Kardeşime atılan iftira

Kardeşim bana ne yapsa söyler. Her hatasını… o yüzden inanıyorum
emin ol söyler 😂😂 benim arkadasimin annesi de böyle zanneder hep der "kizim her şeyini bana anlatir, ayrilik acisinda benim kucağımda aglar. bizim aramızda sir yok" diye. kizi annesine her seyi anlatıyor, ayrilinca olanlari vs söylüyor ama benimle diye cikip sevgilisiyle gittigi tatillerden annesinin haberi yok. annesi hala eski usul, pastane aski yaşadığını saniyor. eski sevgilisini internetten bulduğunu biliyor ama tinderdan tanisip birkac kere yattiktan sonra sevgili olduğunu bilmiyor:)
benim yakinlarim da benim cogu seyimi bilir, hayatimi paylasmayi seviyorum yakinlarimla. ama asla bilemeyecekleri, tahmin edemeyecekleri ayrintilar da var hayatımda.
yani sen guvenme o kadar kardesine. anlattigi hikaye de deli sacmasi. avukatina "ben yapmadim" diyen suclular gibi davranmis. oysa paylassa dogruyu belki cozum bulacaksıniz

emin ol söyler 😂😂 benim arkadasimin annesi de böyle zanneder hep der "kizim her şeyini bana anlatir, ayrilik acisinda benim kucağımda aglar. bizim aramızda sir yok" diye. kizi annesine her seyi anlatıyor, ayrilinca olanlari vs söylüyor ama benimle diye cikip sevgilisiyle gittigi tatillerden annesinin haberi yok. annesi hala eski usul, pastane aski yaşadığını saniyor. eski sevgilisini internetten bulduğunu biliyor ama tinderdan tanisip birkac kere yattiktan sonra sevgili olduğunu bilmiyor:)
benim yakinlarim da benim cogu seyimi bilir, hayatimi paylasmayi seviyorum yakinlarimla. ama asla bilemeyecekleri, tahmin edemeyecekleri ayrintilar da var hayatımda.
yani sen guvenme o kadar kardesine. anlattigi hikaye de deli sacmasi. avukatina "ben yapmadim" diyen suclular gibi davranmis. oysa paylassa dogruyu belki cozum bulacaksıniz
Ben inanilmaz ozgur bir babayla buyudum, aldigim nefesi bilir. Esimi, babam bizi yakalamasaydi evlilik teklifi alana dek soylemeyi dusunmuyordum mesela. Calisan bir kadin olmasaydim evden cikmak icin de yalan soyleyebilirdim, bununda cok normal oldugunu dusunuyorum. Yani oyle herseyini bilirim diye güvenebileceğin tek kisi kendinsindir, ben kendimden baskasina herseyini bilirim diye kefil olmam.

Asıl siz şuan adamın eski sevgilisine iftira atmaya çalışıyorsunuz bence.Burdan da akıl alıyorsunuz nasıl inandırıcı oluruz diye.Bi halt etmiş kardeşiniz arkasında dursun bari.Tiktoktan yayın açıp erkeklerle konuşuyormuş yarış için filan geçsin bunları
Biz kimseye iftira atmadık sadece şüphe

Bu tiktoka nasıl zaman buluyorlar? Çalışırken zaten zaman yetmiyor, tatilimde, eşim çocukları götürdüyse (kafam dinlensin diye) vs. Yani ne bileyim zaman artıramıyorum.

Boş olunca eş, çocuk, kendi hobilerim vs. Buna zaman ayırıyorum, diğer zamanlarda sorumluluklarımı hallediyorum.

Zaten hafta boyu teknolojinin içinde boğuluyoruz, boş kalınca sosyal medyaya ayıracak zamanımda yok.

Kadın dediğin üretir, çalışır ve ekonomik özgürlüğünü kazanır. Ev hanımıdır, evi çiçek gibidir ne bileyim? Elbet kendine zaman ayırır ama bu nedir tiktok? Canlı yayın falan?

Çevremdekiler bana çağ dışısın diyorlar. Ailecek veya bireysel aktivite, eğlence veya kültürel gezi, hobiler, doğa, hayvan, bahçe bakımı vs. Yapıp sosyal medya istisna kullanıyoruz diye (inst.)

X