Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

Evet aynen bende o yüzden hamster alalim diyorum esime ama iyy diyo bebis 1 num tercih ama malum

Ay
Aynen ya amaan test bahane muhabbet şahane güzel bir ortam oldu bence burda ben sürekli burdayım işim olmadığında bir gün kovulabilirim sürekli bişeyler yazıyorum gülüyorum kendi kendime filan
Aynen super bi ortam oldu keske bende sizin gibi calissam ama burda is yok calisiyok3nde evi ozluyodum gerci

Allah gönlümüze gore versin canimm. Bende erkek istiyorum aslinda.esimin bebekligi cok tatli foto gorunce ilk dedim zaten bundan istiyorum diye oda havalara giriyor tabi

Aynen öyle yanım başka naz yapacağım kimse yok ki napim bi gün fena patlayacak ama neyse

Zelsmrt ve eceozcelik beta hcg 0.100 .drla sabah konustugumuz gibi dogum kontrol ilaci onerdi. Yalniz 6 ay hic ara vermeden kullan dedi. İlk defa duydum bu ilaci adi qlairista biraz araştırma yapmam lazim. Hicam baska bir alternatif yokmu dedim bunu kullan faydasini goreceksin dedi

Canım bence baska doktorada görün..

aynen baska dktrada görünn cannm

Qlairista her kutuda 28 film kaplı tablet içerir. Qlairista, farklı bir yenilik olarak etimil östrojen yerine estardio valerat içerir. Bu, vücudumuzda olan östrojene daha çok benzer.Qlairista Ne İşe Yarar?

Qlaitistanın içerisinde porgesteron benzeri olarak dineogest vardır.

Qlairista Doğum kontrol hapı, düşük dozlar ile istenilen etkiyi sağlayabilmek için günlük dozları aynı olmayan haplardan oluşmaktadır.

Bu doğum kontrol hapı, adet kanaması şiddetli olan kişilerce doğum kontrolü için tercih edilebilecek bir üründür.

Hap, her gün aynı vakit, kutusunda belirtilen saatler içerisinde belli bir sıra ile kullanılmalıdır. Ürün bittiğinde ara vermeden, yeni kuruya devam etmek gerekir.

Qlairistanın Ne Zaman Bırakılmaldır?

Uzun süren düzensiz adet kanamalar görüldüğü zaman ürünü bırakmak gerekir. Ürünün bir diğer bırakma nedeni sivilce başlangıcıdır. Baş ağrısı, depresyon ve kilo artışı da ürünün diğer bırakma nedenleridir. Doktor kontrolünde kullanılmalıdır ve bu yan etkiler görüldüğü takdirde doktora başvurmak gerekir. Qlairistanın yan etkileri olarak da enfeksiyonlar, sinir sistemi bozuklukları, meme rahatsızlıkları ve uzun süren adet kanamalarını sayabiliriz.

Ürünün yararlarında biri de adet ağrısını önlemesi olduğu belirtilir. Ayrıca kansızlığı önleme, dış gebeliği önleme ve rahim ve yumurtalık kanseri riskini azalttığı da belirtilir.

İlaç yan etkisi fazla olduğu kesinlikle doktor kontrolü ile ve doktorun düzenli bir şekilde kontrolü altında kullanılmalıdır. İstenmeyen bir durum yaşandığı zaman doktora başvurulmalıdır

Bende buradan okudum tesekkur ederim canimm . Ilacta cok pahali ya 30 tl . Adet sokturucude vermediki adet olayim. Belki kwndim alirim tarlusal yada ikamesini ozel dr adette gitmek istiyorum bana klomen yazsa yumurta takibi falan benim düşüncem buydu ama isler karisti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…