Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

Aynen. Ama bura cok dogurgan bir kesim 40li yaslarda hamile cok. Biride 4.cocuguymus 3ude sezeryan dr 4. Sezeryan cok tehlikeli dedi kadinin umrunda degil. Dahada yasi kucuktu. Acaba cok kucukmu evlenmek lazimdi

Canım yaşla alakası yok..Rabbim isteyince öyle bir veriyor ki..O zamanını biliyor.Artık her şeyin çaresi de var..
Allah herkese bir tane de olsa evlat tattırsın.Her anne babaya..Kıymet bilmeyende çok biliyo musun...Yıllarca isteyip evladına sahip çıkmayan insanlar....Allah gönlümüzü biliyor...Çok seviyorum çocuklarıııııııııııı :) hiç büyümesinler onlar :))

Aminn insallah hepimiz anne olalim. Evet bilmezmiyim ister elde eder sahip cikmaz.bende cocuklari cokk seviyorumm .2 tane bebekim olsun

ben bugün gidicem 2 de randevum.. annemlerde gidiyo moralim çöktü resmen..
Canim senindemi pcos du ? Moralini bizma dicem hergun birimiz enkaz altinda kalmis gibi oluyoruz Allah hayırlısını versin. Simdi ne dusundum hayatta neler var agrimiz yok sizimiz yok Allahin izni ile birgun bebisimizde olur inşallah. Bu arada ben cok hastayim gece usutmusum göbeğim acilmis midem agriyo bulaniyo soguk soguk terliyorum

ota b.ka ağlıom bu aralar adet olmasaydım hamileyim derdim kesin içim yoruldu resmen..
Bu halin hic hosuma gitmedi. Guzel seyler dusun lutfen bak bugun gittiginde dr unla bebek planları yapacaksiniz hersey cok guzel olacak inan bana. Böyle gezecegiz hepimiz hamile sohbeti yapcaz cok az kaldi

ota b.ka ağlıom bu aralar adet olmasaydım hamileyim derdim kesin içim yoruldu resmen..

Bu halin hic hosuma gitmedi. Guzel seyler dusun lutfen bak bugun gittiginde dr unla bebek planları yapacaksiniz hersey cok guzel olacak inan bana. Böyle gezecegiz hepimiz hamile sohbeti yapcaz cok az kaldi

elmaselmasa katılıyorum..Bak havalarda çok fena yapıyo bizi.Moralimiz zaten böyle dengesiz havalarda iyice çökertiyo insanı..Ben üşüttüm kızlar..Salgın varmıs dikkat edin..İlaç falan almadım grip için ama..Eve gidip yatıp uyumak istiyorum dün misafirim vardı..Onlarda ailecek hastaydı..İnşallah iyice kapmam şifayı..Dinlenemedim..Uyumak istiyorum..

Eceozcelikk bende usuttum midem cok kotu. Ben evdeyim sende gel ben sanada banada bakar iyi ederim

merhaba
bir hevesle bende denedim ama sonuç negatif
sanırım bu ayda bir şey yok ki beklentim yüksekti nasip diyorum artık

dün gece adet fena çarptı kabus gördüm dayak yedim ruyamda ağlayışıma esim uyanmış uyandrdı beni.. bugün rahat uyudum ama içim bi tuhaf bugünde.. polikistk over olblir kist var demişti doktor minik ama düzenli adet oldğmdan net polikist over demedi..

Anladim cnm. Banada basta oyke demişlerdi zamanka kendini gösterdi sagoksun. Insallah pcos degilsindir

inşallah canım benim :) benmki psikolojik biraz canım esim dio ağlamaynca rahat etmion sen dio ağlıcan herhalde yine dio..

gecmiş olsun canım inşallah kapmamissındr şifayı.. morallerde dengesiz ondan galiba birazda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…