Kardeşim kendini yerden yere atıyor, aşk acısı

Yas sorun olmadi demissiniz ama tamda sorun olmus aslinda
Adam psikopat o ayri bide hala cocuksu hareketler

Adamın nağlanma türünün bu konudaki önemi yüzde 0.
Kardeşinizin bağlanma türüne de bakmanız lazım.
Bu kadar olay üzerine böyle manyak bir adamdan kopamamak, her olay çıkarışını sineye çekmek, ayrıldıktan sonra tekrar barışmak, ayrıldığı için şükretmek yerine üzülmek de hiç normal değil.

Kardeşiniz sadaka versin. Kurtulmuş.

Apartmanın önünde bekleyip eski karısını bicaklayan tipler var ya heh işte bu o adamlardan

2 yoruma da kesinlikle katılıyorum
Kızkardeşin yaşadığı belki aşk ama adamın yaşadığı aşk falan değil, kesinlikle tehlikeli ve uzak durulması gereken biri, üzülmek yerine kurtuldu diye sevinmesi gerekir.

lou salome kardeşiniz bu tehlikeli kişi için aşk acısı çekiyorsa uzman birinden yardım alın, ilişkisini sağlıklı bir şekilde değerlendirmesine yardımı olur, hem belki tekrar barışma ihtimali de kalmaz böylece çünkü bu adam normal değil, Allah korusun her türlü kötülüğü yapacak türden biri bence.

Kardeşiniz kurban mı keser öksüz mü doyurur sokak kedilerine biftek mi alır valla dua etsin kurtulmuş. İzinsiz ses kaydı almak hepsinden öte ciddi bir suçtur. Hapis cezası alan insanlar var bu sebepten. Kaygılı bağlanma falan değil düpedüz sosyopat bence.

Eminim kız kardeşiniz ayrı oldukları dönemde bir defa eski sevgilisi ile aynı ortama giren eski erkek arkadaşı kendisi o dönem rahip hayatı yaşamış, dişi sineğe bile bakmamıştır. Ya Allah aşkına adam kız kardeşiniz hakkında istihbarat toplamak için bile aynı ortamdan başka kadınlarla flört eden, ruh hastası gibi kardeşinizin özelini talan eden adamdan kurtuldum diye sadaka dağıtacağına bir de üzülüyor mu? O zamam gidip barışsın, en azından, başka kızların canı yanmaz.

Valla ben de birinin bunu yaptirdigindam supheleniyorum sirmamis mi nasil dinletyirdin diye bilem varsa lutfen beni aydinlatsin bu yapiliyor mu atiyorum polis ya da asker vs dinleyebiliyor mu kimler yapar bunu

Okurken fenalık geldi yemin ederim bu ne ayol?
Ses cihazı falan?
Kardeşin de iyi cesaret var valla böyle bir adamla evlenmeyi istemek çocuk şu an düşünmüyorum deyince ayrılmak falan?
Bu adam paranoid şizofren
Karısını öldüren tipler bunlardan çıkıyor
Gerçekten size bunlar korkutucu gelmiyor mu?
Doktor değilim ama doktor olan kız kardeşiniz paranoid şizofreni çok iyi bilir eminim.
Gerçekten büyük bir felaketten kurtulduğuna sevineceğine buna mu üzülüyor?
Hiç adam doktor o kadar okumuş böyle birşey yapmaz demeyin valla neler neler yapıyor ruh hastası sonuçta
Biraz korkutucu bir yorum yaptım belki ama ben bu tiplerden korkuyorum ses cihazı falan normal değil

Kardeşiniz bir korku filminden kaçmış kurtulmuş, haberi yok. Daha bu sabah gazetede yabancı bir kız, türk bir adama kapılıp gelmiş, en sonunda kadının yüzüne zarar vermiş adam ondan ayrılıyor diye.

bu çocuktaki şey bence kaygılı bağlanmadan da öte bir şey. Dar eder dünyayı, tıp okumuş, ekonomik özgürlüğü olan bir kadına bile. Allah korusun, doktor mühendis olup da şiddet gören ama çoluk çocuk İçin ayrılamayan çok var. Şu anda şiddet emareleri olmayabilir ama erkek sonuçta. Fiziksel olarak güçlü. Şimdiden bu kadar kıskançlıklar yapan birinin ileride beye nasıl takacağı belli olmaz.

Biz nişanlıyken benim eşim, mail kutuma girip bakmış. Ki normalde öyle bir huyu yoktur. Bir şey için gerekmiştir muhtemelen.

Üniversitede aynı yurtta kaldığımız bir çocuk vardı beni seven ama takıntılı bir şekilde. Bana mail atmış o zaman ve eşim bunu görmüş. Bana özür dileyerek söyledi. Kusura bakma, boş bulundum açtım. Sen görmedin muhtemelen diye.

biz ayrı şehirlerdeydik, beni görmüyor. ben o çocukla aynı yurttayım. Sen bu çocuğa yüz veriyorsun ki, sana mesaj atabiliyor diyebilirdi. Belki bir kadın bile erkek arkadaşına bunun hesabını sormayı düşünür ama bizde böyle olmadı. Çünkü herkesin kendine ve birbirine güveni tam. Bana güveni olmasa, benimle evlenmez zaten.

O çocuksa bana deli gibi aşıktı, maddi olarak durumu çok iyiydi. Arabaları piyasada binde bir görülen arabalar. Bin türlü romantik jestler. Babası okula gelmiş, bu çocuk dünyayı ayağına serer diyordu. Ama ona yüz vermedim diye, kendini hastanelik etmesi. Ben onu engellediğimde sahte hesaplardan beni takip etmesi. Mailimi hackleyip benim yerime mesaj atması. İstediği kadar dünya iyisi olsun, bu davranışlar çok hastalıklı. Kaçarak uzaklaşmak lazım.

Kardeşiniz şu anda aşık herhalde. Gözü görmüyor. Hep destek olun ve boş bırakmayın. Devamlı kötülemek yerine güzel zaman geçirin beraber ve iyiyi telkin edin. Unutacak bir müddet sonra, şu anda inanmasa da. Aşk da insanın mantığını bozuyor.

Kişi kendinden bilir işi !!!
Kendisi ne halt yemişse hesabını aklınca kardeşinize yüklüyor.
Maksat kendisine asla sıranın gelmemesi....
Dr.lukla cehalet gitmiyor demekki eşeklik baki
Kardeşinde baya kör 1 senede göremediyse hiç göremez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…