Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu kare salon sorunsalı:((

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sahil2185

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
977
13
39
merhabalar salonum kare ve ben şuanki dekorasyonundan memnun değilim kare salonu olanlar bana yardım etsin yemek odası mobilyam bir arada olsun istiyorum ama bir araya getiremiyorum yardım lütfeeen

Biraz detay verseniz belki yardımcı olabiliriz. Salon kaç metre kare, kapı kenarda mı, ortada mı, pencere, balkon kapısı durumu ve de tabi oturma grubu ile yemek takımı kaçar parça gibi.

odanın metrakaresini bilmiyorum ama tahminimce 20 metrekare falan ama resim olarak gösterebilirim size $130920121853.jpg $068.jpg $052.jpg $051.jpg $050.jpg $049.jpg $048.jpg $047.jpg $046.jpg

Masa ile alçak büfenin yeri değişip, camekanlı büfe tekli koltuğun yerine yine çaprazlama konabilir mi acaba? O tekli koltuk da alçak büfe ile ikilinin arasındaki boşluğa gidebilir belki. Ama kapıdan giriş çok mu daralır onu tam kestiremiyorum. Aslında şu anki durum oldukça güzel gözüktü bana. Bir tek camekanlıdan birşey almak zor oluyordur, ama benim aklıma gelen çözümde de aynı zorluk yaşanabilir.

Çizmeye de çalıştım.

$kare1.jpg

$kare2.jpg

Umarım anlaşılıyordur.

Masa ile alçak büfenin yeri değişip, camekanlı büfe tekli koltuğun yerine yine çaprazlama konabilir mi acaba? O tekli koltuk da alçak büfe ile ikilinin arasındaki boşluğa gidebilir belki. Ama kapıdan giriş çok mu daralır onu tam kestiremiyorum. Aslında şu anki durum oldukça güzel gözüktü bana. Bir tek camekanlıdan birşey almak zor oluyordur, ama benim aklıma gelen çözümde de aynı zorluk yaşanabilir.

Çizmeye de çalıştım.

Eki Görüntüle 643098

Eki Görüntüle 643099

Umarım anlaşılıyordur.

emek vermişsiniz çok tşk ederim bu şekli deneyeceğim odanın şekli iyi ama ben yemek takımı bir arada olsun istiyorum bu şeklini düşünememiştim tekrar tşk ederim deneyeceğim hafta sonu:KK9:

X