karbonat testine göre hamileyim :):)

ben de aylar önce eşime denettirmiştim oooooo maşallah o hamile :)) yani tırt bi deney. evde oldukça ben de deniyorum. hatta idrara limon damlatan bile var tortular çökerse senin çökmezse hiç senin olmamıştır sal gitsin :KK35::KK35::KK35:
Ya bnde cok guluyodum bunlara ama testlere para vermekten bu ay bi hal oldum adetime 4 gun varr heyecanla beklerken insan denemekten zarar gelmez diyo :KK22:

ben de denemiştim:)) hamile olmadığım ay köpürmedi. ertesi ay köpürdü. hamileymişim. yani sonuçta hamilelik de idrar testinde çıkıyo. hormonlar idrara geçtiği için. karbonat da tepkimeye giriyo olabilir. yine de hayırlısı inşallah hamilesindir.
Ya karistirmak mi lazim yapinca

geçen ay denedim karbonat köpürmedi bu ay da sabah ilk idrarımla denedim fazlaca köpürdü ama öğleden sonra bir daha denedim köpürmedi.
üstelik daha adetimin 10. gününde yaptım, yani hamile olmam imkansız.
bence idrardaki asit miktarına bağlı olarak köpürüyor,yani inanmayın doğru sonuç vermiyor.

Bencede idrardaki asite bagli. Benimde sabahlari kopuruyor ama bol su icip sık tuvalete gidince bu sefer kopurmuyor. Limon testi de dibe cöktü ama bilemiyorum cok inandirici gelmedi. Bugun adet gunum sadece 1 damla kahverengi leke geldi yerlesme kanamasi olabilirmi acaba cunku normalde devaminda kanamam gelmesi gerekiyodu. Karnimda biraz agri da var ama bilemedim:110: hamilemiyim acaba:KK17:

Yqzarm tabi canm ama gebelik yok bende olsa teste ckardi persembe kan vercm bkalim ackta olsa umdum varbi belki idrarda ckmiyodur

Hala adet olmadiysan vardir bi umut. Herseyin hayirlisi canim. Dua edelim birbirimize. Benimde bu ay cok kritik haftaya tup bebege baslicaz ama insallah tutarsa gerek kalmicak

Canim aslinda benim cok yeni cikti bu sorun ortaya. Aralikta kendiliginden olan gebeligimde bebegin kalbi durdugu icin kurtaj oldum. Sonrasinda adet olamadigim icin dr a gittim ve birsuru testin ardindan erken menapoz teshisi konuldu yumurta sayim azmis 3 aydir normal yoldan denememiz icin zaman verdi dr. Ancak bu ayda tutmamissa hafaya tedaviye baslicaz. Diger alternatif yontemleri tercih etmedi dr cunku yumurta sayim zaten az ve kalitesi hakkinda bilgimiz yok o yuzden catlatma igneleriyle ye da asilama ile vakit kaybederiz diyor. Cok kararsizim bende ama bircok dr a gittim ve hepsi ayni fikirde. Bu arada 28 yasindayim ve 2 yillik evliyim.

Gercekten hicbir fikrim yok adetlerim saatini bile sasirmazdi taaki kurtaj olana kadar. Doktorlar kurtajdan kaynaklanmadigini soyluyorlar ama bilemiyorum. Amh degerim normalin altinda cikiyor o da yumurta rezervinin azaldigi gosteriyormus

