Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Canım internetten güzeL bir geLinLik resmi indir yapıştır buzdoLabına
kaydirigubbakcemile3 spor yap canım incelmek için

psiqo nacizane benden sana abla tavsiyesi (32 yaşındayım) metabolizmanı diyete fazla alıştırma sık sık kilo alıp verme hedefine ulaşınca onu korumaya çalış bir süre sonra acısını çekiyorsun ben de 20 yaşımdan beri hep kiloma takıp diyetler yapmıştım ve 54 kiloydum sadece 23 yaşımda evlendim tabii düzenli hayat 4 sene sonra 60 oldum neyse fena değildi derken 28 yaşında doğum yaptım oldum mu 78 o zamana kadar evde hiç oturmamışım bebeğin tadını çıkarıyorum e birde emziriyorum oldu mu sana 86 3 yıldır zayıflamaya çalışıyorum metabolizmam yaptığım diyetler yüzünden yavaşladı aman sen bu hataya düşme canım

saol ablacım tavsiyeler için.haklısın aslında.başta evlenmeden önce falan hiç bu kilolardan yukarı çıkmıcakmışsın gibi gelio ama.benim ablamda senle yaşıt.evlenmeden önce 56 falandı.şimdi oda 70 lerde
bende işte 55 e bi düşsem korumaya geçcem de inemedim bi türlüÇok üzgünüm çoook

öğlen haşlanmış tavuk 0p lahan salatası 7p 3 tane taze soğan 3p yedim toplam 10p
sabahta 11'di oldu 21 akşama kadar 29 puanım kaldı hergün1 çay bardağı süt içmeye çalışıyorum bugün yarımda elma yerim
akşamada 10 puanlık bişey yersem oldu bu iş kazasız atlatırım inş

günlük 1 mincik şeker bi insan için yeterlimidir..

artık sadece kahvaltıda çay içiyom onada çok az şeker atıyom.okadar

acaba şekerim fln düşer mi ..gün içinde hiç şeker yemesek bişii olurmu :ecrin_bebek:

al bendende o kadar bi bende inemedim 55 benneyaptımki kötükedihüso
inicem ama taktım kafama
sonrada salına salına gezicem :lepi:

bende takıom takıom yerimde sayıyomsırnaşık şey

umut yokmu diosun sırnaşık şey
nese pes etmek yok :1hug:
rejiö rejim rejim sositososito
dipnot geçicem şu marketlerdeki çukulata bölümünü kaldırsınlar ya :mymeka: yasık bise :1no2:

öğle 2 ceviz 12 , 2 baDEm12 lahana8 1 kivi 15
sabahda 18p dı olmumu 65:dilcikar:
aksamda kereviz 6p ve salata yiycem 8ngenel toplam 79 vaLla ben kıssam ancak bukDAR kısabiliyorumfisfisfis

öğle 2 ceviz 12 , 2 baDEm12 lahana8 1 kivi 15
sabahda 18p dı olmumu 65:dilcikar:
aksamda kereviz 6p ve salata yiycem 8ngenel toplam 79 vaLla ben kıssam ancak bukDAR kısabiliyorumfisfisfis

kız naptın sen biraz fazLa oLmadı mı :1shok:

kız naptın sen biraz fazLa oLmadı mı :1shok:

ptesiide 75pdı
vaalla ben vucut dengemi bozzmak istemiyorum
sizinki sosis salam sucuk tost yemem bendelikafadulden
hem sağlıklı beslenip hem kg verirsen kalıcı olur
30-40p olcak sonra bırakınca geri gelicekse bukadar ackalmannın ne gereği var dimiCADIARZU
bakalım hafta bitimminde kim kac paun yemis nekadar vermisss :roflol:

ben olamıcam o kesin sabah çok güzel oluyo öğleden sonra ........:1no2:

kızlar ben kalori hesabı yapıcam, çükü mesela bugün sosis yedim 200g kadar 2 puan ama kalorisi 590 bu beni baya bir korkuttu ben günde 1000 kalorilik bir diyet yapmayı düşünüyorum yediğim herşeyi tartıcam (internetten elektronik bir tartı sipariş vericem evdeki tartı normal o pek iyi tartamıyor) ama şu içtiğim karışım açlığımı baya bi azalttı kolay kolay acıkmıyorum hem metabolizmamı hızlandırdı hiç yorulmuyorum ayrıca karonhidrat rejiminin de bana sağladığı en güzel fayda ilk 3 gün midemi küçültmesi, çok az yesem de doyuyorum artık şakkıdı ama perşembeye kadar karbonhidrat diyetine devam edicem çünkü tam bir hafta olucakyerimseniben

bugüne kadar kaç kilo verdin canım verdiysen zayıfladığını hissediyo musun?

ben hep aşıyorum 50 puanı dayanamıyorum öğleden sonra bişi yiyesim geliyor diğer günler daha dikkatli olacam

kizlarrrr ben geldimm nasilsiniz bakem gorusmeyeli
diyetler nasilgidiyo ,kaciranlar az yiyenler var , ama cok zevkli bi rejim ben zevkle yapiyorum valla
dun puanimi fazlasiyla astim oda misafirlige gittim azcik tesemde cok puanli seylerdi yemesem ainiyolar ,artik dun oglen 60 puan yaptim yediklerimde bisey yok puan cok neyse aksam aciktim puanim fazlasiyla oldu ,artik 2 yumurta hasladim, 3 tanede tavuk kanadi hasladim derisini cikarip yedim hem tavugu hem yumurtayi doydum sonrada bi sekersiz cay aksam cok yedim ama hep 0 di

bugunde dunkunu toparlamak icin ,sabah 12 puanlik kahvaltimi yaptim
oglende 8 puanlik salata yaptim
TOPLAM 20 etti kaldi 30
onuda aksama tamamlarim veya simdi iki bisvui yerim 8 puan canim acayip tatli istiyo light yicem artik ,bugun fazlasiyle yeter bana puanim

Sempatiği maşaLLah çok güzeL bugün ne yedin bakaLım 12 puanLık çok hoşuma gitti ya :)))

12 puanlik kahvaltim su canaim

1 bardak yesil cay:0
2 yumurtali omlet :1
3 dilim pastirma :1
25 gr kadar beyaz peyniz yinede: 1
1 kasik kaymak:1
1 tane tost ekmegi:8
TOPLAM /12

OGLEN
1 bardak sekersiz kahve :0
1 haslanmis yumurta :0
salata icindekiler :8
TOPLAM/8

YANI 20 puan
ve simdide bi tane biskui yedim 4 puan , bilmem belki bi tane daha yerim
sonra bi yesil cay 0

oh yani ne guzel az puanli seylerle doyuyorum

bugüne kadar kaç kilo verdin canım verdiysen zayıfladığını hissediyo musun?

canım bu diyetle verdiklerimi soruyorsan bugün tartıldım gerçi hafif bir kabızlık var ama 72,5-73 kilo görünüyor hafta sonu tartıldığımda 71,5 - 72 kilo görünüyordum dayanamadım tartıldım bugün perşembeye kadar bekleyemedim yani benden giden hep suymuş sanırım, kalori hesabı yaparak 2 sene önce 15-20 günde 6-7 kilo vermiştim tekrar aynı diyeti yapıcam sanırım ama şu abur cuburu kestim bu diyetle vede midemi küçülttü sanırım az yiyerek doyabiliyorum:1closedeyes:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…