Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

Ben geldim kızlar :) doktor bu degerlerle polikistikover olamazsin dedi alttan muayne etti temiz herseyin yumurtalklarnda güzwl dedi :) klomen verdi adetin 5.günü basla kullanmaya 5tane kullan dedi :) esin test yaptrsin bide dedi sperm testi sonra ayın 24ünde gwl bakalim hem esinin sonucuna hemde yumurtalarına dedi :) bide en sevndgm nokta so n gttiğim doktorun arkadssıymıs eski tahlillerimi gotrmustum adını gorunce arkadassm dedi :)

Ohhh canim ne kadar guzel sonuclarla döndün masallah sevindim senin adina.hersey cok guzel olmaya basladi.bol sanslar diliyorum . Haydii bakalimm

Ohhh canim ne kadar guzel sonuclarla döndün masallah sevindim senin adina.hersey cok guzel olmaya basladi.bol sanslar diliyorum . Haydii bakalimm
Saol canımm sabahtn berı ıcımde sıkıntı vardı korkuodum neolca dıye Allaha sukurki doktor rahatlatıcı konustu bazen hersey normal olsa bile doğal yollarla olmayabilio dedi. Eşim test vercek işte o da nasıl olcak bilmiorum esim yaptrırım tabi dedi ama sizden yaptran varmı nasıl olcak merk eduıom

Ayy öğrendim netten baktım da
Allah ım hepimizede hamişliği tezden nasip eder inşallahh

Kızlar kırmızılar geldi demistim ya..6 gün süren reglim 4 gün sürdü bugun gelmiyo koyu kahve bişi geldi.Normalde azalıp çoğalıyodu ama ilk gün yoğun bi kanama geldi sonra azaldı e daha 1,5-2 günüm vardı bitmesine ne bu şimdi...

Biran once calismalara basla diye bebegin sana supriz yapmis canim saka bir yana her ay ayni siddette olunmuyorki canim kafana takma. Ama az olunca bende azcik sinir oluyorum

Ayy neyse bakalım canım gitcek artık yalnız
Klomen kullanırkwn ilişki yasamayn fln dwmedi doktor ama acaba bi sakncasi olurmuki

Selam canım bir süredir iş yerimde tel ve internet hatlarında sorun var giremedim nete evde de vakit bulup giremedim. Dün benim kırmızı da geldi test tamamen çürüdü eşin test yaptırmak sanırım öyle çok sıkıntılı bir durum değil ya hem klomen kullanırken ilişki de bir sorun yok sadece çatlama iğnesi yaptıracaksan o zamana yakın dikkat edin ki spermler güçlensin

Kızlar bu arada topic e şöyle bi baktım da bitane bile hamile miz yok yaa hiç birimizin ki tutmamış hastslandıktan sonra eşime diyorum bu da gol değil napalım dalga geçiyoruz artık

Ayy neyse bakalım canım gitcek artık yalnız
Klomen kullanırkwn ilişki yasamayn fln dwmedi doktor ama acaba bi sakncasi olurmuki
Canim mrb. Artik ne yapmak gerekiyorsa ustumuze duseni yapacağız .valla klomeni bilmiyorum canim ben daha hic kullanmadim iste yarin gidicem ins verir sansimi denemek istiyorum canim .

valla iğne fln demedi canım sadece eşin test versin 24ünde test sonucunu al gel yumurtalarınn durumuna bakalım eşinin test sonucuna göre tedavimizi yapalım dedi. bir gün ilişki snra 3 gün ilişki olmadan test vercek dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…