kızlar dün googleye eski usul gebelik testi yazdım bu sitede karbonat testi karsıma çıktı okudum....ve tabiki uyguladım :):):) ve karbonata göre hamileyim:):):) idrarınızı temiz bir kabın içine yapıyorsunuz içine 1 çay kasığı karbonatı nazik bi çekilde tek hamlede döküceksiniz eğer karbonat direk küt diye dibe çökerse hamile değilsiniz .....yok karbonatı döktükten sonra idrarın üstünde kabarcıklar olur beyaz beyaz köpürürse hamileymişiniz :):):):) ben yaptım ben döktüm pat diye dibe çöktü sonra hemen kabarcıklar olustu köpürdü valla ihihihihihi yinede mutlu oldum bakalım çarsamba günü regl olmam lazım doğruluğunu o zaman anlıcaz heeee kıslar diğer topiklerde okudum çeşme suyula yaptım köpürdü o zaman bizim musluktamı hamile diye yazmıslar bence yalan maksat yeşillik olsun diye yazmıslar ben bu kanıyı çürüttüm çünkü bende idrarımdan sonra çeşme suyula bu testi yaptım köpürmedi hatta annem dediki idrarın sıcak diye köpürmüştür bende hemen ılık su yaptım karbonatı ılık suya döktüm yine köpürmedi yani ben bu teste inanır gibi oldum ama dediğim gibi çarsambayı beklememiz lazım :):):):)aramızda bu testi yapmıs olanlar varmı bu arada kabartma tozuyla yapılmaz bu test :):):KK66:
Bu testten sonra hamile ciktin mi merak ediyorum canim cunku benim de kopurdu de :))

kızlar dün googleye eski usul gebelik testi yazdım bu sitede karbonat testi karsıma çıktı okudum....ve tabiki uyguladım :):):) ve karbonata göre hamileyim:):):) idrarınızı temiz bir kabın içine yapıyorsunuz içine 1 çay kasığı karbonatı nazik bi çekilde tek hamlede döküceksiniz eğer karbonat direk küt diye dibe çökerse hamile değilsiniz .....yok karbonatı döktükten sonra idrarın üstünde kabarcıklar olur beyaz beyaz köpürürse hamileymişiniz :):):):) ben yaptım ben döktüm pat diye dibe çöktü sonra hemen kabarcıklar olustu köpürdü valla ihihihihihi yinede mutlu oldum bakalım çarsamba günü regl olmam lazım doğruluğunu o zaman anlıcaz heeee kıslar diğer topiklerde okudum çeşme suyula yaptım köpürdü o zaman bizim musluktamı hamile diye yazmıslar bence yalan maksat yeşillik olsun diye yazmıslar ben bu kanıyı çürüttüm çünkü bende idrarımdan sonra çeşme suyula bu testi yaptım köpürmedi hatta annem dediki idrarın sıcak diye köpürmüştür bende hemen ılık su yaptım karbonatı ılık suya döktüm yine köpürmedi yani b
en bu teste inanır gibi oldum ama dediğim gibi çarsambayı beklememiz lazım :):):):)aramızda bu testi yapmıs olanlar varmı bu arada kabartma tozuyla yapılmaz bu test :):):KK66:
Tatlımm önceden çok denemişliğim var ne kadar inanmasamda yapmadan duramıyorum bu ay bebiş bekliyorummm 3 gün kaldı reglime olmazsam inşallah hamileyimdir.Kesin hamilemisin test felan yaptınmı

Biraz önce yaptım ve yavaş bir şekilde köpürdü kenarları ortada hafif hafif dağınık bir şekilde ortada da olurşutu

Canim benim de 4 gunum var hep yapiyordum hic kopurme olmuyordu 2 gundur sabah idrarmla yaptim kopuruyor test de yaptim tek cizgi cikti o yuzden bilmiyorum yani bn de

Tatlımm önceden çok denemişliğim var ne kadar inanmasamda yapmadan duramıyorum bu ay bebiş bekliyorummm 3 gün kaldı reglime olmazsam inşallah hamileyimdir.Kesin hamilemisin test felan yaptınmı

Biraz önce yaptım ve yavaş bir şekilde köpürdü kenarları ortada hafif hafif dağınık bir şekilde ortada da olurşutu
Benim de ara ara sol ve sag kasigima igne gibi batma baski gibi kasik agrilarim oluyor bir de sag kasigimda dokundugumda hafif bi sertlik var goguslerim hassaslasti senin belirtilerin var mi :))

X