Kargo sıkıntısı..

vsincap

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mart 2017
185
267
Hanımlar, sevgilim iki buçuk aydır asker. Yakında doğum günü var. Bende el emeği bir şeyler yollamak istiyorum. Kek, poğaça, sarma, börek gibi. Yanına da sevdiği abur cuburlardan koyayım diyorum. Fakat mesafe 7 saat..2 günde ulaşır dediler. Kargo da bu yemekler bozulup dağılır mı? Sizce yollamamak daha mı mantıklı? Doğum günü için yemek ve abur cubur saçma bir hediye mi olur?

Askerde olduğu için özel şeyler yollayamıyorum. Fotoğraf, şal, mektuplar gibi. Çünkü elden ele dolaşıyormuş, ve bazıları da uygunsuz laflar ediyormuş kız için.. Geçen bu yüzden bir arkadaşı dayanamamış laflara, kavga etmiş ve tutanak yemiş.. Maddi değeri olan şeyler de anında çalınıyormuş.

Sizce bir askere doğum günü için yollanabilecek en mantıklı hediye nedir? Bir de dediğim gibi yemekler kargoda 2 günde bozulur mu? Cevaplayan herkese çok teşekkür ediyorum..

Bozulur bence.
Sen kutuya koyacaksın onlarda ekstra paketleyecek hava almayacak hiç. Havalarda ısındı bence bozulur.

Ben istanbuldan ayvalık a yollamıştım kaç saat tam bilmiyorum ama bir şey olmamıştı börek kek ve tatlıya. Havaların etkisi de var tabi ben tam hatırlamıyorum ama çok sıcak değildi gönderdiğimde. Yalnız kargolar yiyecek gönderimini acayip sorun ediyorlar yasak. Söylediğinizde almama ihtimalleri var benim gibi hafif sıcakken koymak zorunda kalmazsanız hediyelik diye gecistirebilirsiniz bir süre sonra insan tecrübe kazanıyor farklı taktikler geliştiriyor

Bence gayet güzel bir fikir yemek göndermek sevdiği şeylerden falan. Mesela üzerine postitlerle minik notlar yazabilirsiniz gönderdiğiniz her şeyin üstüne başkalarının okuma durumu var mı bilmiyorum ama. Olmadı paketi açıp içine atıp geriden yapıştırabilirsiniz imkanlar tükenmez

Gurbette güzel bir şey ev yemeği o sıcaklığı hissettiren bir şey benim erkek arkadaşım çok mutlu olmuştu inşallah siz de bozulmadan gönderebilirsiniz

Ve Allah kavuştursun tez zamanda sağ salim dönsün insallah

Vakumlatip jel buzlarla yollarsaniz bozulmaz ama siz butun herkese o kadar cok yollayabilirmisiniz sadece sevgilinize yollamak ayip olur.

bayatlamayan kurabiyelerden yap hatta ben burda yarısma icin yapmıstım enfes birsey olmustu hem abur cubur gibi oluyor hemde kurabiye yerine geciyor ve onun saklama suresi 1-2 ay falan onun dısında yiyecek yollamak sıkıntılı olabilir

bulunduğu şehir neresi bilmiyorum ama varsa eğer bonnyfooddan hediye pasta gönderin. çiçek şeklinde vs değişik tasarımları oluyor. hemde çok lezzetli oluyor :)

Hanımlar, sevgilim iki buçuk aydır asker. Yakında doğum günü var. Bende el emeği bir şeyler yollamak istiyorum. Kek, poğaça, sarma, börek gibi. Yanına da sevdiği abur cuburlardan koyayım diyorum. Fakat mesafe 7 saat..2 günde ulaşır dediler. Kargo da bu yemekler bozulup dağılır mı? Sizce yollamamak daha mı mantıklı? Doğum günü için yemek ve abur cubur saçma bir hediye mi olur?

Askerde olduğu için özel şeyler yollayamıyorum. Fotoğraf, şal, mektuplar gibi. Çünkü elden ele dolaşıyormuş, ve bazıları da uygunsuz laflar ediyormuş kız için.. Geçen bu yüzden bir arkadaşı dayanamamış laflara, kavga etmiş ve tutanak yemiş.. Maddi değeri olan şeyler de anında çalınıyormuş.

Sizce bir askere doğum günü için yollanabilecek en mantıklı hediye nedir? Bir de dediğim gibi yemekler kargoda 2 günde bozulur mu? Cevaplayan herkese çok teşekkür ediyorum..

Bazi memlekette oraya ozel seyleri soklatiyorlar

Misal marasta dondurma konyada etli ekmek şoklatiliyor

Sizin oradada oyle bisey varsa paketleri soklatabilirsiniz obsskilde bozulmadan gider

Mune Mune Tüm konularımın kapatılmasını ve üyeliğimin iptalini rica ediyorum. Teşekkürler..

X