Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Çalışan arkadaşlara bir sorum olacak. 2 öğün ile mi diyet yapıyorsunuz yoksa aralarda bişeyler atıştırıyor musunuz. Ben de haftaya çalışmaya başlayacağım 2 öğün yiyemem diye düşünüyorum.

Ben uc ogun yiyorum ama zaten onemli olan aralarda hic atistirma yapmamak. Kucucuk lokmalar leptini bozuyor kendi kendime diyorum simdi sunu yesem leptini bozmaya deger mi vazgeciyorum.

Esim de oyle ac kalabilme potansiyeli var ki sabah yer aksama kadar hicbirsey yemese de bana misin demez yalniz arada kucucuk atistirmalar zayiflamasini engelliyor.

Esim de oyle ac kalabilme potansiyeli var ki sabah yer aksama kadar hicbirsey yemese de bana misin demez yalniz arada kucucuk atistirmalar zayiflamasini engelliyor.

Benim eşimde de öyle potansiyel var ki adam bir oturuşta 1.5 ekmek yer. Akşam yatmadan meyve çekirdek abur cubur yer. Gece kalkar yine ekmek arası yer. Bi oturuşta bir kavanoz çikolata bitirir gr almaz. 65 kilo erkek mi olur. Ben onun yediklerinin yarısını bile yemiyorum ama kilo alıyorum. Onun yedikleri bana yarıyor:KK70:

Ben uc ogun yiyorum ama zaten onemli olan aralarda hic atistirma yapmamak. Kucucuk lokmalar leptini bozuyor kendi kendime diyorum simdi sunu yesem leptini bozmaya deger mi vazgeciyorum.
teşekkür ederim. kahvaltıdan 4 saat sonra acıkıyorum ama tutuyorum kendimi. Kahve yapıp içiyorum. Karatay işinde yeniyim de:)

A Anka benim de babam oyle sanirim metabolizmalari hizli. Ben simdi sunu merak ediyorum vucut ac hissettiginde kendini kitlik moduna aliyormus ya acaba bu sure 4 saat sonra mi oluyor yani leptin salgilanirken ya da daha once de kitlik moduna girebiliyor mu? Bir de aciktigimizi nasil anlayacagiz ki bazen aclik hissediyorum biraz bekliyorum geciyor. Acaba beklemeyip yemek yemem mi gerekiyor?

A Anka benim de babam oyle sanirim metabolizmalari hizli. Ben simdi sunu merak ediyorum vucut ac hissettiginde kendini kitlik moduna aliyormus ya acaba bu sure 4 saat sonra mi oluyor yani leptin salgilanirken ya da daha once de kitlik moduna girebiliyor mu? Bir de aciktigimizi nasil anlayacagiz ki bazen aclik hissediyorum biraz bekliyorum geciyor. Acaba beklemeyip yemek yemem mi gerekiyor?

Benim bildiğim 4 saat geçtikten sonra canım.

Benim de kafama takilan o. Acaba acikinca yemezsem metabolizmam yavaslar mi

Taze fasulye ama ben üçte yedim yedide keten tohumlu yoğurt yicem. Kaçamak yaptım tutamadım kendimi kek yedim az önce :sinirli:

Taze fasulye ama ben üçte yedim yedide keten tohumlu yoğurt yicem. Kaçamak yaptım tutamadım kendimi kek yedim az önce :sinirli:

Sabahki menum
15 zeytin
Kasar peyniri
Tulum peyniri
2havuc 2 muz anamur yumurta yerine)
6-7 yerli ceviz
Omega 3 k2vitamini ve Qenzim Q10 alindi

Aksam menum
Poc corbasi
3-4 kasik bulgur pilavi

Cok doydum sistim hatta

Tatilde devam etmek zor oluyor yine de dikkat ederek devam ediyorum ben de. Ama su içmeyi unutuyorum ya. Artırmam lazım. Misafirler oluyor ısrar ediyor annemler ucundan azıcık az kaçamak oluyor maalesef...

Kahvalti
1 yumurta suzme ve kasar peynir 2 ceviz 5 zeytin 1 krep(cocuklara yapmistim)
Ara sekersiz turk kahvesi
Aksam 5.30
Pastirmali yumurta
Tulum peynir
5zeytin
2 ceviz
Cay
*az bi spor yaptim biraz daha yapip yesil cay icecegim
*yaklasik 2 lt su

Kızlar benim kızım hastaydı dr a götürmüştük ilaçlarını içemedi hep kustu iyice kötü oldu şimdi babası acile götürdü inşallah çabuk toparlar kuzum. Bebeği bırakacak kimse olmayınca ben gidemedim aklım kaldı :KK43:

Kızlar benim kızım hastaydı dr a götürmüştük ilaçlarını içemedi hep kustu iyice kötü oldu şimdi babası acile götürdü inşallah çabuk toparlar kuzum. Bebeği bırakacak kimse olmayınca ben gidemedim aklım kaldı :KK43:
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin

X