Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Ben kahvaltıda yeşillik yemekten hoşlanmıyorum yemezsemde hemen acıkıyorum kendime salata yapıyorum yada yumurta salatası yada zeytin salatası yapıyorum. normalde 5 ten fazla zeytin yiyemiyorum zeytin salatasıyla 10 da yiyorum 15 de hemde yeşillik yemiş oluyorum

Ben erken acıktım bu gün yaaa kahvaltıyı çok geç yaptığımdan mı acaba. Şimdi yemek yesem mi kızlar. Çok açım.

Merhaba kizlar sayfa biraz ıssızlasmis sanki.
Sabah isim vardi tam kahvalti yapamamistim leptin saatinden yarim saat sonra tekrar kahvalti yaptim. Bunu ogle yemegi saydim. Aksama da biraz peynir biraz ceviz kapattim gunu insaallah. Ama biraz hurma yedim dayanamadim

Ben de cısss yedim. Çok fena çok kalorili bi cısss :mad: ama az sonra 4 mil Leslie yapacağım. Ceza olsun bana:mad:

Canin sagolsun A Anka esler boyle benim esim zayiflamami istemiyor yine de ikna etmeye calisiyorum dun ikna cabalarim sonuc vermis olacak ki iki gundur tam bugday ekmegi aliyor( o da tavsiye edilmiyor gerci) tam sevinecekken pasta almis neyse 1 dilim yedim ama tuanairem tuanairem bir kereden bisey olmaz genele bakacaksin demisti. O yuzden dikkat ediyorum ama kasmiyorum da

Canin sagolsun A Anka esler boyle benim esim zayiflamami istemiyor yine de ikna etmeye calisiyorum dun ikna cabalarim sonuc vermis olacak ki iki gundur tam bugday ekmegi aliyor( o da tavsiye edilmiyor gerci) tam sevinecekken pasta almis neyse 1 dilim yedim ama tuanairem tuanairem bir kereden bisey olmaz genele bakacaksin demisti. O yuzden dikkat ediyorum ama kasmiyorum da
Neden istemiyor ki. Benimki sutum azalacak diye karışıyordu en son kızdım karışmıyor artık

X