Kardeşm annemi dövüyor

Polisi araya yanaşmıyorsun, sen hastaneye götüreyim desen kardeşin yanaşmayacak. Al eline sopa ıslah havlu yermisin yemezmisin sen döv, benim kardeşim anneme el kaldıracak daa öyle pısırık gibi ağam paşam yapıp susacağıma hastanelik edene kadar ben döverim onu. Ki bir daha annenin yanında nefes almaya korkar. Ne demişler; Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Merhaba. Benim 18 yaşında bir kardeşim var. Küçükken çok uysal söz dinleyen iyi bir çocuktu. Ancak ne zaman ki liseye başladı ağzı bozuldu. Bana, anneme kardeşime etrafındaki herkese her türlü küfür ve hakareti ediyor. Ne kadar konuşsak da ne kadar uyarsak ne kadar kavga da etsek faydası yok. Lafımız bir kulağından girip diğerindne aniden çıkıyor. Şimdi bu iğrenç hareketlerine yenisini eklemiş. Ben şehir dışındayken anneme sürekli bağırıp çağırıp onu dövmeye de başlamış. Öyle zoruma gitti ki. Annem bana bunu daha bugün söyledi. Yani nnemle de konuştum. O kardeş demeye utandığım yaratıkla da kavga ettim. Ama daha bana küfürler edip üstüme yürüdü. Daha 18 yaşında bu pislikleri yapan ileride neler yapmaz. O kadar doldum ki. Ne yapacağımı şaşırdım. Katil olmama ramak kaldı. Bir nsna annesine nasıl vurur? Babam desen ha varlığı ha yokluğu. Zaten baba olup başımızda dursa bunlar yaşanmazdı. Yiyip içip başka bir şeye karışmaz. Annem babama olanları söylemiş. Hiçbir şey yapmamış. Babada da çare yok anlayacağınız. Ben napayım şimdi? Anneme dayanamıyorum
Allah. Yardım etsin annenede sanada

X