Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kaçamaksız 21. Gün
Sabah
Kasap sucuklu yumurta
Peynir
Zeytin
Yeşillik
KAbak çekirdeği
Akşam
Tarhana çorbası
Nohut 1 tabak etli
Uzun zaman sonra yedim ayda 1 kere yemeyi düşünüyorum
Salata
Yoğurt

Birde kızlar akşam yengem kahve yaptı Türk kahvesi dedi süt ile krema arası bir tadı vardı leptin gitmemiştir inş

Benim de grubunuza giresim geldi:)
1 haftadir karatay diyeti yaptim 1.7 kg verdim. Azmedip bi 7 kilo daha vermek istiyorum. 32 yasindayim 2 kizim var. Boyum 1.62 kilom 65.5

1 haftadir karatay diyeti yaptim 1.7 kg verdim. Azmedip bi 7 kilo daha vermek istiyorum. 32 yasindayim 2 kizim var. Boyum 1.62 kilom 65.5
Hosgeldin aramiza canim.yarin tarti gunumuz.ilk sayfadaki bilgilerini paylasirsan sevinirim

Yarin hersey daha farkli olacagina emin.olun...biraz daha kendime gelmem acisindan bugunde spor yapamicam.

Grubumuz da tatli cekismeler baslayacak.
Onu simdiden hissediyorum.. Four lights Four lights canimsin

Evet çok ilginç hem çıkmıyor da biliyor musun yıkayınca. Sürekli yeni çamaşır alıyorum. Kaynattım 1 saat ocakta çamaşırın desenleri çıktı onlar çıkmadı. Belki karatayla o da geçer bakalım :-) geçmezse havalar ısınsın araştırma hastanesine gidip tıbba yeni bilgiler kazandıracağım :-)
Bizde bilgileniriz senin sayende onuda unutma

FB_IMG_1485814212147.jpg

Valla benim kilomda kimse Yök çekişme yapayım ben de

Gunaydin arkadaslar...servisteyim.aceleden limonlu suyumu icmeden ciktim.daireye vardigimda bi limonlu su yapip icecem..

Evet çok ilginç hem çıkmıyor da biliyor musun yıkayınca. Sürekli yeni çamaşır alıyorum. Kaynattım 1 saat ocakta çamaşırın desenleri çıktı onlar çıkmadı. Belki karatayla o da geçer bakalım :-) geçmezse havalar ısınsın araştırma hastanesine gidip tıbba yeni bilgiler kazandıracağım :-)
Canim ya seni de boyle severiz biz mavi terli kiz olarak

9 ayın içindeler üçüzler canım. Peşlerinde o kadar koşturuyorum kilolar hala veda etmiyo
Maşaallah onlara yorucudur ama bir kerede 3 evlat sahibi olmussun çok şukur

Hoşgeldin canim. Dogru yerdesin inşaallah

Çok heybetli gorunuyor servisin icinden mi cektin?

X