Kardeşm annemi dövüyor

Siz ne kadar yok deseniz de madde kullanıyor olabilir. Polis dısında cok secenek yok gibi. Zaten poliste alıp senelerce müebbet vermeyecek bunun önlemini şimdiden almalısınız. Erkek mi onu yazmamıssınızda eger erkekse Annesine el kaldıran kız arkadaşı falan olursa ona ciddi zararlar verebilir.

İmkanı yok

Arkadaşlar polis aramasını ben de bilirim. Ama ben iş iyice büyüyüp çığırından çıkmadan bir çözüm arıyorum. Çözümünüz varsa yazın lütfen.
Hanımefendi polis dışında nasıl bir çözüm sunalım size? Anneniz evladı tarafından dayak yiyor. Kardeşim bunu yapsa kendi ellerimle teslim ederim polise. Hiç de acımam. Bugün döven yarın gözü döner öldürür. Kendinize gelin bence.

Ne diyim inşallah kullanıyordur diyip başıma yeni bir dert mi alayım hanım efendi?

İmkanı yok

Arkadaşlar polis aramasını ben de bilirim. Ama ben iş iyice büyüyüp çığırından çıkmadan bir çözüm arıyorum. Çözümünüz varsa yazın lütfen.
Annesini döven insan sizce sağlıklı olabilir mi? Ya evden atacaksınız ya dayak yiyeceksiniz ailecek bunun kurtarılacak yanı yok ki ruh hastası işte hastaneye falan yatırırlar belki, o da iyi ihtimal.

Hiç normal bir durum değil, anneniz asla alttan almasın. Kardeşiniz ya psikolojik bir hastalığın atağını geçiriyor ya da madde kullaniyor. Her ikisini de öğrenmenin tek yolu psikiyatri.

Ne diyim inşallah kullanıyordur diyip başıma yeni bir dert mi alayım hanım efendi?
Yahu çocuk kullanıyorsa bunu bilmeniz daha iyi ya tedavi ettirirsiniz. Yaşı küçük daha ne kadar erken öğrenirsen o kadar iyi. Kullanıyorsa da bilmek istemiyorum yeni bi dert alamam başıma nasıl bir mantalite ya

Büyük ihtimalle ya madde kullanıyor yada ruh hastası. Bu iki seçenektede polis+tıbbi tedavi gerekiyor. Annenize el kardırdığı zaman polisi arayacaksınız, test talep edeceksiniz süreç böyle ilerleyecek. Karşına alıp konuşmakla olacak şey olsa olurdu zaten

Zaten konuşuyormuşsunuz ve buna rağmen çözüm yolu olmuyormuş biz ne önerebiliriz ki? Konuş desek laftan anlayan bir kardeşiniz yok. Bugun annesini döven yarın daha kötü şeyler yapabilir ben aynı evde oturmaya korkardım.

Öyle bir kaldırır ki inanamasınız. Özellikle babanın olmadığı durumda yada babasının pasif olduğu durumda neredeyse her evde yaşanıyor.

Sizin konunuza ve size ayrı sinir oldum gerçekten ya bu kadar korumacı olmayın anasının babasının kıyamadığı yarın bizim evlatlarımıza kıyıyor şu ülkenin imkanlarından faydalanın. Bugün annenizi döven yarın karısını iş arkadaşını döver. Çok ileri giderse çeker vurur, yapmayın ya.

Kendi doğurduğu kadını döven biri normal değildir. Bu sadece polisin verdiği nasihatla olacak şey değil tutuklayıp cezaevine atacak hali yok. Bunu annesine yapan yarın başkasına neler yapar toplumda böyle manyaklar türemesin diye tedavi olmaları gerekiyor.

Bak aynı durum bizde de babamdan yana vardı bizi ne bulduysa onla döverdi en son neredeyse sırf dışarı çıkmak istiyorum dedim diye topuklu ayakkabının topuğu ile gözümü çıkartıyordu neredeyse ama biz babamı asla duzelmez asla şiddetsiz yapamaz diye düşünüyorduk ben o gün gittim bir cesaret polisi aradım şikayetçi de oldum polis zaten bayağı bı utandırmış oda da polisle konuştuktan sonra yüzü kıpkırmızı olmuş 3 hafta arkadaşımda kaldım sonra geri geldim nerede kaldın demek için bile izin alarak konuştu sonrası bir daha tek bir tokat dahi atmadı polisi arayın ilerde daha da abartir bu sefer hiç durduramazsiniz

Yahu çocuk kullanıyorsa bunu bilmeniz daha iyi ya tedavi ettirirsiniz. Yaşı küçük daha ne kadar erken öğrenirsen o kadar iyi. Kullanıyorsa da bilmek istemiyorum yeni bi dert alamam başıma nasıl bir mantalite ya
Olayı başka tarafa çekmeyin. Ben bilmek istemiyorum demedim. İnşallah öyle bir durum yoktur diyorum.

Teşekkür ederim yoeumunuz için. Allah kimseye yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…