf birşey var sizdede oldumu bu durum pupis bölgesi de sis dikiş yeri ve ustude duzelirmi acaba
Çok anlayamadım canım ama bizimkilerde normal göbek deliği gibi değildir bence. 🫠daha içleri yara ya farklı görünmesi normal tabii senin dediğin sonradan oluşan bişeyse bilmiyorum 😔

Allscar diye bir krem canım yazdım aslında teşekkür ederim görsel için
All scar
Allscar diye bir krem canım yazdım aslında teşekkür ederim görsel için
Bugün oğlumun yüzüne lazer yapıldı sizin kremden yazmış doktor allscar ama çok küçük geldi gözüme sık sık almak gerek galiba gerçi belkide ml farkı olan kutusuda vardır. Bende vardı iz kremi almasaydınız dedim bi ton para 😅

All scar

Bugün oğlumun yüzüne lazer yapıldı sizin kremden yazmış doktor allscar ama çok küçük geldi gözüme sık sık almak gerek galiba gerçi belkide ml farkı olan kutusuda vardır. Bende vardı iz kremi almasaydınız dedim bi ton para 😅
Aynen çok küçük bugün sürdüm baya azaldı bile nasıl baş edecem bilmiyorum bu kremlerle kantaron yağı da önerdi ondanda surcem artık

Bende karın germe, bacak içi, kol, sırt, bel, karın ve pubis lipo oldu bide iç kaslar dikildi. Şuan 53. Günümdeyim.
53. Günde bile ödem oluyor demek 😞 bende ilk ay sonrası rahatlayacağız sanıyordum
Şuan nasılsınız ödem dışında ağrı sızı geçti , günlük rutine dönebildiniz mi ?
Karın halâ sert ve dik durmaya engel mi yoksa ?🥲 Off bende geçmek istiyorum 2. 3. Aylara

X