Kardeşime atılan iftira

E bu sevgilisi kıza bu kim diye fotoğrafları atmamış mı ekran alıp?
Ya da ortada büyük iftira olduğunu düşünüyorsanız zaten ilişki bitmiş gitmiş olmaz artık,siz eski sevgilisiyle olan resmini gösterin çocuğa fotoğrafta gördüğün çocuk bu muydu diye?
Böyle iftiraya uğrasam sevgilimin terketmesinden ziyade kim benimle uğraşıyor diye öğrenmek için kendim kimle flört ettiysem gösteririm fotoğrafını,gördüğün kişi bu muydu diye sonra ona göre karşı tarafla daha sağlam kapışırdım.

Yayıncıyım ayağına ve hediye uğruna, her türlü rezilliğin döndüğü bir uygulama o yüzden yapmaz diyemem ama cidden doğruyu söylüyorsa dediğim gibi yaparak fotoğraflardaki erkeği bulmaya çalışabilir.

Kardeşinizden bu kadar emin olmayın derim. 27 yaşında ve tiktok ta canlı yayın açıyor, sevgilisi varken başka adamlarla...Biri falanca şöyle şeyler yapıyormuş dese, sevgilisi ayrılsın, o ne öyle dersiniz.

17 yaşında olsa anlarım, toydur, yapmıştır bir hata. Ama 27 yaş yahu. 30 a 3 kalmış. Biraz olgunlaşmalı.

Herkes kızın adamlarla yarışa girmesini eleştirmiş ama çocukla sevgili olurken çocuk da durumu bilip öyle sevgili olmuştur. Ben doğru yada yanlış diyemem.

Benim de tiktok hesabım var eğlencesine video atıyorum canlı yayın yapmasam da zaman geçiriyorum . Kızın niyetini anlayabiliyorum ama ona iftira atılıyorsa savcılığa vereceğini söylesin o kişi kimse. Vermezse de karşı tarafı korkutur belki

Herkes kızın adamlarla yarışa girmesini eleştirmiş ama çocukla sevgili olurken çocuk da durumu bilip öyle sevgili olmuştur. Ben doğru yada yanlış diyemem.

Benim de tiktok hesabım var eğlencesine video atıyorum canlı yayın yapmasam da zaman geçiriyorum . Kızın niyetini anlayabiliyorum ama ona iftira atılıyorsa savcılığa vereceğini söylesin o kişi kimse. Vermezse de karşı tarafı korkutur belki
Çocukla görücü usulü tanışmışlar…

Ben kardeşinize yazdıklarınızı okurken zaten inanmak istemedim çünkü bir şeyler gizleyen insanlar onları örtmek için en büyük yeminleri edip en masum rolüne girebilirler çünkü utanç duygusu olan insanlar bazen hayatlarından bir şeyler gitmesin diye en büyük yalanlara başvurabilir … bu sebeple en iyi yapacağınız şey karşınıza alıp güzelce konuşmak olsun .

Şu ihtimali de düşündüm kardeşiniz bu fotoğrafladı gönderen insanı bir anda engelleyip hayatından çıkardıysa karşı taraf öfkeyle bunları yapıyor olabilir .

Hadi fotoğraflar shop diyelim; kardesiniz hakkındaki bilgileri nasıl biliyor? Bu işi yapsa yapsa kardeşinizi iyi tanıyan ve uğraşmak isteyen biri yapar. Fotoğraflari alacak, shop yapacak, kardesiniz hakkında bilgi toplayacak ha bir de birini ayarlayacak. Mantıklı mı sizce?

çocuğun eski sevgilisi yapmıştır diyorsunuzda kardeşinizin ev adresini nereden bilsin.
bu sevgili kardeşinizin tiktokta canlı yayın açıp adamlarla konuştuğunu biliyor muydu?
tek kullanımlık mesajsa bile ekran kaydı alınabilirdi.
mesaj atılan numaraya alakasız birinin telinden ulaşabilirsiniz.
ha kardeşiniz çok eminse kendinden madem şikayet etsin savcılığa. siz öyle söyleyin korkudan dökülür zaten gerçekleri.

buraya yazıyordum başka konuya gitti cevap nasıl oldu anlamadım. üşendim tekrar yazmaya alıntıladım.

Kızın tanıdıkları varmış emniyette. Ordan bulmuştur diyoruz. Hayır sevgilisi bilmiyordu.

kardeşiniz versin o zaman savcılığa.
çocuk bilmiyorsa zaten aldatmış oluyor başka adamlarla konuşarak. çocuğuda unutsun bu işleride bıraksın. öyle mesafelisi falan olmaz su testisi su yolunda kırılır.

Tik tok'ta yayın açan kimseye iyi gözle bakamıyorum şahsen üzgünüm. Aptalca,abaza ,mal turnuşolu bir ortam yani.
Sevgilisi yoklama çekmiş olabilir,zarf atmıştır belkide yada ayrılma bahanesidir bilemem ama kimsenin kolay kolay amaannn ya ne olacak tik tokta yayın açıp bir iki erkekle sohbet ettiyse diyeceğini sanmıyorum.
Öte yandan eminse kardeşiniz versin savciliga ugrassın ama sanmıyorum ben. Siz de gözünüzle görmediğiniz durumlardan asla emin olamazsınız bence,kardeşiniz ipin ucunu pekala kacirmis olabilir.

X